gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kısmetse Olur Nur Erkoç Batuhan Cimilli Evlendi

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kanal d ekranlarının yarışmasından biri olan Kısmetse olur evinin yarışmacılarından Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli dünyaevine girdi. Öncelikle Nur Erkoç hakkın da bilgi edinmek isteyenler için kendi hakkın da kısa bilgilere yer veriyoruz. Nur Erkoç kimdir/ Kaç yaşın da boyu gibi bilgiler sizlerle...

Nur kaç yaşında: 23.
    Nur eğitim durumu: Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Laborant ve Veteriner Sağlık Ön Lisans Öğrencisi.
    Nur mesleği, ne iş yapıyor: Öğrenci / Etkinlik Organizasyon
    Nur nereli: İzmir
    Nur nerede yaşıyor: İzmir
    Nur göz rengi ne: Açık Kahverengi
    Nur boyu: 1,70 m
    Nur kilosu, kaç kilo: 49 kg
    Nur burcu ne: Balık

Batuhan Cimilli Kimdir?

Batuhan kaç yaşında: 25.
    Batuhan eğitim durumu: Lise
    Batuhan mesleği, ne iş yapıyor:
    Batuhan nereli: Erzurum
    Batuhan nerede yaşıyor: İstanbul
    Batuhan göz rengi ne: Kahverengi
    Batuhan saç rengi ne: Koyu Kahve
    Batuhan boyu: 1.92 m
    Batuhan kilosu, kaç kilo: 95 kg
    Batuhan burcu ne: Akrep

Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli Düğün Resimleri

57bd42560f25442c10f3e853.JPG 36478ac35d8ebcf12969a0dc85b2255f.JPG CmhwAy9XYAAgfKT.JPG ekran-resmi-2016-06-03-111503png.JPG kismetse-olur-nur-erkoc-ve-batuhan-cimili-evlendi16d673eebbb4c685b276.JPG nur erkoç düğün 9.JPG nur erkoç kına.JPG nur.JPG

Kısmetse Olur Nur Erkoç Batuhan Cimilli Evlendi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nur

Nur

Karanlıktan aydınlığa çıkmak kafir için imana, günahkar için hidayete; Nur görmek isyan ve tuğyandan sonra tövbe etmeye, körlükten sonra basirete; salih amele, hayırlı evlada, Kur'an'a ve alime; Nurdan elbise giymek faydalı ilme, bedeninin herhangi bir yyerinden nur çıktığını görmek ilim ve irfanı ile halka faydalı olacak bir erkek çocuğa; Aydınlık bir ortamdan zulmete çıkmak zenginlikten...
  2. Aşkın Nur Yengi - Nasip Olur Mu

Aşkın Nur Yengi - Nasip Olur Mu

Aşkın Nur Yengi - Nasip Olur Mu bu nasıl kader diye, ağladım içten içe tam sevgiyi bulmuşken, kıydılar ikimize günler geçmiyor sevdiğim, saatler bir yıl gibi şu kısacık ömürde, sensizlik ölüm gibi nasip olur mü, bir daha gülmek, senden uzak olunca aah, gözlerim göremez, bu yangın hiç bitmez, senden ayrı kalınca
  3. Aşkın Nur Yengi - Kim Olursan Ol

Aşkın Nur Yengi - Kim Olursan Ol

Aşkın Nur Yengi - Kim Olursan Ol ben bilmedim beni, seni ilk gördüğüm güne kadar gezmeler tozmalar ama söyle nereye kadar? ben sakladım beni, yaşadım gizlice sana kadar, gezmeler tozmalar aman, söyle nereye kadar? yanar miydim bilseydim, senin olmazdım yemin ederim aşk olsun diye sevdim, beni neyledin? kim olursan ol adımı anma, seni yordum ah, beni unutma ama yetmedim güzelim...
  4. nur

nur

Aydınlık, ışık, parıltı. Tanrısal bir güç tarafından gönderildiğine inanılan parlaklık. "Kuru kadın okurken önündeki mezarın bir yeşil nurla tutuştuğunu gördü..."
  5. Nur Fettahoğlu Dün Gece Evlendi!

Nur Fettahoğlu Dün Gece Evlendi!

nur fettahoğlu, nur fettahoğlu haberleri, nur fettahoğlu evliliği Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisinde Mahidevran Sultan olarak izledğimiz Nur Fettahoğlu, dün gece düzenlenen bir törenle işadamı Levent Veziroğlu ile evlendi. Veziroğlu'nun Baltalimanı'ndaki evinde düzenlenen törene 70 kişi katıldı. Saat 18.00 sularında gelinlik ve damatlıklarıyla eve gelen çift "Allah herkese...

Sayfayı Paylaş