gebe
  1. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Kısaca elveda işte...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında magical tarafından paylaşıldı.

Kısaca elveda işte... Hani herkes söylemesi zor der ya, ya da diyemem der ya işte o elveda. Seni bugün, şu an itibariyle hayatımdan, düşüncelerimden siliyorum.Sana kızgın değilim, yada kırgın. Sadece yürümek istiyorum, durmadan sensiz, isteyerek.Şu an üzgünmüyüm hayır değilim, sanma ki yerin doldurulamaz, hayır doldurulacak o yer, senden daha çok sevecek, senden daha çok sevilecek o kişi. Mutlu olacağım, aşka küsmeden yürüyeceğim. Düşmelere aldırmıyorum, düştükçe güçleniyorum. Ayrılmak aslında kavuşmanın başlangıcı değil midir?
    Yormayacağım artık kendimi, beklemek aptallığını da yapmayacağım, zaman senden kıymetli.
    Geçmişimde eski bir anı olarak kalacak olan sen, sakın pişmanlıklarınla, duygusal bahanelerinle çıkma karşıma, daha çok üzlür daha çok mutsuz olursun, gerçi sen mutsuzluğu seversin benim sevmediğim kadar. O mutsuzluğu tercih edişlerinle yıkmadınmı tüm umutlarını sen, olsun tercih senin ne diyeyim..
    Ama ben gidiyorum işte, arkama bakmadan, mutluluğumu büyütmeye, belki yenilerini keşfetmeye gidiyorum, sana ise sadece kocaman bir elveda diyorum....
    ELVEDA...

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kısaca elveda işte...
    her bi kelimesi süper...teşekkürler canım benim

3. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kısaca elveda işte...

Rica ederimmm.. yorumun için tşkler...

Kısaca elveda işte... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elveda

Elveda

Ben; bu gece inadına seni düşündüm,ellerini düşündüm, gözlerini düşündüm taparcasına, bana verdiğin mutluluğu düşündüm. Sonra; istemeden seni bir başkasıyla düşündüm kıskançlık damarlarımda dolaştı sabaha dek. bir görmeliydin nasıl perişandım. Ben; bu gece sana geldim. Yokluğun öyle koydu ki yüreğime; dayanamazdım. Ne karanlık nede korku dinledim. Sadece sendin bu gece gözlerimde...
  2. Elveda..

Elveda..

Elveda.. Yol ayrımı çoktan gelmiş de..geçmiş bile.. İneceğim son durak gelmişte ben uyumuş kalmışım.Camın ardındaki renkli dünyalara daldım.. Kaçırdım ineceğim yeri.. Şimdi müsait bi yürek acısında indirirmisin beni.. Yolculuk çok güzeldi sağol.. Hiç ağlamadım (yalan..) hiç üzmedin beni (yalan..) hiç yakmadın canımı(yalan…) Çok ama çok sevdin beni (YALAN…Söyleyebileceğin…üstelik...
  3. İşte size Ayşe Arman Hayatı Kısaca bilgileri

İşte size Ayşe Arman Hayatı Kısaca bilgileri

Ayşe Arman Kimdir Ayşe Arman Hayatı Kısaca Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda genellikle kadın erkek ilişkileri üzerine yazıalr yazan ünlü gazeteci Ayşe Arman biyografisi hakkında ki bilgilerini bizden Ayşe Arman hayatı hakkında bilgiler isteyen tüm arkadaşlarımız için paylaşıyoruz. 9 Aralık 1969 Adana’da doğan Ayşe Arman,kendisi dahil 3 kardeştir. Alman olan annesi Veronica...

Sayfayı Paylaş