gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Kitap Tavsiyeleri

Konu, 'Kitap Kurdu' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Hadi birbirimize kitap tavsiye edelim... Masonlar ve siyonizm ile ilgilenenlere.... Tuncar Tuğcu'nun Masonların Saklı Tarihi adlı kitabını tavsiye ederim. GKY Yayınları, 254 sayfa, Ankara 2005 basım...

İlginç bilgiler bulacağınız bir kitap diyebilirim.

"1960lı yılların sonunda Hacettepe Üniversitesi'nde, üniversitenin değişik birimlerinde çalışanların farmason olmak için nasıl çırpındıklarını, farmason olduğunu sandıkları kimsenin gözüne girebilmek için neler yaptıklarını ... gördüm..."

devamı bu kitapta...

2. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kitap Tavsiyeleri
    16. yüzyıl İngiltere tarihine bambaşka bir bakış açısından bakmak isteyenlere inanılmaz bir kurgu örneği olan, insanı sürükleyen Philippa Gregory'nin kitaplarını tavsiye ediyorum. Bir tanesi filme de çekiliyor. Boleyn Kızı :)

3. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Hafızasını güçlendirmek ve beynini daha etkili kullanmanın yollarını öğrenmek isteyenlere Jean Carper'ın Mucize Beyniniz adlı kitabını tavsiye ederim.

New York Times Bestseller listesinde 1 numara olmuş bir kitap. Harika bilgiler var.

4. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Anı okumayı tarih bilgileriyle harmanlamayı seviyorum diyenlere Hıfzı Topuz'un Elveda Afrika Hoşçakal Paris adlı kitabını şiddetle tavsiye ediyorum. Zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız...

5. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık canım paylaşım için teşekkürler

Kitap Tavsiyeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tavsiyeler

tavsiyeler

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. M. Orhan Menetlioğlu, yeni doğan çocukların bakımı konusunda anneleri uyardı. Menetlioğlu 9 önemli hususa dikkat edilmesini istedi. Gaziantep Amerikan Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. M. Orhan Menetlioğlu yeni anne olan bayanların 9 önemli hususa dikkat etmesi gerektiğini belirterek, bunlardan ilkini "Anneler, çocukların...
  2. kitap

kitap

Kitap Güç ve kuvvete, kendisiyle iyi anlaşılan dost ve arkadaşa, üzüntü ve kederden kurtulmaya, kalbi ve bedeni hastalıklardan kurtulmaya, aydınlık kafaya, bilgi ve hikmete; Sayfaları açık kitap yaygın habere, kapalı kitap gizli habere, Kimin elinde görülürse görülsün, kitap sevinçli habere ve güzel gelişmelere, Elinde dürülü bir kitap görülmesi vefat etmeye, Sağ elde yahut sağ tarafta...
  3. Çocuğunuz Kitap OKusun İstiyorsanız Bu Tavsiyelere Uymanız Gerek

Çocuğunuz Kitap OKusun İstiyorsanız Bu Tavsiyelere Uymanız Gerek

Teknoloji ile erken yaşta tanışan çocuklara kitabı sevdirmenin ipuçları Hepimiz çocukların kitap okumasını istiyoruz. Kıpır kıpır teknoloji ile erken yaşta tanışan çocuklarımıza hareketsiz duran kitapları sevdirmek eskisi kadar kolay değil. Birçok değişik oyun, oyuncak, teknolojik alet arasından sıyrılarak bir çocuğun ilgisini çekebilecek bir kitabı seçmek ne kadar da güç, değil mi?...
  4. Tarot Kitabı alacaklara tavsiyem

Tarot Kitabı alacaklara tavsiyem

tarot kitabı en iyi tarot kitabı kitabi kitapları Arkadaşlar sürekli soruyorsunuz hangi kitabı alalım diye.. Bende bir araştırma yaptım ve size yukarda resmi görünen Kurmay Yayınlarının basmış olduğu kitabı tavsiye etmeye karar verdim. Kitapta bir tahta kutuda 78 adet normal kağıt ebadından büyük kartlar var. Bu kartların büyük olması karta baktığınızda ince noktaları görmenizi sağlayacak....
  5. kitap tavsiyeleri arıyorum

kitap tavsiyeleri arıyorum

selam malum yakında 15 tatil var üniversite öğrencisiyim ve kitap okumaya da oldukça meraklıyım hatta çevremde kitap kurdu olarak tanınırım bana son okuduğunuz ve beğendiğiniz kitap tavsiyelerinde bulunurmusunuz

Sayfayı Paylaş