gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kişisel msn iletileri

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kişisel iletiler Kişisel iletiler , yeni msn sözleri
    haLa anLamadın.. 40 fırıN ekmeK yeSende kaR etmez.. HamuRunda yok deLikanLıLıK

HéucH haYaLLériNisdéN ‘’sıFır’’ oLdınıS Mıqié??

KaKşınDaKşın qéLsin qößéK adSıN xD

[HayaD Né qaRiß dMi öK*sLér faLan xD

HayaDıma FöN ÇéqSém DüséLirMiqié..?

LanéD oLsn séni séßdiim qüNé..

Y.O.K SénSis doaN héR qüNé LanéT SénSis yaPamıoR ßu Kıs aFFéd!
    Kişisel iletiler , yeni msn sözleri

HayT ßniM,,HérKéS dOstuM oLamaS,,a$qa qéLincé ßir Kés Séßdim,, oNdaN ßasKasıyLa i$him oLmaZzzZ !!

DérDimé déRmaN süßéRmaN xD

iNsan Né qaDAr NAnqöR séßdiindé uNudMaq isDéR,,o HastaLıa yaqaLanıNca KurtuLmaq isDéR..!

Sén NésiN..??hasTaım HasTa eDén séNsiN,,iLaç isDioRum iLaç sénSiN ..!!

LanéDLy.MééLénqq

SıRttaN wuRmaq MariFéd oLmu$ ..

Kmsé ßna tRip yaßmasıN ÇéqéMemM !!:H

Kişisel msn iletileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. espirili kişisel iletiler

espirili kişisel iletiler

hızlı ileti sözleri hızlı iletiler ileti yazıları bir sözleri msn iletileri "kişiselse sanane ?? " "Girmezsem n’olcak?" "Kişisel ileti yok. Kişisel sorun var." "Bizim kişisel neyimiz oldu ki iletimiz olsun." "Bizim Kişisel bi olayımız olmaz" "Girdim, oldu mu?" "Kişisel iletiye hayır!Yaşasın toplumsal mücadelemiz.....
  2. sevgililer için msn iletileri

sevgililer için msn iletileri

seni seviyorum iletileri Seni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim. Hadi uyandır beni söyle gördüğüm zamansız bir düş mü? Hadi git, uzaklaş, yokluğuna inandır beni. Gerçekten yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten. Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim...
  3. Msn İletileri Günlüğü

Msn İletileri Günlüğü

msn günlüğü msn gunlugu günlüğü indir günlügü nerde Melekler, msn iletilerini buraya yazıyoruz, bir nevi msn ileti günlüğü yapıyoruz, değiştirdikçe iletimizi buraya ekliyoruz :) Tarihleriyle birlikte verelim, isteyenler sebebini de yazabilirler. Yabancı dilde olanların çevirilerini de yazalım ayrıca. Sevgiler...
  4. seçmece komki msn nickleri iletiler

seçmece komki msn nickleri iletiler

*Sün seni çok bekledik toplu resim çektirecektik. Sen gelmeyince topsuz çektirmek zorunda kaldık! *sevmek cay, sevilmek seker bizim gibi garibanlar cayi sekersiz icer. *Dünya döner ay kebap *Adamin biri yerde elli bin lira bulmus, ayakli bin lira bulamamis…. *Noel babanin niye hiç eli yoktur?….çünkü NO-EL baba *Adamin biri “saat kaç” demis saat de kaçmis *O kadar iyi uyurum ki bu isi gözüm...
  5. yeni yıl msn nickleri-yılbaşı msn iletileri

yeni yıl msn nickleri-yılbaşı msn iletileri

yeni yıl iletileri yılbaşı msn nickleri yeni yıl iletisi Msn Yılbaşi Nickleri - Yeni Yıl Nickleri » Yine bir yıl başı yaklaşıyor bu yıl başı sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum. » şunu unutma: Her şeyin yok olduğunu düşündüğünüz anda, gelecek hâlâ yerindedir. Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Mutluluk ve...

Sayfayı Paylaş