gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kitaplık nasıl düzenlenir?

Konu, 'Evim ve BEn & Ev Genel Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kütüphane nasıl düzenlenir
    Hiçbir stili olmayan, dağınık bir kitaplığı kim ister ki? İşte size kitaplığınızı hoş bir görünüme kavuşturacak birkaç öneri...

1)Rafları doldurmaya aşağıdan yukarıya doğru başlayın. En alttaki rafa en uzun ve en ağır kitaplarınızı yerleştirin. Bir sonraki rafa; içine kağıt, TV kumandası, DVD gibi eşyalarınızı koyabileceğiniz kapaklı saklama kutularını koyabilirsiniz.
    2) Orta raf, seri kitaplar, seyahat rehberlerini veya favori yazarlarınıza ait kitap koleksiyonlarınızı koymanız için idealdir. Kitaplarınızı dik tutmak için vazo gibi ağır nesnelerden yararlanabilirsiniz.
    3) Bir sonraki rafa vazo, heykel ve mumluk gibi birkaç aksesuarınızı simetrik olarak yerleştirebilirsiniz.
    4) Üst rafa ise fazla ağırlık yapmayan ve görünümü dengeleyen ince kitaplarınızı koyarak işlemi bitirebilirsiniz.
    Alıntı

2. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Kitaplık nasıl düzenlenir?

buda benim kitaplığım... kendi çizimim..

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Kitaplık nasıl düzenlenir?

emeğinize sağlık hanımlar kitaplığınç ilginçmiş

Kitaplık nasıl düzenlenir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ideal yatak odası nasıl düzenlenir?

ideal yatak odası nasıl düzenlenir?

çocuk odası nasıl düzenlenir oda nasıl düzenlenir yatak odası genç ideal yatak ölçüleri çoğumuzun bu konuda fazla bir bilgisi yoktur bende dahil yani ama ögrenmek ayıp degil. yaptıgımız yanlışlardan biri düşünmeden yerleştirdigimiz odamız bence ama birde duruma uzmanların gözüyle bakalım ideal odayı nasıl düzenleyebiliriz işte Ruth Phypers'ın bu konudaki fikirleri Yatağınızı...
  2. kitaplık böyle düzenlenir

kitaplık böyle düzenlenir

genç odası nasıl düzenlenir Hiçbir stili olmayan, dağınık bir kitaplığı kim ister ki? İşte size kitaplığınızı hoş bir görünüme kavuşturacak birkaç öneri... 1)Rafları doldurmaya aşağıdan yukarıya doğru başlayın. En alttaki rafa en uzun ve en ağır kitaplarınızı yerleştirin. Bir sonraki rafa; içine kağıt, TV kumandası, DVD gibi eşyalarınızı koyabileceğiniz kapaklı saklama kutularını...
  3. Evde Kitaplık Yapımı nasıl olmalı

Evde Kitaplık Yapımı nasıl olmalı

Arkadaşlar ben evde bir kitaplığım olsun istiyorum ve sizden de bana ilham olacak olan kitaplık modelleri sunmanızı rica ediyorum acaba nasıl bir kitaplık olmalı ve nerede olmalı:S
  4. Bebek Odası Nasıl Seçilir, Nasıl Düzenlenir?

Bebek Odası Nasıl Seçilir, Nasıl Düzenlenir?

bebek odası seçimi, bebek odası nasıl seçilir, bebek odası Sevgili melekler, varlığımızın anlamı evlatlarımızın doğumu, hayatımızın en önemli olaylarının başında gelir. Bu muhteşem varlıklar, bizi bir kez dah ahayata bağlar, bize güç ve kuvvet verir. Biz de tüm gayretimizle onlara elimizden gelenin en iyisini vermeye, onları iyi büyütmeye çalışırız. Bu noktada onların rahatını sağlamak için...
  5. Gardırop Düzeni Nasıl Sağlanır?

Gardırop Düzeni Nasıl Sağlanır?

Gardırop düzeni sağlamak her ne kadar düzenli bir yaşam gereği olsa da biraz da ihtiyaç belirleme ile gerçekleştirilecek durumlardandır. Gardıroplarımızdaki eşyalar her ne kadar ihtiyaç duyduklarımızla dolu olsa da biraz da kullanmadıklarımız ile doludur. Gardırop düzenini en iyi şekilde gerçekleştirebilmek için öncelikle kullanmadıklarımızı bir kenara ayırmakla başlayabiliriz. ( sonra bu...

Sayfayı Paylaş