gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kışın saçı dökülenler var mı?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kışın saç dökülmesi kışın saç bakımı hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Nihayet kış mevsimi geldi ve ne yazık ki mevsimsel değişimlerden etkilenen cilt ve saç sorunları da başladı:S Kışın cilt kuruluğu için çözümler biliyorum ama kışın saç dökülmesi sorununa çözüm arıyorum kızlar. Benim gibi kışın saçı dökülen ve saç kuruluğu yaşayan melek'lerimin bu konuda bilgilerini bekliyorum. Evet Melek'ler, kışın saç bakımı hakkında ne önerirsiniz, bu konuda ki bilgilerinizi buradan paylaşırsanız, beni memnun eder replerinizi çoğaltırsınız:D:D

Bakalım kimler kış aylarında saç sorunları yaşıyor ve kimler kışın cilt ve saç sorunlarına çözüm öneriyor:)

2. Burcu Kartal

Burcu Kartal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben zaten epeydir Bioblas kullanıyorum. Ara sıra da yine Bioblas'ın saç bakım maskesi ile destekliyorum, hem üründen hem de fiyatından memnunum. İsterseniz sizde deneyin [​IMG]

Kışın saçı dökülenler var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde saç boyama teknikleri var mı

Evde saç boyama teknikleri var mı

Evimde saçımı boyamak istiyorum, bunun kolay bir yolu yada tekniği var mı kızlar. Siz nasıl boyama yapıyorsunuz. Benim maddi durumum iyi değil ve ben kuaföre gidemiyorum. Neyi nasıl yapmalıyım ? Hangi boyaları kullanıyorsunuz ? Nelere dikkat ediyorsunuz ? Bunun bir tekniği var mı ? Sizler boyadığınızda güzel oluyor mu ? Hoş olmasada mecburen boyuyorum ama eksik bişeyler var diye düşünüyorum....
  2. Saç bantı modelleri örnekleri var mı

Saç bantı modelleri örnekleri var mı

Kızlar Bu yıl sonuna geldik ama bana saçlara takılacak bant yada bandana modellerinden bir kaç moda resim paylaşmanız mümkün mü siz hangilerini kullanıyorsunuz mesela. Ben karar veremedim . Birde önümüzdeki yıl ne moda olcak meraklanıyorum. Tşk.
  3. Kepçe kulaklılar için saç modelleri var mı ?

Kepçe kulaklılar için saç modelleri var mı ?

Kızlar ben kepçe kulaklıyım, böyle kulaklarımı kapatan yada kapatacak saç modelleriniz var mı erkekler için. Kulaklarım çok büyük napacam ya bn :S
  4. saçlarım çok dökülüyor çözümü olan var mı ?

saçlarım çok dökülüyor çözümü olan var mı ?

merhaba hanımlar son zamanlarda inanılmaz derecede saçlarım dökülüyor kestirdim ama yinede saç dökülmelerinin önüne geçemedim öyle kalitesiz şampuanda kullanmıyorum ama saçlarım çok seyrekleşti ve bu durum bir bayan olarak iyice canımı sıkmaya başladı. Sizler dökülen saçlar için hangi şampuanları kullanıyorsunuz ve faydaları oluyormu eğer verebilirseniz saç dökülmesine karşı bitkisel bakım...
  5. Biberiye Yağının Saç Çıkarmaya Etkisi Var mı?

Biberiye Yağının Saç Çıkarmaya Etkisi Var mı?

biberiye yağı biberiye yağının saça faydaları biberiye yağının yararları Sevgili melekler, saçları canlı ve parlak olan kadınlar kendilerini çok daha güzel ve iyi hissederler. Sadece erkeklerde var olduğu sanılanın aksine seyrek saçlar, kadınların da kabusu ve sorunlarından biridir. Bu sebeple çeşitli bakımlar ve kürler kadınların imdadına koşar. Doğadan gelen bu kürlerden biri de biberiye...

Sayfayı Paylaş