gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kışlık Örgü Patik Modelleri 2016

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Malum havaların en soğuk olduğu zamanları yaşıyoruz. Birçok bayan kadar benim de ev ortamın da ayağımdan çıkarmadığım ve severek kullandığım örgü patik modelleri ile ayağınız sıcacık olurken oldukça şık ve farklı örgü patik modelleri görsel olarak da ayağınız da çok şık duracaktır. Farklı örgü teknikleri ile yapılan örgü patik modelleri ayağı kolay kolay ısınmayan en soğuk ayakları bile soğuk havalar da sıcak tutuyor. Biz bayanlar olarak kadın hastalıklarına karşı mutlaka ayak bölgemizi sıcak tutmamız gerekiyor. Malum kadın hastalıkları ilk önce ayaktan geçiyor. Ayağınızı mutlaka sıcak tutmanız gerekiyor. Örgü patik modelleri her yaştan kız bebek, çocuk ve bayanların soğuk havalar da kullandığı örgü modelleri arasın da yer alıyor.
    Sizler için en yeni ve benim de beğendiğim örgü patik modelleri arasından seçtiğim görselleri bu yazım da paylaşıyorum.

patik modelleri (1).jpg patik modelleri (2).jpg patik modelleri (3).jpg patik modelleri (4).jpg patik modelleri (5).jpg patik modelleri (6).jpg patik modelleri (7).jpg patik modelleri (8).jpg patik modelleri (9).jpg patik modelleri (10).JPG patik modelleri (11).jpg patik modelleri (12).jpg patik modelleri (13).jpg patik modelleri (14).jpg patik modelleri (15).jpg patik modelleri (16).jpg patik modelleri (17).jpg patik modelleri (18).jpg patik modelleri (19).jpg patik modelleri (20).jpg patik modelleri (21).jpg

Kışlık Örgü Patik Modelleri 2016 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örgü Patik Modelleri

Örgü Patik Modelleri

örgü patik modelleri örgüpatikmodelleri
  2. : Örgüden kışlık modeller

: Örgüden kışlık modeller

Kış aylarına girdiğimiz bu günlerde örgüden yapılmış kazak,şal,panço ve elbise modelleri buyrun örün melekler de kışın sıcsk sıcak giyersiniz
  3. Converse Bebek Patik Modelleri 2016

Converse Bebek Patik Modelleri 2016

Yetişkinler kadar miniklerin de ayağın da yer alan converse ayakkabıları anımsatan converse bebek patik modelleri kız ve erkek bebekler için farklı renk ve modeller ile yer almaya devam ediyor. Oldukça değişik ve şık duran converse patik modelleri ile ilgili yepyeni örnekleri sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz.
  4. Baykuşlu Örgü Patik Modelleri

Baykuşlu Örgü Patik Modelleri

Baykuş desenli motifler giyimden aksesuara kadar heryer de kendini iyice göstermeye başladı. Özellikle genç kızların çok beğendiği baykuş desenli tasarımlar örgü modellerine de yansıyarak kış aylarının oldukça kullanışlı örgü modellerinden olan patik örneklerine de uyarlandı. bayan ve kız çocuklar için farklı renk ve modellerden oluşuyor. Oldukça şirin ve renkli bir görüntüsü olan örgü baykuş...

Sayfayı Paylaş