gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

'kışın da ikoncan olacağım'

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG]GEÇTİĞİMİZ YAZ BODRUM'DA SEKSİ MAYOLARIYLA GAZETELERE HABER OLAN IVANA SERT, 'KIŞIN DA 'İKONCAN'LIK DEVAM EDECEK DİYE DÜŞÜNÜYORUM' DİYE KONUŞTU. Ivana Sert, CNN TÜRK'teki 'Nası Yani' programında, 'Medyada, Ivana Sert, Süreyya Yalçın, Eda Taşpınar üçlüsü yaratıldı, bu sizin seçiminiz miydi' sorusuna 'Biz üç genç ve güzel kadın olduğumuz için bir araya konduk. Rahatsız olmadım' yanıtını verdi.

Ivana Sert, eşi Yurdal Sert hakkında ise 'Yurdal tipik Türk erkeği tanımından çok farklıdır. Kıskanç bir erkek değil' dedi. Sert, basında çok yer alması hakkında ise şu yorumu yaptı: 'Çalışmadığım için çok tatil yapıyorum, haliyle bu basına yansıyor. Kışın da 'ikoncan'lık devam edecek ama başka 'ikoncan'lar çıkarsa üzülmem.'

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    delileeeeeeeeeeeeeeeeer

'kışın da ikoncan olacağım' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 Kışında Neler Moda Olacak

2009 Kışında Neler Moda Olacak

Koyu tonlar her ne kadar sonbahar ve kış sezonuyla bütünleşmiş olsa da kışın canlı renkler de adından söz ettiriyor. Kırmızı, turuncu, mor, yeşil tonları bu sezon çok göreceksiniz. Siyah her kış olduğu gibi yine vazgeçilmez. Tedepeden tırnağa siyah stil, dore aksesuvarlar ve uzun zincirlerle farklılaşabilir. En sevdiğiniz desen ekose çocuksu havasından sıyrılıp, eteklerde oldukça sık...
  2. Bu kış çok yağışlı olacak

Bu kış çok yağışlı olacak

Meteoroloji Eskişehir İl Müdürü Ali Aslan, bu yıl soğuk ve kurak olmayan, yağışlı dönem geçirileceğini söyledi. Orman Bölge Müdürlüğünün bayramlaşma töreninde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Aslan, Eskişehir'de Eylül ayında düşen yağış miktarının uzun yıllar ortalamasının üzerinde olduğunu, metrekareye 31 kilogram yağış düştüğünü bildirdi. Kent genelinde iklim değişikliğinin...
  3. Yazlıklarınızı Kışın da Giyin!

Yazlıklarınızı Kışın da Giyin!

Size vereceğimiz bu önerilerle yazın giydiğiniz kıyafetleri kış ortasına kadar giyebileceksiniz. İşte kıyafetlerinizi hem yazın hem de kışın kullanmanızı sağlayacak öneriler.. Askılı Elbiseler + Hırkalar Kat kat giyinmek yazlık elbiselerinizi kışın da giyebilmenizi sağlar.. Yazlık elbisenizi kaşmir, ince ve elbisenin rengiyle uyumlu bir hırka ile kullanabilirsiniz. Capriler + Uzun Çizmeler...
  4. Bu kış da yelekler moda olacak

Bu kış da yelekler moda olacak

Meleklerim yaz aylarıdna giydiğiniz yeleklerinizi kış geldi die kaldırmayın sakın!!!Çünkü bu kış yelekler çok moda ince-kalın,kot-keten vs..farketmiyor.Modanın trendler arasında olacak benden söylemesi sizden giymesi:deli:
  5. kışın da bahçenizle ilgilenin

kışın da bahçenizle ilgilenin

bahçenizi ve doğayı seviyor musunuz ? Ama sadece yazın ilgilenmekle olmaz yazın ve baharda herkes sever çiçekler açmış meyveler olmuş bir sekilde ama kışları bahçenizi yalnızlığa mahkum etmeyin sebzeler yetiştirin çiçeklerinize bakın......işte sonbahar ve kış aylarında yapmanız gerekenler Sebze bahçesi hazırlığı Önümüzdeki yıl ben de bahçemde sebze yetiştirmek istiyorum diyorsanız,...

Sayfayı Paylaş