gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Kışlık Kombinler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

kışlık elbise modelleri 2012 çizme modelleri 2012 elbise modelleri kombinler resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar sonbahara adım attık sanırım melekler yazdan kalma günleri hala yaşıyor olsakta artık sonbahar mevsiminde olduğumuz şu günlerde çizme ve botlar artık saklandıkları yerlerden çıktılar. Şemsiyelerimiz artık yanımızdan ayırmasak çok doğru olur öğle değil mi :D:D çok süslükokoş melekler için süslü şemsiye modelleri konumuzu gördünüz mü :D:D yok eğer hala görmediyseniz bir göz atın derim ben. işte bir kaç öneri ve modeller:)

Süveter elbisenizi yazın son günlerinde giymek için yapmanız gereken tek değişiklik altına şık bir çift sandalet uydurmak. Ayrıca uzun kolyeler ve kıvırdığınızda açıkta kalan kollarınızı süslemek için kalın bilezikler de kullanabilirsiniz.

Sonbahara geldiğimizde ise elbisenizin tamamlayıcısı rolünü bu kez bilekte biten bootiler üstleniyor. Mini elbiselerinizin altında bu ayakkabılar çok ama çok ***** duruyor.

Kışın ise yapmanız gereken tek değişiklik bootilerinizi çıkarıp uzun çizmelerinizi giymek.

sema aytekin bunu beğendi.
  2. DreamerD0ll

DreamerD0ll Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    tşkler paylaşım için.emeğine sağlık

sema aytekin bunu beğendi.
  3. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28

bunu beğendim

4. sema aytekin

sema aytekin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    çok beğendim sade ama şık kombinler güzel

Kışlık Kombinler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kışlık şık kombinler

kışlık şık kombinler

kışlık şık elbiseler kışlık şık kıyafetler kombinler en kombinler kıyafet kombinleri
  2. kışlık kombinler

kışlık kombinler

kombinler spor kombinler kışlık kışlık kombin kişlik
  3. 2010 kışlık kombinleri

2010 kışlık kombinleri

kışlık kombinler uzun hırka kombinleri kışlık kıyafet kombinleri çizme uzun çizme Artık soğuk havalar gelmeye başladı.2010 da az bir zaman kaldı.Eee 2010 nun kış trendlerini merak ediyorsunuzdur eminim.Buyruz size 2010 un gözdesi olacak kışlık kombinler. Çizme bir harika...:) bu kombini ve rengi sevdimm.. Devamı gelecek meleklerim..Sabırlı olunn:)
  4. 2010 kışlık jean kombinleri

2010 kışlık jean kombinleri

kışlık kombinler jean kombinleri kışlık kıyafet kombinleri elbise kombineler Benden söylemesi artık kimse kombin yapmadan bir kıyafetini giymiyor.Nasıl bir kombin yapsam yada nasıl bir kombine giysem diyorsanız;işte size jeanlar için hazırlanmış kışlık kombinler.Hiç uğraşmayın ben size hazır getirdim=)
  5. Kışlık En Güzel Kombinler

Kışlık En Güzel Kombinler

en güzel kombinler güzel kombinler Meleklerim bu kombinler çok hoşuma gitti çizmeleri olsun, kıyafetleri olsun çok uyumlular. bakalım sizler de beğenecek msiniz?

Sayfayı Paylaş