gebe
  1. masum melek

masum melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kışın güzelliği (izmit)

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında masum melek tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG][[​IMG] [​IMG]/URL]

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: kışın güzelliği (izmit)
    ayy ne güzelll emeğine sağlıkk

3. masum melek

masum melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kışın güzelliği (izmit)

tşk ederim meçhulm begenmene sevindim ben bu güselliğin içinde yaşıyorum:salıncak:

kışın güzelliği (izmit) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İzmit pişmaniyesi

İzmit pişmaniyesi

pişmaniyenin hikayesi izmit pişmaniyesi izmit pişmaniye pişmaniye fiyatları nasıl yapılır video İzmit pişmaniyesine ün kazandıranlar, 1601-1611 yıllarında İran ve Ermenistan'dan gelerek İzmit ve çevresinde yerlesen Ermeni ustalar olmus. İzmit pişmaniyesine ününü kazandıran ise bu ustalardan Şekerci Hacı Agop Dolmacıyan. Ne var ki 1. Dünya Savaşı'nı izleyen yıllarda diğerleri gibi...
  2. Kışın Güzellikleri

Kışın Güzellikleri

kışın güzellikleri
  3. kış güzelliğinizi korumak için bir kaç öneri

kış güzelliğinizi korumak için bir kaç öneri

retinoik asit içeren kremler glikolik asit içeren kremler retinoik asitli pomad salisilik hyaluronik tabletleri VKV Amerikan Hastanesi Dermatoloji Bölümü'nden Dr. Buket Pençe, kış aylarında deriyi etkileyen en önemli faktörleri sıralayarak, uygulanması gereken bakımları sıraladı. Dr. Pençe, "Soğuk hava, kuru hava, klimalar ve kaloriferle ısınan kapalı ortamlar, çevre kirliliği, kalın,...
  4. Kışın karşılasştığınız güzellik sorunlarına basit çözümler

Kışın karşılasştığınız güzellik sorunlarına basit çözümler

Kış ayları hem cildiniz hem de saçınız açısından en zararlı dönemdir. Ancak önereceğimiz bu ipuçları ile bakımları tahmin ettiğinizden daha kolay olacak. Kış, ister istemez güzelliğinizden bir şeyler alıp götürür. O muhteşem, bronz ve bakımlı teniniz artık yok olmuştur. Bunun yanında saçınız da kurur ve adeta saman gibi bir yapıya bürünür. Uzmanlar, bu nedenle, kadınların bu dönemlerde dış...
  5. izmit /KOCAELİ

izmit /KOCAELİ

Merhaba melekler izmit kocaeli'den melekletimiz varsa buyrun tanisalim konusalim ben 22yasndaym 10aylk evliyim ve 7aydir cocuk istiyoruz :-)

Sayfayı Paylaş