gebe
  1. çağlam 08

çağlam 08 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

kıskançlığıma çözüm melekler bana yardım edin lütfen :(

Konu, 'Kadınca' kısmında çağlam 08 tarafından paylaşıldı.

s.a melekler bana yardım edin.. ben 1,5 senedir biriyle beraberim ve 7 aydır nişanlıyız.. ve bnde aşırı kıskançlık olmaya başladı herkesten annesinden bile kıskanıyorum nedn annesi onla ilgileniyo diye sürekli sinirleniyorum.. bna annesiyle ilgili bişe dedimi hemen sinirleniyorm bnm dışmda bi kadından bahsetmesine tahammül dahi edemiyorum özelliklede annesinden.... annesinin yanında şortla dahi durmasını istemyorm ve bunu bildiği halde sanki kasıtlı yapıymus gbi dediğimi yapmyo ve bnde aşırı sinir olmaya başldı ne yapıcağmı blmiyorm psikiyatriye gidiyim diyorm kıskançlık için ama izin vermiyo kıskan diyo ama bu bna çok zarar vermeye başladı kndimi hırpalıyorm aklmdan çok kötü şeyler geçmye başladı önceden annesiyle baraber oturmaya bişe demiyodum ama artık zere istemiyorm değl aynı evde alt üstte bile istmyrm uzak bi şehirde oturmak istiyorm ooooffff ne yapacağımı bilmiyrm acil yardım melekler lütfeeeeeennnn ............... :( :( :(

2. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    kıskanınca elin ne geçecek ,hem kendini hem nişanlını üzeceksin.. hem de ortada kıskanılacak bir durum yokken..
    bence sen bir aönce kendini toparla ve kendini de onu da yıpratma ..
    ayrıca sen niye kıskanıyorsunki , o seni kıskansın ..
    böyle üzerine çok düşersen ilerde çok sorun yaşarsın ..
    hiç ilgilenmiyormuş gibi yap bak herşey düzelir hahaha

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Canım bende kıskanç bir insanım ama seninki biraz fazla ve bir yerlerde dur demen lazım.. Kıskanclık normal seven insan kıskanır ama insan sevdiğini annesindende kıskanmamalı sonucta o anne onu dunyaya getiren kişi kıskanmak yerine onu sevmeyi denemelisin canım.. daha bugunden böyle olursan geleceğini düşünemiyorum pskiyatriye değilde pskologa gitmeni tavsiye ederim cunku normal bi kıskanclık durumu değil bu canım.. Umarım en kısa zamanda baş edersin sıkıntınla... Mutluluklar diliyorum..

4. çağlam 08

çağlam 08 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür edrim yorumlarınız için.. ama napim elimde değil artk istem dışı oluyo ... aşırıya kaçtığımn farkındaym ama kndimi geri alamıyrm yardm edin bna yaaa :( :(

5. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    ah caniiiim seni cok iyi anliyorum
    bende coook kiskancim ama kiskancligimi cogu zaman yeniyorum nasilmi
    kendi kendimle konusuyorum, tabi icimden, sen kendini onun yerine koy diye.

gercekten koy kendini onun yerine ve düsün sen annenle sakalassan ve konussan nisanlin seni annenden kiskansa sinirlense sacma bulmazmisin?
    yani demek istedigim aslinda kiskanacak bir durum yok ama insan sevdigini annesiyle bile paylasmak istemiyor
    bu kiskanclik deyil aslinda bencillik ama sunu aklindan cikarma canim o senin tapulu bir malin deyil yani ne bileyim senin tshörtun deyil tek senin deyil senden önce onu büyütüp besleyen her aninda yaninda olan ailesi var. bilmem anlata biliyorumuyum. ne mutluki bak senin o cok sevdigin kisi seni de cok seviyorki seninle nisanlandi yani geriye kalan hayatini seninle yasamak istiyor. yani kiskanacak bir durum yok deyilmi o senin hayat arkadasin olacak hep hep hep seninle birlikte olacak. birklikte yatip birlikte kalkacaksin..... hala kiskanmaya bir sebebin varmiymis?! yok deyilmi

sana tavsiyem esmaul hüsna, Allahin güzel isimlerini zikir et cok yardim ediyor mesela öyle bunaldiginda YA FETTAH oku o seni kalbini ferahlatir.

Allah yardimcin olsun canim
    ve allah mutlu etsin
    Amin

6. çağlam 08

çağlam 08 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim canım inan rahatladım zatn konuşck birilerine ihtiyacım vardı... sürekli içme ata ata sinir krizleri geçiriyodm kendime zarar vermeye başladım artk gerçekten sağolun hepinize çok teşekkür ederim... çok sağolun canlarım... tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim denemeye çalışıcam... :) :) :) iyiki varsınızzzz....:)

7. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    bence bi psikiyatıraa git derim ben insan eşini annesinin yanında şortla gezmesinden kıskanırmıyav.bence artık sınırı geçmiş kıskançlığın.kendine yazık ediyon siz evlenince adamı bu şekilde sıkarsan olmaz aranızda luzumsuz kavgala çıkar allah yardmcın olsun.

8. çağlam 08

çağlam 08 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    saol canım allah razı olsun.... bilmiym tavsiyelerinize uymaya çalışıcam teşekkür ederim... inşallah olur derim ama artk blmiym yaaa :(....

9. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Bence bu konuda kendine cok baski yapma... bu donemi yasayan cok insan var belirli bir sure sonra geciyo zaten..

10. çağlam 08

çağlam 08 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    bilmiyom yaaa geçer inşaallah dua edin bana melekler... :)

kıskançlığıma çözüm melekler bana yardım edin lütfen :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lütfen bana yardım edin :(

Lütfen bana yardım edin :(

Selam güzel melekler benim biraz uzun bi hikayem var sıkılmayıp okur ve bana bi tavsiye verirseniz beni çok mutlu edersiniz başlıyoruz Ben çiçeği burnunda 3 aylık evli bi bayanım.Eşimle herşey çok güzel başladı.İkimiz de birbirimizi deliler gibi seviyorduk(ben hala da seviyorum).Ama ne olduysa eşim bana bir anda olur olmadık bi sürü yalanlar söylemeye başladı.Kredi kartım ondaydı kullandı ben...
  2. kıskançlık mı ?? lütfen yardım edin!!!!

kıskançlık mı ?? lütfen yardım edin!!!!

melekler bn okyorm.bndn bi yaş kçük kardeşm var. babam onu seviyor ve bni sevmediğini düşünüyorm . moralim bozuk bu sizce kıskançlıkmıdr.... üzülüyorm ve sürekli ağlıyorm lütfen bi çare bulun????
  3. melekler bana yardım edin okuyun lütfen yorumlayın :((

melekler bana yardım edin okuyun lütfen yorumlayın :((

Öncelikle lütfen uzun ama okuyun çok ihtiyacım var bunalımdayım:(( siteye yeni üye oldum. Aylardır içimi sıkan durumumu sizlerle paylaşmak istedim. Geçen nisanda tanıştık onunla önceden hep bana bakıyordu zaten de çok yakışıklıydı ben de çok etkilenmiştim bir gün kantinde otururken yanımdaki arkadaşım gidince yanıma geldi ve tanıştık dersten sonra da oturup konuştuk. Rüya gibiydi çok özel, çok...
  4. hamilemiyim?? lütfen yardım edin bana melekler

hamilemiyim?? lütfen yardım edin bana melekler

ya kızlar hepine iyi günler öncelikle... bugün yarın adet olmam lazım aslında gecikmiş değil... ancak kendimi bi garip hissediyorum... duygusal yönden... sonra 1 hafta kadar önce karnımda bir batma oldu 2 gün öncede gaz sancıları... 2 gündür devam eden de akıntılar... test yapsam aceba şuan belli olurmu sonuç? adetim gecikmediğinden emin değilim...
  5. Lütfen Melekler bana yardım edin

Lütfen Melekler bana yardım edin

Melekler bundan sonra her hafta bir meleğimizle röpörtaj yapıp bunu sitemizde yayınlayacağız sizden ricam bana bu konuda yardımcı olmanız ilk hafta kiminle röpörtaj yapayım.yardımlarınızı bekliyorum.Saygılar

Sayfayı Paylaş