gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kısaca Din Nedir?

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

din nedir, din ne demektir, din hakkında yazı Kısaca din hakkın da sizlere merak etitğiniz bilgileri sunuyoruz. din nedir? İslam dini ve özellikleri hakkında bilgiler ile birlikte din hakkında detaylı bilgileri sizler için paylaşıyoruz.
    din.jpg

Kısaca Din Nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Din Nedir?

Din Nedir?

kadim din nedir Din Nedir? Din: Allah tarafından peygamberler aracılığı ile insanlara ulaştırılan ilahi bir kanundur. Dinin kurucusu Allah, muhatabı insanlardır. Dinin amacı, insanları iyi ile kötüyü, doğru ile yanlışı, güzel ile çirkini bildirmektir, onları dünya ve ahiret mutluluğuna kavuşturmaktır. İslâm Dini ve Diğer Dinler İlk insan olan Hz. Adem (a.s.) aynı zamanda ilk peygamberdir....
  2. ne tarz dinler meleklerim

ne tarz dinler meleklerim

CANIM MELEKLERİM NE TARZ MÜZİKLER DİNLERSİNİZ YOKSA TARZIM YOK KULAĞIMA HOŞ GELENİ DİNLERİM Mİ DERSİNİZ ??POP MU?ROCK MU?HİP HOP MU?SLOW MU?RAP Mİ?TÜRKÜ MÜ?.... Ben her tarzı da yerine göre dinlerim meleklerim....
  3. Genleşme nedir kısaca

Genleşme nedir kısaca

Merhaba hanımlar Genleşme nedir kısaca açıklar mısınız bana ?
  4. Hak dinler nelerdir

Hak dinler nelerdir

Hak dinler nelerdir bu konuda bilgi bekliyorum Arkadaşlar hak din sadece islam dini midir bana hak dinleri sayacak arkadaşımız yok mu
  5. Dinimizde faizin hükmü nedir?

Dinimizde faizin hükmü nedir?

Bugün faizin, içkinin, zinanın haram olduğunu bilmeyen müslüman yoktur. Haramlar zamanla helal olmaz. Şu kadar var ki, (Zaruretler, haram olan bir şeyi mubah kılar), fakat zaruret bitince haramlığı devam eder. Mesela susuzluktan ölecek kimsenin, şaraptan başka içecek bir şey bulamazsa, ölmeyecek kadar şarap içmesi caiz olur. Daha fazla içmesi caiz olmaz. Açlıktan ölecek kimsenin leş yemesi de...

Sayfayı Paylaş