gebe
  1. emine_büşra

emine_büşra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kitabın bilgi kaynağı olduğunu öğrenmenin en acı ve değişik yolu:D

Konu, 'Çöplük' kısmında emine_büşra tarafından paylaşıldı.

Henüz 6. sınıfa gidiyordum. Bi gün tahtaya çağırdı ingilizce hocam, bi cümleyi ingilizceye çevirip yazmamı istedi.Bende yazdım ama arad bi kelimeyi unuttum hocaya döndüm " hocam burada bişey eksik ama hatırlayamıyorum"...Hoca bana baktı gel kızım dedi iki kitap üstüste olduğu halde kafama indirdi:puha: bende kitaplar kafama iner inmez " haaaaa buraya 'the' gelecek" dedim ve yazdım hahaaaaa sonra tabi sınıf koptu hocada " bak görüyo musuz kitap gerçekten bilgi kaynağıymış vurunca bilgiler arkadaşınızın kafasına boşaldı dediiii hahahaaaa

kitabın bilgi kaynağı olduğunu öğrenmenin en acı ve değişik yolu:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Verimli Çalışma ve Öğrenmenin Yolları

Verimli Çalışma ve Öğrenmenin Yolları

ÖĞRENME NEDİR Öğrenme davranışların değişmesidir. Bilmediğimiz bir bilgiyi bilir hale gelmemiz, yapamadığımız bir etkinliği uygula duruma gelmemiz bir öğrenmedir. En yalın tanımla öğrenme, bilebilme, yapabilmedir. Öğrenmenin sınırı yoktur, yaşam boyu devam eder. İnsanoğlu her şeyi bilmek doğaya hakim olmak ister. Bugünkü uygarlığı da insanın öğrenme merakı yaratmıştır. İnsanın bilinçli bir...
  2. Yol Açın, Yolunuz Açılsın

Yol Açın, Yolunuz Açılsın

Hikayemizdeki kral, halkı için geniş bir yol yaptırmaya karar vermiş. Yapımı tamamlanan yolu halka açmadan önce hatırlarda kalacak bir yarışma düzenlemek istemiş. İsteyen herkesin bu yarışmaya katılabileceğini ilanmiş ve yarışmanın sonunda bu yoldan ''en güzel geçecek'' kişiyi kendisinin belirleyeceğini söylemiş. Yarışma günü memleketin her yerinden insanlar başkente akın etmiş. Bazıları en...
  3. Ve en acı tesadüfü yaşadı...

Ve en acı tesadüfü yaşadı...

Motosikletiyle yoldan geçiyordu. Kazayı gördü, durdu. Ve en acı tesadüfü yaşadı... Aşırı hız yaptığı iddia edilen motosikletin bariyere çarpması sonucu sürücü hayatını kaybetti, kız arkadaşı ise ağır yaralandı. Kısa süre sonra kendi motosikleti ile olay yerinden geçen şahıs kaza yapan motosikleti tanıdı. Yerde kanlar içerisinde cansız yatan kişi ise ağabeyiydi. D-100...
  4. En Büyük Stres Kaynağı İş Ve Para

En Büyük Stres Kaynağı İş Ve Para

insanların en çok neleri gerginlik kaynağı olarak gördüğüne ilişkin 10 ülkede yapılan araştırmada, en büyük stres kaynağının iş ve mali durum olduğu orta çıktı. Associated Press (AP) ajansı, uluslararası araştırma şirketi Ipsosun desteğiyle 10 ülkede, insanların en çok neleri kendileri için gerginlik kaynağı olarak gördüğüne ilişkin kamuoyu araştırması yaptı. APnin haberine göre;...
  5. Acı Kavun Bitkisi ve Faydaları Hakkında Bilgi

Acı Kavun Bitkisi ve Faydaları Hakkında Bilgi

Acı Kavun Kullanımı Acı Kavun Nasıl Kullanılır Acı Kavunun Yararları Doğada bulunan birbibirnden şifalı bitkilerden acı kavun, faydaları ve kullanımı hakkında ki bilgilerimiz şöyle melekler :) Acı kavun :Acıdülek,Acıdüvelek,Acıkavun,Birtlangiç,Cırtlak, Cırtatan,Esekhiyari, Hıyarcık,Ithiyari, Kargadüveleği olarak da adlandırılır. Faydaları Sarılık hastalığına buruna suyu damlatılırsa...

Sayfayı Paylaş