gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Kitaplarına yer bulmak isteyen meleklere özel

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Kitaplık modelleri İlginç kitaplık tasarımları

Kitap okumayı çok severim. Kitap kurdu olduğum söylenebilir. Bir sürü kitabım var ama yerim olmadığından dolayı hepsi çekmecelerimde hapisler:S Aslında onların bu halelrine çok üzülüyorum. Onlarda bu ilginç kitaplık modellerine laikler. Sizinde benim gibi kitaplık ihtiyacınız varsa bu modelelerden biri size hitap edebilir.

Kitaplarına yer bulmak isteyen meleklere özel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kitapların çocuk eğitimindeki yeri

kitapların çocuk eğitimindeki yeri

İyi bir okuma alışkanlığının iki temel koşulu vardır.Bunlar; okuma sabrı ve okuma zevkidir.”Okuma kültürü” denilen bu iki alışkanlık da,aile ve okulda kazanılır.Bu nedenle, okuma ilgisinin geliştirilebilmesi için aile ve okul, çocuğa faaliyet olanakları hazırlamalıdır. Hurlock’a göre, çocuğun okuma zevkini, kültürel koşullar etkiler.Ancak, gerek okuma ilgisinin yoğunluğunda, gerekse okuma...
  2. Bodrum ünlü olmak isteyenlerin yeri

Bodrum ünlü olmak isteyenlerin yeri

deniz tunca deniz tunca resimleri bodrum ünlü mekanlar Yaklaşık 8 Yıldır Oyunculuk Yapmasına Rağmen Ufak Tefek Rollerin Ötesine Geçemeyen Deniz Tunca, Sonunda İşin Sırrını Keşfetti! YAKLAŞIK 8 YILDIR OYUNCULUK YAPMASINA RAĞMEN UFAK TEFEK ROLLERİN ÖTESİNE GEÇEMEYEN DENİZ TUNCA, SONUNDA İŞİN SIRRINI KEŞFETTİ! Geçtiğimiz günlerde Bodrum'a giden seksi oyuncu, plajda rahat tavırlarla...
  3. Kitaplarınıza yer açın

Kitaplarınıza yer açın

Kitaplık modelleri kitap depolama örnekleri Tam bir kitap kurduysanız kitaplarınız evlere sığmıyorsa bu kitap depolama çözümlerine bir göz atın meleklerim. Benim gözümü yordu bu görüntü kalabalık duruyor ev. ama yoldaşlarımız kitaplarımız için ben bu göz yorgunluğuna razı olurum. Tabi benim kitap arşivim henüz bu kadar sağlam değil.
  4. Cemil Demirbakan Seni Yere Göğe Koyamam Şarkı Sözleri meleklere özel

Cemil Demirbakan Seni Yere Göğe Koyamam Şarkı Sözleri meleklere özel

Cemil Demirbakan Seni Yere Göğe Koyamam Cemil Demirbakan Seni Yere Göğe Koyamam Şarkı Sözü Yüksek Sadakat grubunun eski solisti olan Cemil Demirbakan, son günlerin en çok dinlenen ve beğinilen şarkıcıları arasında geliyor Melek'lerim. Biz de bu yazımızda Cemil Demirbakan Seni Yere Göğe Koyamam şarkı sözleri paylaşımında bulunmak istiyor ve bu şarkıyı seven herkesi bu sayfamıza davet...

Sayfayı Paylaş