Kısaca elveda işte...

magical

Yeni Üye
Üye
Kısaca elveda işte...
Kısaca elveda işte...
Hani herkes söylemesi zor der ya, ya da diyemem der ya işte o elveda. Seni bugün, şu an itibariyle hayatımdan, düşüncelerimden siliyorum.Sana kızgın değilim, yada kırgın. Sadece yürümek istiyorum, durmadan sensiz, isteyerek.Şu an üzgünmüyüm hayır değilim, sanma ki yerin doldurulamaz, hayır doldurulacak o yer, senden daha çok sevecek, senden daha çok sevilecek o
kişi. Mutlu olacağım, aşka küsmeden yürüyeceğim. Düşmelere aldırmıyorum, düştükçe güçleniyorum. Ayrılmak aslında kavuşmanın başlangıcı değil midir?

Yormayacağım artık kendimi, beklemek aptallığını da yapmayacağım, zaman senden kıymetli.
Geçmişimde eski bir anı olarak kalacak olan sen, sakın pişmanlıklarınla, duygusal bahanelerinle çıkma karşıma, daha çok üzlür daha çok mutsuz olursun, gerçi sen mutsuzluğu seversin benim sevmediğim kadar. O mutsuzluğu tercih edişlerinle yıkmadınmı tüm umutlarını sen, olsun tercih senin ne diyeyim..
Ama ben gidiyorum işte, arkama bakmadan, mutluluğumu büyütmeye, belki yenilerini keşfetmeye gidiyorum, sana ise sadece kocaman bir elveda diyorum....
ELVEDA...

Cevap: Kısaca elveda işte...

Rica ederimmm.. yorumun için tşkler...

Geri