gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Kitaplarınıza yer açın

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Kitaplık modelleri kitap depolama örnekleri
    Tam bir kitap kurduysanız kitaplarınız evlere sığmıyorsa bu kitap depolama çözümlerine bir göz atın meleklerim. Benim gözümü yordu bu görüntü kalabalık duruyor ev. ama yoldaşlarımız kitaplarımız için ben bu göz yorgunluğuna razı olurum. Tabi benim kitap arşivim henüz bu kadar sağlam değil.

Kitaplarınıza yer açın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kitapların çocuk eğitimindeki yeri

kitapların çocuk eğitimindeki yeri

İyi bir okuma alışkanlığının iki temel koşulu vardır.Bunlar; okuma sabrı ve okuma zevkidir.”Okuma kültürü” denilen bu iki alışkanlık da,aile ve okulda kazanılır.Bu nedenle, okuma ilgisinin geliştirilebilmesi için aile ve okul, çocuğa faaliyet olanakları hazırlamalıdır. Hurlock’a göre, çocuğun okuma zevkini, kültürel koşullar etkiler.Ancak, gerek okuma ilgisinin yoğunluğunda, gerekse okuma...
  2. Mutfağınızda Yer Açın

Mutfağınızda Yer Açın

Mutfak bayanların en çok vakit geçirdiği yerdir...Bütün bayanlar kocaman geniş mutfakları olsun ister... Peki sizin mutfağınız küçükmü ? Sığamıyor musunuz? Mutfağınızda daha fazla yer açmak kullanım alanını genişletmek için birkaç ipucu sunuyorum arkadaşlarım :tik: Dolaplar, kolay monte edilebilir saklama ürünleri ve mutfağınızı hizaya sokacak çözüm önerileri için aşağıdaki tavsiyeleri...
  3. Acun Ilıcalı Ekşi Sözlük'ü Yerden Yere Vurdu!

Acun Ilıcalı Ekşi Sözlük'ü Yerden Yere Vurdu!

acun ılıcalı, ekşi sözlük, neler söyledi, ateş püskürdü, ne dedi, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Survivor'ın bitişinden sonra programlara konuk olmaya devam eden Acun Ilıcalı bu kez Burcu Esmersoy'un Yaz Gecesi adlı programındaydı.Soruları cevaplayan Ilıcalı,ekşi sözlük için de ağır konuştu; "Saygı denen bir olay vardır, bu kelime çok önemli. Saygıyı...
  4. Banyonuzda havlulara yer açın

Banyonuzda havlulara yer açın

Havluluk modelleri Havlu asma çözümleri Sizde banyonuzda havlu asma yöntemleri arıyorsanız bu iki örnek size fikir verecektir. BAnyo aksesuarlarının içinden çıkan havluluk size yetmiyorsa bu yöntemler ile kendinize birden çok havlu asma alanı tasarlayabilirsiniz.
  5. Kitapların dekorasyondaki yeri

Kitapların dekorasyondaki yeri

Kitaplar dekorasyonumuzun bir parçasıdır. Ev dekorasyonlarımızda harika görünümlü ortam zenginlikleri oluştururken kitaplardan faydalanmaya ne dersiniz? Duvar dekorasyonlarında farklı raf modellerini mont ettikten sonra kitapları az ya da çok zevkinize göre bu duvar raflarına yerleştirip görünümde farklılık kazandırıcı ortamları yakalayabilirsiniz. Son senelerin en trendleri arasında yer...

Sayfayı Paylaş