gebe
  1. Parthenope

Parthenope Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kıskanmıyor

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Parthenope tarafından paylaşıldı.

kıskanmayan erkek sevgilim beni kıskanmıyor erkekler neden kıskanmaz erkek neden kıskanmaz erkekler kıskanır kıskanmıyor

Son düzenleme: 23 Ekim 2009
  2. seda_emir

seda_emir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kıskanmıyor
    canım bazı erkekler kıskanırlar ama belli edemezler yani yapıları budur belki kıskanıyo ama belli etmiyo bi çok kadında kıskanılmaktan sikayetci emin olabilirsin bence bu konuyu partnerinle konusmayı dene

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

çok çelişkili bir durum kıskanç erkek yoktur diyemiycem çünkü her erkek kıskançtır her kadın gibii kıskançlık biz insanların kanında varr bir tek biz insanlar olsak iii hayvanlarda bile bu duygu mevcuttt..senin işin karışıkkk kıskanmıyan insna sevmiyor demektirr yada ruhsuzz biriii

4. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

canım bende eşimle görüştüğümüz zamanlarda derdim hep beni kıskanmıyorsun sevmiyormusun diye ama seninki durumu biraz abartmış gibi görünüyor peşindekini kıskanmaması normal bir durum değil seven birinin hareketi bence değil en azından bence ilişkini yeniden gözden geçir ha şunuda belirteyim birinin peşinde olduğunu sen söylüyorsanda kıskanmıyorsa inanmamış olabilir kıskandırdrmak istediğini düşünüp normal tepkisini vermemeiş olabilir ama yok şahit olmuş yada başkalarındada duymuş ve hala kıskanmıyorsaa ...??

5. Parthenope

Parthenope Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler ama işte sorun bu benden ve onunla ortak olan bi arkadaşımdanda duydu .hatta yanında konuşuldu bu konu ben çok rahatsız olduğumu o peşimde olan kişinin beni aşırı derecede rahatsız eder bi durumda olduğunu söylediğim halde kıskançlık yapmadı hatta ses bile çıkarmadı bu beni delirtti.

6. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

canııımm kıskanmayan erkek mi var bu dünyada bi de peşinde biri olduğunu söylediğin halde kıskanmıyor gerçekten ilginççç..

7. Dantelli_Peri

Dantelli_Peri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Flört dönemi kişilerin birbirini tanıma dönemidir eğer bu kişiyle kader çizginizi birleştirmek te niyetliysen bunlar onu tanıman için güzel bir fırsat bu fırsatı iyi değerlendir ona göre kararını ver derim.

8. ZiLaN

ZiLaN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

valla canım ben kıskanmayan erkek görmedim,biraz umursamaz davranıyor anlattığın kadarıyla aranızda nasıl bir iletişim var bilemem,ama sen kıskandığını çok fazla belli etme bakalım o zamn sonuç nasıl olacak..
    aklımı karıştıran peşinde biri var ve o bunun için birşey yapmıyor kıskanmıyor,çok ilginç
    kendini çok fazla kaptırma,dikkatli ol derim ben..
    umarım en yakın zamnda sorun çözülür,hakkında hayırlısı canım..

9. Gülümseme

Gülümseme Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

hmm.ilginç kıskandığını belli etmeyen erkek vardır ama,peşinde biri olduğu halde genede bişi demiyosa ilginç.sen sen ol kaçan kovalanır misali kovalayan olma kaçan ol derim ben.

10. яαρ-кızı...

яαρ-кızı... Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ßenim düşümcem..
    Kıskanmayan erkek yoktur..hatta kimisi çok fazla abartır kıskanma durumunu..
    benim erkek arkadaşım beni kıskandığı zaman eskiden hiç belli etmezdi..
    ben o an beni kıskanmadıını hatta umrunda bile olmadıımı zannetmiştim..
    meğer o benim arkamdan beni rahatsz eden prblemi çözüomş..
    duyduğumda çok şaşrdm.. bi yerde sevindim..
    daha sonra ona beni kıskandıı zaman belli etmesini söledim.. bu beni mutlu eder dedim.. şimdi noldu biliomusn?
    aşırı kıskanıo yani bu kıskançlıını belli edio ve ben artık bunaldım gerçekten.
    şimdi askerde ama aradıııı zaman orda bile olsa çok kıskandıını bana belli edio..
    şu anda keşke hiç kıskanmıo olsa en azndan öle gözükse diorum inan....:help:

11. kadersiz kader

kadersiz kader Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bana kalırsa bence sewmiyorr tecrübe konuşuyo :D ama yinede canını sıkmak istemiyim meleklerin dedigi gibide olabilir

12. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    canım kıskanmayan erkek pek yoktur herhalde.kıskanmasını belli etmeyen vardır.bence de sen kendini kaptırma.dikkatlı ol ona göre davran..

13. KIVILCIM

KIVILCIM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki ama canım sana güweniyor olamaz mı ... senin yanlış yapacağını düşünmüyordur bir yerde hem belli de etmez belki de ... ona açık açık söyle o zaman söylediklerine dayanarak sen daha iyi anlarsın gerçekten kıskanıp kıskanmadığını .....

14. blackcherry

blackcherry Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet belki belli etmiyordur yada yapısı öyledir ne biliym bazı insanlar hiç kıskanmaz:/

15. eyvallah_21

eyvallah_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım sen canını sıkma kıskanıyordur ve belli etmiyordur ama merak ettim maço diye tabir ettiğimiz gibi bi erkek arkadaşın mı var :ehi:

Sayfayı Paylaş