gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Kıskanç erkeklerden çekenlerin paylaşım alanı

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Ne büyük sorun dimi melekler kıskançlık, ama nedense bunlar bazen yerli yersiz ,gerekli gereksiz kıskançlıklar oluyor.Kıskanılmak bazen sevindiyor ama bazende sinir yaratabiliyor hatta ilişkiler bile bitiyor. [​IMG]
    Eminimki hep yaşıyoruz bu sorunları ve buna bir çözüm bulmakta o kadar kolay degil.Eger bu sorunları birbirimizle paylaşırsak ortak bir çözüm bulursak,bunun üstesinden gelebilecegimizi düşünüyorum.Hadii burda birlikte hem paylaşıp hemde çözüm bulalım bir nevi melek dayanışmasııııı:yahoo::yahoo:

Son düzenleme: 5 Haziran 2009
  2. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kıskanç erkeklerden çekenlerin paylaşım alanı
    Ayyy kıskanç erkeklerden çekmeyen çok azdır herhalde yaaa .Ben zamanında ne çektim oraya gitme buraya gitme şunu giyme şunla konuşma dakika başı ara hesap ver nereye kadar bunaldım yaa:uhu::uhu: hiç tahammülüm yok böle şeylere bi kere de normali rastgelsin yaa :D Aman ayrıldım da rahat ettim canımdan kıymetlimi beea ohyandan

3. KIVILCIM

KIVILCIM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

:dancing:Walla ben daha kıskancım hatta bazen öyle durum oluyor ki gülüp geçiyor o ise aksine tam istediğim gibi sıkmaz we rahar bırakır ama dikkat eder belli etmeden ben ise cılgını çıkarır deşer suyunu içerim :puha: Şu huyumu değiştirmek istiyorum ama ya :d040:birden köpürüyorum kendimi utuncada içim rahar etmiyor bağırıp çağırınca kendime geliyorum .. iş işten geçiyor o ayrı:D:D

4. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

canım bizde daha 2 aya kadar öyleydik gittiğin heryere karışırdı her dakika yaptığımı yediğimi içtiğimi sorardı ailemin yanına bile kendim gelemezdim bak şimdi nerdeyse 2 haftadır ailemin yanındayım zamanla düzeliyo her sey tabi bende kıskancım ama belli edmiyom

5. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında kızlar bazen onlarında haklı olduklarını düşünürüm ama birazz abartıyolar bu yüzdende cok sinir bozucu oluyo yani sonunda kaprisli gibi ilişkiyi bitirmekte iyi bir çözüm oluyo ama bitirmeden önce çözüm yolları bulmak gerek .yada kkonusarak halledilebilir gibi.

6. pink_angel11

pink_angel11 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

gerçekden aşırısı hiç iyi değil 3 senelik beraberliğimz dün bitti onun kıskançlığı yüzünden ne kdr konuşsakda tekrar denesekde olmadı yürütemedik ben hep ewde durucam p hep gezicek böle istiyordu artık bitti we istediğim herşeyi yapabilicem ne kdr kalbime söz geçiremesemde

7. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    bu paylaşım alanı gerçekten lazımdı :ehi: öncelikle kartanem tesekkürlerr canımmm....
    şunu söyleyeyim ki bazen bende kıskanan erkeklere (yani kendi sevgilim adına) hak verdigim zamanlar oluyoor çünkü onlar hayata erkek gözüyle baktıkları için bizi koruyup kollama geregi duymaları kendi cinslerini daha iyi tanıdıkları içindir... ama abartmıyorlar mı?evet abarttıkları saçmaladıkları zamanlar oluyor ve ben ozaman çıldırıyorum kaşınma

aynı sekilde sen evde oturacaksın ben iştedigimi yaparım tavırlarını da çok bencilce buluyorum bu durumun çözülecegine dair pek umudum yok kızlar acıkça söyleyeyimm insan 7sinde neyse 70inde odur bence :şey:

8. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Aslında kızlar degiştirmekte bizim elimizde diye düşünüyorum ben tabii kıskanması gerekir.Hiç kıskanmıyorsa bir erkek altında ben mutlaka bir şeyler ararım.Ama hepimizin de gördügü gibi çok aşırı tepki veriyorlar.bence onlar bizi nasıl kıskanıyorsa bizde onlara aynı tepkiyi verelim o zaman hatalarını anlarlar diye düşünüyorum siz ne dersiniz sizcede güzel bir fikir degilmi?

9. Cimcime_Prenses

Cimcime_Prenses Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8

yaşım küçük olmasına rağmen şahsen bende çekenlerdenim. erkek arkadaşımdan gerçekten kimi zaman çok ii gerektiği yerlerde iyi ama . olur olmadık şeylere bazen kıskançlık çok sinir kaçıyo ya. uyarıyorum anlamıyo bende pek ellemiyom suyuna gidiyom seviyom ayrılmakda istemem :):) ayşş utandım azcık

10. pink_angel11

pink_angel11 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

yok cnm değiştirmek bizim elimizde birazda en başında konuşucaksın ilişkinin başlarında ben konuşmadım we şimdi ise çekiyorum hep onun dediğini yaptım her dediğine eft dedim eft dedikçe üstüme çıktı artık dayanamadım bir zaman sonra çok sıkıyor açık sölemek gerkirse....

11. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Tabii canım sende haklısın. işte ilişkileri tüm yıpratan konuların başında geliyor bu kıskançlık ve bizler ne yapacagımızı bilemiyoruzz

12. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0

bende sevmiyom aynı kaprisli gibi yaptım hayatımı berbat edemem herşeyin bi dozu olmalı kıskanmanın bile severken insanlar birbirlerini oldugu gibi kabul etmeli bence oraya gitme onu giyme bunun gibi kıskanclıklar yapıp hayatı zehir etmemek lazım hayat kısa onuda güzel yaşamak lazım dimi melekler

13. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle canım sana katılıyorum illa sevgilinim diye özel kendi yaşamımızı onlara feda etmemeliyiz önceden nasılsa çıkmaya başlayıncada aynen devam etmeli diye düşünüyorum herşeyin

14. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    benim sevgilimde aynı şekilde iş arkadaşlarımla yemeğe giderken ne giysem diye düşünürken kime güzel gözükcen,kaçta gelcen sorularıyla bunaltıo.Burdan geçme diğer sokaktan git delirtio beni kıyamette kopuo tabi.

15. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Bizde kıskanınca bu sefer cok sıkıyosun şöyle böyle oluyo yokmu bunun çaresi

Kıskanç erkeklerden çekenlerin paylaşım alanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rahim filmi(hsg) çekenlerin paylaşım alanı

Rahim filmi(hsg) çekenlerin paylaşım alanı

rahim filmi hsg rahim filmi hsg video video evet arkadaşlar bizlerle bunu paylaşın lütfen. merak ediyoruz. önceesi neler yapıyorsunuz filmde neler yaşıyorsunuz acı oluyomu. sonrası neler oluyor. şimdiden paylaşımlarınız için teşekkür ediyorum....:kiss:
  2. Doğum yapanların paylaşım alanı

Doğum yapanların paylaşım alanı

kız dediler erkek doğdu kolay doğum yapanlar kolay dogum yapanlar doğum hatıraları dogum hatiralari sevgili melekler... Biliyorsunuz ki hamile arkadaşlarımızın bir paylaşım alanı var.Hamile kalmak isteyenlerinde bir paylaşım alanı var.Ama biz doğum yapanların yok... Ve bende dedim ki güzel evlatlarımıza sahip olduğumuz o mucizevi günleri birbirimizle paylaşalım ve doğum yapacak...
  3. sınıf öğretmenleri paylaşım alanı

sınıf öğretmenleri paylaşım alanı

merhabalar, ben 14 yıldır sınıf öğretmeniyim, bu öğretim yılında 5.sınıfı okutmaktayım okulumuz, sınıfımız, öğrencilerimiz, öğrenme-öğretme süreçleri ile ilgili her türlü paylaşımlarımızı buradan yürütmek dileğiyle
  4. kıskanç erkek

kıskanç erkek

çogu kadın kıskanıldığını hissetmek ister ama fazlası ayrılığa kadar uzanır erkeklerin yüzde atmışı kıskançtır.... peki neden kıskanırlar. kendilerine özgüveni olmadıgı için bazen eşine,sevgilisine vb güvenmezler. çogu kadın kıskançlık ugruna şiddette maruz kalıyor eve kapatılıtor özgürlükleri elinden alınıyor bazen ölümle sonuçlanabiliyor..... bazı kadınlar sessiz kalıyor. sessiz kalmayın...
  5. aşılama yapanların paylaşım alanı

aşılama yapanların paylaşım alanı

aşılama yapan arkadaşlar aşılama da hangi ilaçları kullandınız . kaç ayda hamile kaldınız paylaşalım

Sayfayı Paylaş