gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kıskanç koca eşinin başını kesip sokaklarda salladı.

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Yunanistan'ın Santorini Adası'nda öfkeli bir koca kıskançlık sebebiyle eşinin başını kesti. Yunan televizyonunun haberine göre, 40 yaşındaki öfkeli eş, 35 yaşındaki karısının kafasını kestikten sonra polisten kaçarken, 2'sinin durumu ağır olmak üzere 5 kişinin de yaralanmasına neden oldu.

Santorini Belediye Başkanı Angelos Roussos yaptığı açıklamada cinnet getiren kocanın akli durumunun yerinde olmadığını, kıskançlık nedeniyle büyük bir bıçakla kestiği kurbanın başını elinde tutarak adanın sokaklarına doğru kaçtığını belirtti.
    Öfkeli eşin kaçmak için çaldığı bir ekip otosuyla bir polis memurunu yaraladığı ve kullandığı araçla 2 kadına da çarptığı açıklanırken, polisin dehşet saçan kocayı etkisiz hale getirmek için ateş açtığı bildirildi.
    Polisin açtığı ateş sonucu yoldan geçmekte olan bir kadının seken kurşunla hafif şekilde yaralandığı belirtildi.

Aksiyon sahnelerini aratmayan olay adada bulunan binlerce turist arasında paniğe yol açarken, yetkililer yaşanan dehşet dolu olayda herhangi bir turistin yaralanmadığı yönünde bilgi verdi.

internethaber.com

Kıskanç koca eşinin başını kesip sokaklarda salladı. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşini Kürtaja Zorlayan Koca Tazminat Ödeyecek

Eşini Kürtaja Zorlayan Koca Tazminat Ödeyecek

Eşini Kürtaja Zorlayan Koca Tazminat Ödeyecek Yargıtay, karısını kürtaja zorlayan ve sonra da boşanma davası açan kocanın tazminat ödemesi gerektiğine hükmetti. Yeni Medeni Kanun hükümlerine göre verilen bu ilginç karar, benzer davalarda ‘örnek’ oluşturacak. Davaya konu olay şöyle gelişti: İstanbul’da yaşayan A.T. adlı koca, hamile kalan eşinin doğum yapmasını istemedi ve bebeğin kürtajla...
  2. Hüseyin Turan - Sokak Başı Meyhane

Hüseyin Turan - Sokak Başı Meyhane

Sokak başı meyhane Sokak başı meyhane Asmadandır kapısı Ben gözüme aldırdım On beş sene hapisi Kara koç boyanır mı Öpsem yar uyanır mı İkimizde sevdalı Buna can dayanır mı Kale bayırı düzü Devriye sardı ya bizi Hep beraber olalım Vermeyelim şu kızı Alçacık beden yarim Sallanıp giden yarim Seviştik de ayrıldık Sebebi neden yarim
  3. eşimle başım dertte

eşimle başım dertte

selam kızlar siteye yeni üye oldum eşimle başım dertte beni deli ediyo bazen ağzı biraz bozuk son zamanlarda kız kardeşi boşanmaya karar werdi 5 aydır ona bakıyo. maddi manevi çok yıprattı bizi. eşim eniştesine küfür ederken bole bir alışkanlık kazandı. bana da lan diye hitap etmeye baçladı. çok cnmı sıkıyo. yapma dedikçe yapıyo. deli olucam. ona nasıl davranmam gerektiğine karar weremiyorum....
  4. Anlayışsız Eşle Nasıl Başa Çıkılır?

Anlayışsız Eşle Nasıl Başa Çıkılır?

anlayışsız eş, anlayışsız koca, evlilikte anlayış Sevgili melekler, evlilikler incelendiğinde taraflar arasındaki en temel sorunlardan birinin, erkeklerin anlayışsızlığı olduğu ortaya çıkar. Erkeklerin kadınları anlamamaları, onlara yardımcı olmamaları ve gereken ilgiyi göstermemeleri evliliklerin çatırdamasına sebep oluyor. Yapılan araştırmalarda, kadınlar en çok yakın arkadaşlarından ve...
  5. Kıskanç erkekle nasıl baş edilir?

Kıskanç erkekle nasıl baş edilir?

Kıskanç erkekle nasıl baş edilir,sevgilim çok kıskanç ne yapmalıyım,eşim çok kıskanç nasıl başederim,kıskanç sevgiliyle baş etme yolları, Aşırı kışkanç bir sevgili veya eş biz kadınların en büyük sıkıntılarından biridir. Ancak, kıskanç bir adamla baş etmek de mümkün… Kıskanç sevgiliniz ya da kıskanç eşiniz hayatınızı zindana çeviriyorsa, onunla nasıl baş edebileceğinizi pudra.com...

Sayfayı Paylaş