gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Kışlık Bayan Şapka Modelleri 2011

Konu, 'Moda Güncel' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

şapka örnekleri bayan şapka örnekleri 2011 modelleri modelleri 2011 bayan Kışlık Bayan Şapka Modelleri

Kış aksesuarlarının en sevileni şapkalar. Soğuktan korumalarının yanı sıra eğlenceli. Üstelikte 2011 kışının da modası. Bütün ünlü markalar kış koleksiyonlarında şapkalara yer verdi. Aslında sadece moda olduğu için değil, şapkalar her zaman sevildi. Bay Şapkacı, şapka sevenler için çok hoş bir koleksiyon hazırladı. Bay Şapkacı bayan şapka koleksiyonunu Manyamarka’da bulabilirsiniz.
    Siyah, gri, mor, kahverengi, kırmızı ve beyaz gibi açık renklerin kullanıldığı Bay Şapkacı bayan şapka modelleri sadece renkleri ile değil, modelleriyle de çok şık. Herkesin için mutlaka bir model var. Vazgeçilmez fötr, bereler ve aranılan her tarz bu koleksiyonda. Üstelikte uygun fiyatlarda. 18,90 ve 25,90 TL arasında değişen fiyatlarla....

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    ayy bazıları cok şeker yaa cokk hoşlarrr şapkalarr ahhh şapkalr vazgecilmezlerim benim....

3. özgür_kız

özgür_kız Forum Okuru

hımm güzel modeller....

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Şapkalar şahanee..... alırken bayıla bayılaa alıyorum ama takmaya gelince ancak askılık takıyor hiç bana sıra gelmiyor ;)

5. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    şulem ben bunların yün versiyonunu öğrmeye başladım kuzuum sanada gönderemmi çok ciciler :)

6. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

olur bebişim bende sana kurdela nakışı yapim mi?

çok güzel yapıveririm gari :D

7. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    çoook güzeller canımm ama ben takamıyom şapka ellerine sağlık :kiss:

8. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Seviyorum ama takmayı pek beceremiyorum nedense.

Saol bitanem...

9. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    şulemmmm ben tam bi şapka manyağıyım alırım örerim takarım ama yinede doymam bunlarda süper canım emeğine sağlık çok beğendim çoookkkk:deli:

Kışlık Bayan Şapka Modelleri 2011 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 kışı şapka modelleri

2011 kışı şapka modelleri

üçgen şapka modelleri kış şapka modelleri 2011 kış üçgen yapımı
  2. Kışlık Converse Modelleri 2011

Kışlık Converse Modelleri 2011

deri converse modelleri 2011 Yaz aylarında sıklık ile tercihe edilen converse ayakkabı modelleri , rahat kullanımı, trend olması ve bir çok kıyafet ile kombinlenebilmesi açısından iyi bir alternatif olarak duruyor. Kış aylarında converse ayakkabılar giyinmek zor gibi görünsede ; Converse’in kışlık modelleri arasından seçebileceğiniz bir çok ayakkabı bulunuyor. Converse 2011 sonbahar...
  3. Örgü şapka modelleri 2011

Örgü şapka modelleri 2011

şapka modelleri şapka modelleri ve yapılışları örgü 2011 örgü 2011 Örgü şapka modeleri, örgü şapkalar, örgü modelleri 2011 örgü şapka modelleri ve yapılışı, örgü şapka örnekleri, örgü şapka yapılışı Malum kış ayındayız ve aynı zamanda meleğiz :) E bizler hem anneyiz, hem direğiyiz evin hemde nariniz :D:D Ne yapmamız lazım üşümememiz lazım işte sizlere örgü şapka modolleri lazım :D:D Hediye...
  4. Kışlık Şapka Modelleri

Kışlık Şapka Modelleri

şapka modelleri 2012 şapka modelleri renkli şapka modelleri şapka moda güncel hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Mont, bot Atkı Kış için vazgeçilmez aksesuarlardır ancak bunların arasına Şapka ve bereleride oymayı unutmayalım melekler. Pastel Renklerin Moda oldu bu sezon Da Şapkalarınız ile de Pastel renklerin buluşmasına bayılacaksınız. Aynı zamanda Emu Bot modelleri ilede bu...
  5. Bayan şapka modelleri

Bayan şapka modelleri

şapka şapka modelleri 2012 şapka modelleri en şık şapka modelleri konumuzda.şapkaların modası hiç geçmez, yaz, kış hep kullanırız.Yazın yakıcı güneşinden, kışın dondurucu soğuğundan korunmamıza yardımcı olur.bazende özel davetlerde giysilerimizi tamamlayan aksesuar gibi kullanılır.Bir çok şapka modeli var ve doğru kombinasyonla giyilirse çok şık ve dikkat çekici ola bilirsiniz.Mesela topuklu...

Sayfayı Paylaş