gebe
  1. Ausencia

Ausencia Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    18

Kitap Kokusu

Konu, 'Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler' kısmında Ausencia tarafından paylaşıldı.

Bu başlık altında şuan okuduğumuz kitapları paylaşıp ; kitap tavsiyelerinde bulunabiliriz. Ben şuan 2. kez Cengiz Aytmatov '' Dişi Kurdun Rüyaları '' kitabını okuyorum. Ders zamanı okumaya fazla zaman ayıramasam da ; herkesin en azından günde 10 sayfa okumasından çok şey kazanacağını düşünüyorum.
    Katılımlarınız olursa birlikte kitap okuma günleri ve tablolarla , küçük yarışmalar düzenleyebiliriz.
    Keyifli okumalar...

ßeLeN bunu beğendi.
Kitap Kokusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ter kokusu

ter kokusu

rüyada ter kokusu rüyada ter kokmak ter kokusu gitmeyenler icin--patlican kaynatilir,suyu icilir ozaman ter kokusu yavasca gidiyormus TIRNAK ILTIHABI ICINDE karanfil ve tarcin kaynatilarak icilir alinti..sifali dualar
  2. kitap

kitap

Kitap Güç ve kuvvete, kendisiyle iyi anlaşılan dost ve arkadaşa, üzüntü ve kederden kurtulmaya, kalbi ve bedeni hastalıklardan kurtulmaya, aydınlık kafaya, bilgi ve hikmete; Sayfaları açık kitap yaygın habere, kapalı kitap gizli habere, Kimin elinde görülürse görülsün, kitap sevinçli habere ve güzel gelişmelere, Elinde dürülü bir kitap görülmesi vefat etmeye, Sağ elde yahut sağ tarafta...
  3. ağız kokusu

ağız kokusu

Ağız kokusu, diş sağlığının bozulduğunun en önemli habercilerinden birisi. Birçok kişinin önemsemediği ağız kokusu, yumuşak doku iltihabı, vincent anjini, ülser ve habis tümör gibi ciddi nedenlerden kaynaklanabiliyor. Ne kadar hoş ve bakımlı olursanız olun, çevrenizdeki insanların sizden birdenbire uzaklaşmasına yol açacak kadar ciddi bir sorundur ağız kokusu. Hem özel yaşamı, hem de...

Sayfayı Paylaş