gebe
  1. secreter

secreter Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

kist bu kadar adet gecikmesi yaparmı ?

Konu, 'Gebelik' kısmında secreter tarafından paylaşıldı.

merhaba herkese ben nısan 6da adet oldum ama su an hala adet olmadım doktor hormon bozuklugu ve kıst var dedı ama kıst bu kadar gecıkme yapar mı bende gebelıkten suphelnıyorum bıraz ama belırtılerı fılan yok test yaptım negatıf ama kıst bu kadar gecıktırır mı yoksa baska seyler olabılır mı?

2. melekinci

melekinci Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    bence adet gecikmesinin %90 nı kislerr

3. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    evet kist olduğu için gecikme olur yani adet gecıkmesi yapar.ama tabiki bu durum birazda psikolojık strese bağlı.çünku siz anladığım kadarıyla fazla bu durumu kafaya takmıssınız.bir doktora gitseniz daha iyi olur size adet olmanız için ilaç verecektir..endişelenecek bir durum yok lütfen bu konuyu bu kadar kafaya takmayın derim ben.bu kistler için doğal bir çözüm var istersenız uygulayabilirsiniz.soğan kürü uygulayın kist için birebir..nasıl uygulanacagını size söleyeyım 1 orta büyüklükteki soğanı 4 e bölün 1 su bardağı suyun içinde 5 dk kaynatın ılıyınca için ve bu kürü 15 gün uygulayın hem kistler sökülecektir hemde adetınız normal düzenine girecektir.imkanınız varsa bunu uygulayın derim size faydası olacaktır..

4. aylinibrahim13

aylinibrahim13 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    canım bende de 1 ayda bebeğimi kaybettiğim için üzüntüden kist oluştu ama bende gecikme olmamaıştı senn nedendir bilmiyorum canım ama en sağlıklısı dr a görünmen Allah gönlüne göre versin cnmbnm

5. ...

... Forum Okuru

Merhaba ben agr seklde kasilk agrisndan doktora gttm. yumurta catlayamadgndan kist olusmus oldugu söylendi. Lakin biz aydiir bebek istedgmz içn korunmuyorz. Doktor hamilelikle ilgli bisey söylemedi. Adetm de 4 gundür geckti. Gebelik testi yaptm negatf cikti. Hc adet belirtileri gorúnmüyor tam tersi gebelk gbi belirtlr var. Sizce kist den mi bu geckme.

6. mor surat

mor surat Forum Okuru

Kiss adet gecikmesi yapar!

7. Gülay Karaca

Gülay Karaca Forum Okuru

Bende kist var arkadaşlar ilk defa başıma geldi ve adetim 3 gündür geçiyor test yaptım negatif kanda baktirmadim acaba hamile miyim yoksa kistten dolayı mı olmuyorum

8. Kanatsız melek 28

Kanatsız melek 28 Forum Okuru

Merhaba benim de sürekli gecikiyor ama büyük ihtimal yine hamile değilim 2 sene oldu kist olduğunu ogreneli ÇOK sık adet olmaya başlamıştım 14 gün arayla falan. 6 aydır düzenli gidiyordu 29 gün olmuştu. Ama 2 aydir gecikmeye başladı geçen 41 gün olmadım ve sonunda adet oldum. Şu an 38 gün oldu hala olmadım ama biliyorum ki yine hamile değilim yinede de bir umut.bir kist bu kadar hayalleriyle oynarmı birinin

9. Kızlar bekarım ama adet olmadım bu ay migdem bulanıyo ama adette olmadım geçen ay 17 gbi olmuştum sizce neden kistmi var acaba yoksa başka bisymi bellim agrio kasiklrim agrio migdemde bulanio

10. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Bunu anlamak için jinekoloğa görünmek lazım..Muayene olmadan bu şekilde teşhis olmaz..

kist bu kadar adet gecikmesi yaparmı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Polikistik over adet gecikmesi yaparmı?

Polikistik over adet gecikmesi yaparmı?

polikistik over adet düzensizliği yaparmı,polikistik over adeti geciktirirmi,polikistik overin tedavisi,polikistik over ve adet düzensizlikleri hakkında bilgiler Adet (regl) döngüsünün her ay düzenli şekilde olması için ilk kural yumurtlamanın düzenli olmasıdır, yumurtlama sonucunda olan progesteron hormonunun bir süre etki gösterdikten sonra azalması adet kanamasının başlamasını...
  2. adet gecikmesi

adet gecikmesi

herkese ii günler adetim 5 gün geçikti. geçen ayda 2 gün geç gelmişti. bu ayda 2 gün geçince doktora gittim kan testi yaptı ultrasyonla baktı bir sorun yok dedi. beta hcg de 5 çıktı acaba diyorum başka bir doktora tekrardan gitsem mi şuan 5 gün geçikti
  3. Ella yuttum adet olmadım hamilemiyim?

Ella yuttum adet olmadım hamilemiyim?

Ella hapı ertesi gün hapı olarak kullanılmaktadır. Korunmasız ilişkiden sonra alındığında gebelik riskini ortadan kaldıracaktır. Ella ertesi gün hapı asla kurtaj amaçlı kullanılamaz. Ella diğer ertesi gün hapları gibi sadece yumurtanın döllenmesini engelleyerek gebelik oluşmasını engeller. Varolan bir gebeliği sonlandırmaz. Ella Yaygın Görülen Yan Etkileri Kusma, karında rahatsızlık hissi,...
  4. Antibiyotik kullanımı adeti kesermi?

Antibiyotik kullanımı adeti kesermi?

Antibiyotik kullanımı, birçok vücut mikrobunun atılmasını ve hastalığın kesilmesini sağlar. İnsanlar birçok hastalık ve tedavisi için gerektiğinde antibiyotik kullanır. Kadınlar tarafından en çok merak edilen konu antibiyotik alımı adeti geciktirir mi sorusudur. Doktorlara ve birçok tıbbi alana sorulan ve cevabı merak edilen bu konu tartışılmaya açıktır. Antibiyotik kullanımı sonrası...
  5. adet gecikmesi!!!!

adet gecikmesi!!!!

merhaba kızlar , benim sorum şu ; ağustos-eylül-ekim ayları 36 günde bir adet gordum.son ayımda (ekım ve kasım ayı arası) 32 günde yanı normal duzenınde geldı .yalnız bu ay daha adet görmedm.32 gun uzerınden hesaplarsam gecikmem var ama 36 gun uzerınden olma ıhtımalı kafamı karıstryo .acaba duzenım gene mı degıstı,bide adet gecıkmesı halınde adet belırtılerı devam eder mı

Sayfayı Paylaş