gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kişisel gelişim konusunda kararlı birinin düşünceleri ...

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. Bir daha kendimi cezalandırmayacağım, kandırmayacağım yada kendimden fedakarlık etmeyeceğim… Tabii eğer işimden kovulmaya hazırsam... 2. İyi bir günah keçisi bulmak soruna çözüm bulmak demektir.

3. Suçluluk duygularımdan kurtulmam gerek…böylece içimdeki sosyopat ile bağlantıya geçebilirim.

4. Hayal gücümü istediğim yöne çevirecek güce sahibim… Aşırı derecede şüphecilik ve paranoya geliştirebilirim.

5. Bu gün bütün tecrübelerimi ve önerilerimi paylaşmaya hazırım… sonuçta "Sana demiştim" demekten daha hoş bir kelime yok.

6. Sessizlik içinde acı çekmek zorunda değilim… aksine şikayet edebilirim, mızmızlanabilirim ve ağlayabilirim.

7. Çevremdeki insanların sırlarını paylaşmam gerek… böylece çenemi kapatmam için bana sürekli hediye verirler.

8. Bütün davranışlarımın sorumluluğunu tam olarak üstleneceğim… başkalarının suçu hariç

9. Karakterimdeki bütün eksiklikleri onurlandıracağım... Onlar olmasaydı karakterim hiç olmazdı ki.

10. Birisi bana zarar verdiğinde affetmem gerek…Mahkemeye vermekten daha ucuz ama onun kadar zevkli değil.

11. İlk adım kendim hakkında güzel sözler söylemek. İkincisi kendim için güzel şeyler yapmak. Üçüncüsü ise bana güzel şeyler alacak birisini bulmak

12. Bugün oturma odamda oturup televizyon seyretmeyeceğim… Onun yerine televizyonu yatak odama götüreceğim.

13. Kendi problemlerim için kim suçlanabilir ki? Bana bir iki dakika ver…Birisini bulacağım.

14. Niye geçmişteki problemler için zamanımı harcayayım… Gelecek için endişelenmek varken…

15. Her gün yaşamda gülecek bir şeyler bulacağım… Başka insanlara bakarak…

16. Kendime hata yapma izni vermeye hazırım….Eğer birileri bu hatalardan bir şeyler öğrenecek ise...

2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kişisel gelişim konusunda kararlı birinin düşünceleri ...
    güzel calısmalar bunları sessiz sakin tek basınıza oldugunuz zamanlarda adapta olarak aklınızdan gecirin

Kişisel gelişim konusunda kararlı birinin düşünceleri ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kişisel Gelişim Zirvesi '08

Kişisel Gelişim Zirvesi '08

III. Kişisel Gelişim Zirvesinin amaç ve hedefleri; katılımcıların bilgi, beceri ve yaratıcı düşünme yeteneklerini geliştirmek, aynı zamanda bireysel ve kurumsal katma değerlerini artırarak, iş hayatında başarılı olmalarını sağlamaktır. Zirvede katılımcıları bekleyen fırsatlar ve kazanımları şunlardır: • Kişisel gelişimle ilgili yenilikleri öğrenmek ve becerilerini artırmak, •...
  2. ayetlerdeki kişisel gelişim mesajları

ayetlerdeki kişisel gelişim mesajları

Binlerce yıllık insanlık birikiminin, tüm kişisel gelişim kitaplarının toplamının zerresi bile olamayacağı muhteşem kitap, Kur'an-ı Kerim'den, kişisel gelişime yönelik (bazı) ayetler. İrfan Gürkan Çelebi, aslında yazar, yönetmen ve oyuncu. 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde dramatik yazarlık eğitimi almış. TiyatRol İstanbul’un genel sanat yönetmeni. Takvim gazetesinde köşe...
  3. Hedefler Ve Kişisel Gelişim

Hedefler Ve Kişisel Gelişim

hedefler, kisisel gelisim, hedef koyma, basari, hedeflerimiz, konulari burada melekler Merhaba melekler, Yelkenlerini belli bir yön için ayarlamayan bir deniz aracı rüzgar gücünün etkisiyle sadece oraya, buraya sürüklenir. Güç belli bir hedef için yönlendirildiğinde anlamlıdır. Şirketler de her yıl sonunda bir sonraki yılın hedeflerini belirlerler. Peki kişisel gelişim için de hedefler...
  4. Dut Ağacı ve Kişisel Gelişim

Dut Ağacı ve Kişisel Gelişim

dut agaci, kisisel gelisim, guzel hikayeler, ask hikayeleri, anlamli sozler, konulari burada melekler Merhaba Melekler, Aşk ve kişisel gelişimle alakalı güzel bir hikaye... Bir zamanlar birbirlerine aşık iki genç vardi. Kızın adı Tispe delikanlının ki ise Piremus idi. Bunlar yanyana evlerde otururlardı. Birlikte büyüdüler ve çocukluklarından beri birbirlerine karsı aşk...
  5. Kişisel gelişim zırvaları

Kişisel gelişim zırvaları

Kişisel gelişime meraklıysanız, önce bu kitabı okumalısınız... Ne kadar seçici davranmanız gerektiğini anlayacaksınız...

Sayfayı Paylaş