gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

kıskanç mısınız meleklerim?

Konu, 'Kadınlar' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Kıskançlık bir sevgi belirtisi mi sizce? Bence evet. Seven insan kıskanır denmesi bence tam yerinde bir laftır. Seven insan elbette kıskanacak elbette ki gözünden sakınacaktır. :kiss: Kıskanılmamak bence sevilen birisi olarak kötü bir durum olsa gerek diye düşünüyorum hatta. Hiç kıskanmayan eşini diğer erkeklerde ya da bayanlardan anormallik gibi geliyor bana.
    Çünkü insan birisini sevince onu her şeyinden sakınır kendinden bile kıskanır. Bir yere gittiklerinde ettiklerinde çevredekilerin eşine bakması ona güzel iltifatlar etmesi bunlar çok ufakları elbette tatlı şeyler.
    Eşinizin bir başkasının da beğenmesi diğer hanımlar tarafından da beğeniliyor olması güzel şeyler doğrusu. İnsanı onur veriyor bir bakıma. Ne kadar güzel ya da ne kadar yakışıklı eşim var diyorsunuz.
    Duygusal boyutta kıskançlık çok tatlıdır. Eşler kendilerinin kıskanıldıklarını anladıklarında bile hoşlarına gidebilir. En iyisi en güzeli orta dereceli olanıdır. Kan kusturmayanıdır elbette. Duygusal olarak iyidir ve hastır kıskançlık ama hastalık olan kıskançlık vardır ki o da bela bir durum.
    Nasıl aşılır daha çözümü pek yok kişiden kişiye öyle bir değişiyor ki tam çözüm budur demek mümkün değil. Oraya gitme bura gitme benden habersiz nasıl o arkadaşınla görüşürsün neden o eteği giydin neden bu kadar açık giyiniyorsun şuranı kapat buranı ört yok onunla konuşma bununla konuşma gibi bir sürü şeyler.
    Çok sıkıcı ve tutucu olanları o kadar zor zamanlar yaşatır ki size. Artık bunalırsınız yıkılırsınız bir süre sonra ilişkiden soğumaya eşinizden uzaklaşmaya başlarsınız. Evliliğiniz bitebilir durumlara gelebilir. Kıskançlık özür ile geçecek ya da giderilecek bir şey değildir.
    Kız bağır çağır sonra özür dile evet yumuşak bir özür o siniri geçirir mi? Eşinizin kişilik özelliklerine bağlı ama genelde hanımlar affetmiyorlar. :küstüm:

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    yerine göre canım

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    seven insan kıskanır :))

4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    walla bitanem cok güzel bir paylaşım bencede seven kıskanırr.. ben kıskanırım enişten benden daha da cok kıskanctır bu daa benim cok hoşuma gidiyor ne yalan söyleyeyim arada sırf kıskanıyorum seni demesi için bile küçük oyunlar ceviriyorum :D ..arada kacırsam da kıskanclıgı hemencikk affediyor..sevgi affedici olmak demektir?dimi yaniii... paylaşım için tşklerrr...he unutmdan şunu da diyeyimm kıskanclık sevginin göstergesidir..

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    aşırı kıskancız :)

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    kıskanacak bunu bellide edecek ama biyere kadar hastalık haline getirmeden kıskancacak

Saçın yüzüne değse
    Telini kıskanırım
    Birine söz söylesen
    Dilini kıskanırım
    Kıskanırım seni ben
    Kıskanırım kalbimden
    Bu nasıl aşk allahım
    Öleceğim derdimden
    Sakın takma göğsüne
    Gülünü kıskanırım
    Seni saran kemerden
    Belini kıskanırım
    Deli ediyor beni
    Gezinir her yerini
    Okşadıkça her yerini
    Elini kıskanırım

ya melişlerrr kıskanmak bölebişi olmalı nede güsel sölemiş muaazez abla..

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    benim sevgılım ben hiç kıskanç deilim hayatım abartmadiyor ama kıskancçlıktan kuduruyor.. belli etmediğini sanıyor ama yanılıyor:D aşkım benim ya kıskanıcak tabi ( kıskanmıyomuş gibi yapmasıda ayrıca işime geliyoristediğimi yaparken ben o hiç bişe yapamıor )

8. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    benimki zayıfladığımı bile kıskanıyo ama söyleyemiyo kendi kendini yiyo oh canıma değsin:haha:

9. sessizprenses

sessizprenses Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ya ben çok kıskancımdır..zaten ayrılma nedenimizin büyük bölümü bundan da kaynaklanıyodu..seven kıskanır yaa :D ama artık ben de akıllandım,nasıl davranacağımı artık daha iyi biliyorum :)

10. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Kıskancımdır ama abartılı değildir kavgaya sebep olmam. Bugüne kadar 2 kişiyle çıktım biri 4 yıllıktı acayip kıskançtı kavgalarımız olurdu ama gönlümü almasını çok iyi bilirdi. 2. 4 haftalık sürdü :huhe: güliver :D kıskançtı ama belli etmemeye çalışırdı arkadaşlarından bile kıskanırdı kızlardan bile fark etmezdi :D ama tez bitti :D

11. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Tatlışş bende bu gülüveri merak ediom valla adımı gülüver yoksa bunun hahaha

12. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Adı ünverdi :huhe: ama artık ünü gitti vericisi kaldı :huhe: :haha: ayrıldık

13. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

ayy Allah seni netsin kız ünveri ne hale getirmişsin hahaha:raila:

14. megara

megara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ah ah değmeyin yarama:d ben çok kıskancım bunu alt etmek istiyorum aslında çünkü bana da zarar verdiğini düşünüyorum ama olmuyor kiii melekler ya

15. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48

sana katılıyorum tatlım :D

kıskanç mısınız meleklerim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıskanç mısınız? Değil misiniz?

Kıskanç mısınız? Değil misiniz?

KISKANÇ MISINIZ? DEĞİL MİSİNİZ? İnsan sevdiğini kıskanır derler! Herkesin bildiği bu sözde hiç şüphesiz doğruluk payı var. Aşkından ölse bile kesinlikle kıskanmadığını söyleyenlerdenseniz bir daha düşünün ve ilişkinize bir göz atın. Bayanlar için hazırladığımız aşağıdaki testi cevaplayın. Çıkan sonuç sizi oldukça şaşırtabilir! (Cevaplar sorulardan sonra, sayfanın aşağısında) SORULAR 1....
  2. Melek mi şeytan mı :D

Melek mi şeytan mı :D

melek mi şeytan mı film müzikleri Bu güzel kızımızı melek ya da şeytan yapabiliriz hangisini tercih ederseniz kolay gelsin :D http://www.oyunlar1.com/games.php?flash=3040 :date:
  3. kıskanç erkek

kıskanç erkek

çogu kadın kıskanıldığını hissetmek ister ama fazlası ayrılığa kadar uzanır erkeklerin yüzde atmışı kıskançtır.... peki neden kıskanırlar. kendilerine özgüveni olmadıgı için bazen eşine,sevgilisine vb güvenmezler. çogu kadın kıskançlık ugruna şiddette maruz kalıyor eve kapatılıtor özgürlükleri elinden alınıyor bazen ölümle sonuçlanabiliyor..... bazı kadınlar sessiz kalıyor. sessiz kalmayın...
  4. melekler her insanın meleği var mı dır ?

melekler her insanın meleği var mı dır ?

her insanın melegi var mıdır
  5. Barbie Kızlarla Tanıştınız mı Melekler ?

Barbie Kızlarla Tanıştınız mı Melekler ?

Bu konu; barbie kızlar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, barbieleri sadece kızlarınızın elinde ki oyuncaklar olarak görmeyin sakın. Onlar da ayrı bir cins ve kanlı canlı yaşıyorlar aramızda. Gerçi Türkiye 'de bu tür var mı bilmiyorum, en azından hiç gün yüzüne çıkmadı ama Rusya ve Ukrayna'da bu türden iki kişi yaşıyor :D:D İnanmıyorsunuz değil mi :D:D Galerimize girin de...

Sayfayı Paylaş