gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kişisel İletinizde Tarih ve Saat Görünsün

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu yeni scriptimizde kişisel iletinizde tarih ve saatinizin görünmsini sağlıyor....
    Dosya Boyutu :784 B
    Eklenmiş Dosya [​IMG] date+time.rar (78 Byte, 52 kez indirilmiştir)

Kişisel İletinizde Tarih ve Saat Görünsün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kişisel iletinizde ve imzanızda kullanbileceğiniz komik yazılar

kişisel iletinizde ve imzanızda kullanbileceğiniz komik yazılar

Hatırlarmısın küçükken seninle camdan dışarı bakardık. Sen yüzünü cama dayardın, ben popomu. Yoldan geçenler bizi hep ikiz zannederdi. -------------------------------------------------------------------------------- Ey dagları tasları herseyi yaratan rabbim herseye bir güzellik, ayri bir tat, insanlara akil, mantik, zeka verirken bu mesaja aptal aptal bakan bu salagi niye unuttun.....
  2. kişisel ileti

kişisel ileti

"kişiselse sanane ?? " "Girmezsem n’olcak?" "Kişisel ileti yok. Kişisel sorun var." "Bizim kişisel neyimiz oldu ki iletimiz olsun." "Bizim Kişisel bi olayımız olmaz" "Girdim, oldu mu?" "Kişisel iletiye hayır!Yaşasın toplumsal mücadelemiz.. " "Kişisel iletiye evet!Yaşasın bencillik, egoizm, narsizm.."...
  3. dogum tarihine göre agacın ve kişiligin

dogum tarihine göre agacın ve kişiligin

doğum tarihine göre yıldızname doğum tarihine göre kader nuray sayarı yıldızname isme kader falı ismimize kişiliğimiz 23-31 Aralık : Elma Ağacı 01-11 Ocak : Köknar 12-24 Ocak : Karaağaç 25 Ocak-3 Şubat : Selvi 04-08 Şubat : Kavak 09-18 Şubat : Sedir 19-28 Şubat : Çam 01-10 Mart : Salkımsöğüt 11-20 Mart : Ihlamur 21 Mart : Meşe 22-31 Mart : Fındık 01-10 Nisan : Üvez 11-20 Nisan : Akçaağaç 21-30...
  4. kişisel iletileriniz boş kalmasın

kişisel iletileriniz boş kalmasın

kişiselse sanane ?? " "Girmezsem n’olcak?" "Kişisel ileti yok. Kişisel sorun var." "Bizim kişisel neyimiz oldu ki iletimiz olsun." "Bizim Kişisel bi olayımız olmaz" "Girdim, oldu mu?" "Kişisel iletiye hayır!Yaşasın toplumsal mücadelemiz.. " "Kişisel iletiye evet!Yaşasın bencillik, egoizm, narsizm.."...
  5. Msn'e Yazılan Kişisel İletilerin Anlamları...

Msn'e Yazılan Kişisel İletilerin Anlamları...

ingilizce küfürler anlamlarıyla ingilizce küfürler ve anlamları iletiler ve anlamları küfürlü iletiler 1 - uykuda rahatsız etme = yaa madem uyuyacan git mışıl mışıl uyu niye msn i açıyon niyee illa dını dını sesini mi duymak istiyon uyanmak için 2 - çok kızgınım bulaşma = keskin sirke küpüne zarar bence muhtemelen sevgilisi ile görüşmeye geldi bize bulaşmayın diyo , gereksiz meşgul etme 3 -...

Sayfayı Paylaş