gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kışın Bahçe Bakımı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kışın Bahçe Bakımı nasıl omlalı dökülen yapraklardan nasıl temiz tutabiliriz bahçemizi, çiçeklere nasıl bakım yapmalıyız kışın?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kışın Bahçe Bakımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Peyzaj Düzenleme / Bahçe Bakımı

Peyzaj Düzenleme / Bahçe Bakımı

küçük bahçe düzenlemesi küçük bahçe düzenleme peyzaj örnekleri peyzaj örnekleri Bahçe düzenleme uzun yıllar eğitim gerektiren bir alan olması sebebiyle ;burada bu mesleği uzun uzadıya öğretme olanağı maalesef bulunmamaktadır.Bununla birlikte bahçenizi düzenlerken size yardımcı olacak ipuçlarını burada bulabilirisiniz. Herşeyden önce ekonomik durumunuz elveriyorsa bahçenizi bu konuda uzman...
  2. Mayıs ayında Bahçe bakımı

Mayıs ayında Bahçe bakımı

Mayıs ayında bahçe bakımı Çim alanlarla ilgili olarak sulama, biçme ve yabancı ot temizliği başta gelen işlerimizdendir.Henüz körpe olan geniş yapraklı otları selektif ilaçlarla, çimenlere zarar vermeden yok etmek veya bütün yabancı otları, ucu çatallı demirle kökünden söküp atmak mümkündür. Önemli bir işimiz de gübrelemedir. Uygun bir azotlu gübre ile, çimenlerin yıllık azot...
  3. kışın da bahçenizle ilgilenin

kışın da bahçenizle ilgilenin

bahçenizi ve doğayı seviyor musunuz ? Ama sadece yazın ilgilenmekle olmaz yazın ve baharda herkes sever çiçekler açmış meyveler olmuş bir sekilde ama kışları bahçenizi yalnızlığa mahkum etmeyin sebzeler yetiştirin çiçeklerinize bakın......işte sonbahar ve kış aylarında yapmanız gerekenler Sebze bahçesi hazırlığı Önümüzdeki yıl ben de bahçemde sebze yetiştirmek istiyorum diyorsanız,...
  4. Kış Aylarında Bahçe Bakımı

Kış Aylarında Bahçe Bakımı

Kış ayı Bahçe düzenlemesi Kışın Bahçe düzenlemesi Merhaba Sevgili Melek'ler, biz misafirimizinde isteği üzerine bu yazımızda kış aylarında bahçe bakımı ve bahçe düzeni hakkında bilinmesi gereken bilgileri sizlerlede paylaşıyoruz. Kış mevsimi bakım işlerinin az olduğu bir dönemdir.Bununla beraber yapmamız gereken önemli bakım işleri de vardır. Mesela çim alanların organik gübrelerle...
  5. Bahçe - Balkon mobilyalarının bakımı

Bahçe - Balkon mobilyalarının bakımı

Bahçe mobilyası bakımı Bambu rattan bakımı Haftasonu alışverişe gittik eşimle. Bahçe mobilyaları bölümünde bir çift bu mobilyalaın bakımını nasıl yapacağını sordu. O sırada da bende şimşekler çaktı. Ben meleklerimle bahçe mobilyası örnekleri paylaştım ama bakımından hiç basetmedim dedim. O yüzden bu konumu bahçe mobilyası bakımına ayırıyorum. Öncelikle bahçenizde kullandığınız mobilyanın...

Sayfayı Paylaş