gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kışlık Saç Renkleri Burada Melekler!

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

saç renkleri 2013 modası, saç renkleri 2013-2014, saç renkleri 2014
    Sevgili melekler, havaların soğumasıyla birlikte kış için tüm hazırlıklarımızı yaptık. Gardroplarımızı düzenledik, kıyafetlerimizi kalınlaştırdık. Peki kendimizde kış için hangi hazırlıkları yaptık? İşe saçlarımızdan başlayabilir, yazın güneşten ve denizden iyice açılan saçlarımızı biraz koyultabiliriz. İşte kendini kışa hazırlamak isteyenler için kışa uygun saç renkleri...

sac11.jpg sac1.jpg sac2.jpg sac3.jpg sac4.jpg sac5.jpg sac6.jpg sac7.jpg sac8.jpg sac10.jpg

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    7. resimdeki saç renginde istiyorummmm bennnnn en sondakide hoşmuş ne renkki acaba :S

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    En sondaki kumral sanırım ama aralarda iki ton açık balyajlar olabilir. Bir önceki de kızıllı bir renk :D:D

4. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    ben koyu kahve tonalrı veya kestane tonu istiyorum doğal saçıma yakın tonalr sıkıldım saç rengimden bal köpüğü şuankisi

TİTAN bunu beğendi.
  5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    O zaman sondan bir önceki sana uyar, hafif kızıllık kestanede vardır, yüzüne gider bu renk :) Hem güzele ne yakışmaz :D:D

Asena_Sule bunu beğendi.
  6. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    ben bundan istiyorum :)

Ekli Dosyalar:

• 1.jpg
      1.jpg
      Boyut:
      29,9 KB
      Okunma:
      796
  7. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    1.jpg bundan yaniii :) bundan istiyorum

Kışlık Saç Renkleri Burada Melekler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melekler saçınız ne renk

melekler saçınız ne renk

saçınız ne renk ve aynı zaman da ne renk olmasını isterdiniz:)
  2. 2011 en güzel saç modelleri ve renkleri burada melekler

2011 en güzel saç modelleri ve renkleri burada melekler

2011 en güzel saç modelleri 2011 en güzel saç renkleri 2011 en iyi saç modelleri Her ne kadar yıl bitiyor, biten yılın trendleri pek ilgi alanıma girmiyor desenizde, biz araştırmacı bir site olarak 2011 en güzel saç renkleri ve biten yılın seçilmiş olan 2011 en güzel saç modelleri örneklerini sunuyoruz Melek'ler. Meraklısına, 2011 en iyi saç modelleri burada diyor ve kim bilir hoşuna giderde...
  3. 2012 Saç Renkleri ve Modelleri Burada Melekler

2012 Saç Renkleri ve Modelleri Burada Melekler

2012 saç rengi trendleri 2012 saç renkleri ve modelleri saç renkleri 2012 bayan 2012 yılında saçlarda çok fazla renk seçeneği var melekler :) Üstelik iki farklı rengi de saçlarımızda kullanabileceğiz. Kızıl ve bakır tonlarının hakimiyeti 2012'de de devam edecek. Yok ben o kadar cesaretli değilim diyorsanız da fındık kabuğu ve çikolata kahvelerle saçlarınız ışıl ışıl parlayacak :) Şimdi gelin...
  4. Kepekli Saçlar İçin Çözüm Burada Melekler !

Kepekli Saçlar İçin Çözüm Burada Melekler !

kepeğe evde çözüm kepekli saçlar için çözüm Özellikle siyah kıyafetler giydiğinizde sizi deli eden kepek sorunu artık sorun olmaktan çıkıyor melekler :) Çünkü aşağıda paylaşacağımız yöntemlerle doğal yoldan bu kepeklerden kurtulacaksınız. Reader’s Digest dergisinden aldığımız bu bilgilerle kepek şampuanı kullanmadan kepeğe evde çözüm bulabileceksiniz :) 1. Aspirin: Kepek probleminiz...
  5. 2012-2013 LCW Kışlık Etek Modelleri Burada Melekler

2012-2013 LCW Kışlık Etek Modelleri Burada Melekler

Bu konu; lcw kışlık etek modelleri 2012-2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bay-bayan ve çocuk giyiminde hızlı bir yükseliş gösteren LCW, bunu geniş ürün yelşpazesini uygun fiyatlarla tketiciye ulaştırmasına borçlu. Zaten çocuk giyimle başlayan LCW, bay ve bayanlar için spor ve klasik bir çok ürünü her sezon bir birinden faklı model ve renk seçenekleri ile en iyi şekilde...

Sayfayı Paylaş