gebe
  1. panikli

panikli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kitap ve film incemeleri

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında panikli tarafından paylaşıldı.

Kızlar selam, yaklaşık 1 senedir sürekli olarak kitaplar ve filmler üzerine yorumlar ve incelemeler yaptığım bir blogum var. Sizlerin de görüşlerini orada görmek, aradığınız kitapları bulduğunuzda benimle paylaşmanızı isterim. İsterseniz bu kitabı oku incele, bu filmi izle incele gibi yorumlar da yapabiliriz.
    Blogumun adresi: Öznur Doğan

Bir de bu blogta her gün bir yazı yazdığım için Hürriyet Bumerang yarışmasına katıldım. Bloggerlar arasında çok prestijli bir yarışma. Bana destek olursanız çok sevineceğim. Lütfen kızlar, ilk 10'a girsem bile yeterli olacaktır. Birincilikte gözüm yok. :) Amacım ödül kazanmak değil amacım daha fazla insana ulaşarak onların da fikrini almak. Desteğinizi bekliyorum.

Bumerang | Bumerang Ödülleri Adayı

:dp8:

2. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Bloguna girdim cok canlısın bu daldamı çalışıyorsun ne güzel

Kitap ve film incemeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Film ve dizilerle moda

Film ve dizilerle moda

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. vizyondaki filmlerden ''Tatil Kitabı'' filmi izle

vizyondaki filmlerden ''Tatil Kitabı'' filmi izle

vizyondaki kitaplar Yönetmen: Seyfi Teoman Senaryo: Seyfi Teoman Müzik: Görüntü Yönetmeni: Oyuncular: Ayten Tökün, Harun Özüağ, Taner Birsel, Tayfun Günay Tür: Dram Yapım: Türkiye Dil: Türkçe...
  3. Twilight ve film hataları

Twilight ve film hataları

film hataları alacakaranlık film hataları Ben alacakaranlıkta bu kadar çok hata olcağını düşünmezdim..Ama bunlar çok ufak hatalar ben Ezel dizisindeki hataları düşününce ohooo bu hatalar onun yanında 0 kalıyo... Bella sınıfa girerken kıtabı yan ama masanın önüne geçince düz Aracın bir yanı siyah rekli gözükürken diğer kare de siyahlıktan eser yok.....
  4. Gülüşün Ve Unutuşun Kitabı Kitabının Yazarı Kimdir

Gülüşün Ve Unutuşun Kitabı Kitabının Yazarı Kimdir

Arkasdaşlar Gülüşün Ve Unutuşun Kitabı Kitabının Yazarı Kimdir bilen varsa bana yazarın ismini verirse sevinirim. şimdiden tşk ederim.
  5. Gülüşün ve Unutuşun Kitabı Tanıtımı

Gülüşün ve Unutuşun Kitabı Tanıtımı

gülüşün ve unutuşun kitabı gülüşün ve unutuşun kitabı milan kundera ile ilgili bilgiler burada melekler. Varolmanın Dayanılmaz Hafifliği adlı romanıyla tüm dünyanın tanıdığı Milan Kundera eserleri arasında yer alan Gülüşün ve Unutuşun Kitabı bugün sizlere tanıtmak istediğimiz kitap melekler :) Kitap okumayı seven meleklerimize tanıtacağımız Gülüşün ve Unutuşun Kitabı Milan Kundera tarafından...

Sayfayı Paylaş