gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kişilerin size titreşim göndermesini engelleyin

Konu, 'Msn Plus-Discovery' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Titreşim özelliğinin dikkatinizi dağıttığını düşünüyorsanız, kişilerin size titreşim göndermesini engelleyebilirsiniz. Ana MSN Messenger penceresinde, Araçlar menüsünde, Seçenekleri tıklatın.

Soldaki bölmede, İletiler''i tıklatın.

Diğerlerinin bana Titreşim göndermesine izin ver onay kutusunu temizleyin. Tamam''ı tıklatın.

Şimdi, biri size Titreşim gönderdiğinde, yalnızca aşağıdaki iletiyi alırsınız: Bir Titreşim aldınız!

Kişilerin size titreşim göndermesini engelleyin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu kişi sizce yakışıklı mı?

bu kişi sizce yakışıklı mı?

Arkadaşlar sizce bu kişi yakışıklımı??? KOD ADI : HAŞİN ''bana bakmayan kızın alnını karışlarım.'' diyor. doğrumu sizce? Yorumlarınızı bekliyorum...
  2. Engellediginiz kişinin size MAİL atmasını da engelleyin

Engellediginiz kişinin size MAİL atmasını da engelleyin

Arkadaşlar mail kutunuzu acın sag tarafta seçenekler(options) a tıklayın daha sonra önemsiz E-posta koruması(junk E-mail protection) e tıklayın. Gönderenı engelle(block senders) tıklıyoruz. Sol taraftaki kutucuga [ Bir e-posta adresi (veya alan adı) girin)-Type a single e-mail address (or domain) ] engellemek mail yaz ve ekle(ADD) ye tıklayoruz,sonra sag taraftaki kutucugun altındaki...
  3. sizi seven bir kişi

sizi seven bir kişi

vayyyyyyyy beeeeeeeeee size helal olsun kimsniz sizinlen grur duyuyorum
  4. titreşimin anlamı titreşim

titreşimin anlamı titreşim

titreşimin anlamı nedir
  5. Msn de Çoklu Titreşim Gönderme nasıl oluyor buyrun öğrenelim

Msn de Çoklu Titreşim Gönderme nasıl oluyor buyrun öğrenelim

Msn de Çoklu Titreşim Gönder Msn de Çoklu Titreşim Nasıl Gönderilir Daha önce sizlere http://www.meleklermekani.com/teknik-destek/226956-msn-de-birinin-sizi-engelledigini-nasil-anlarsiniz-haydi-gelin-ogrenelim.html demiştik. Şimdi de msn de çoklu titreşim nasıl gönderilir diyen tüm üyelerimiz ve bizi ziyaret eden misafirlerimiz için, msn de çoklu titreşim gönderme hakkında bilgiler...

Sayfayı Paylaş