gebe
  1. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Kıvanç aracını valeye bırakmayınca...

Konu, 'Magazin' kısmında papattya tarafından paylaşıldı.

kıvanç tatlıtuğ, vale, meserati, 2011 model, etiler ilgili bilgiler burada [​IMG] Sevgili melekler kıvanç tatlıtuğun servet değerindeki aracına çarpmışlar Kıvanç yine anlayışlı davranmış.

KIVANÇ TATLITUĞ'UN MASERATİ’SİNE ÇARPTILAR
    Kıvanç Tatlıtuğ, önceki gün Etiler’deki bir mekanda bir arkadaşıyla buluştu.

Gözü gibi baktığı 600 bin TL değerindeki 2011 model Maserati GranCabrio’sunu valeye teslim etmek yerine mekânın önüne çeken ünlü oyuncu, günün sonunda tatsız bir sürprizle karşılaştı.

Aracıyla geri manevra yapmaya çalışan ve alkollü olduğu iddia edilen bir sürücü, park halindeki Maserati’ye çarptı. Mekândaki görevlilerden trafik ekiplerini çağırmalarını isteyen Tatlıtuğ, aracında küçük çapta hasar meydana getiren sürücüden şikayetçi olmadı.

Son düzenleme: 6 Temmuz 2011
Kıvanç aracını valeye bırakmayınca... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. elimi bırakmayın lütfen!

elimi bırakmayın lütfen!

Sizin için ne derece önemi var bunu bilmiyorum ama ben bu satırları yazarken gözümden damlalar akıyor klavye üzerine. Erkekler ağlamaz lafı bana göre değil. Ağlamaktan hiç utanmadım,duygularım,acılarım beni boğduğu zaman hep ağladım.Yine ağlıyorum... Sizleri tanımıyorum ama sizlerle paylaşmak istiyorum.Lütfen;bu satırlara bir seven olarak sahip çıkın ve lütfen yazılı satırlar olarak geçmeyin....
  2. ::.. Dostlarınızı Yarıda Bırakmayın ::..

::.. Dostlarınızı Yarıda Bırakmayın ::..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Alvina Valenta koleksiyonu

Alvina Valenta koleksiyonu

alvina 2011 katalog Alvina Valenta, bahar sezonu için hazırladığı elbise kataloğunun çekimlerini oldukça salaş bir ortamda gerçekleştirdi. Zengin renk ve model kombinleri ile hazırladığı elbiselerde sezonun trendi balon etekler ve fırfırlı yakalar sık sık göze çarpan detaylar arasında. Slaş ve virane bir dekorun önünde güneş gibi parlayan elbiseler Alvina Valenta markasından geliyor…
  4. Cildinizi nemsiz bırakmayın

Cildinizi nemsiz bırakmayın

Hanımlar şunu unutmayın ki her cilt tipinin neme ihtiyacı vardır özellikle soğuk havalarda kuruyan ciltlere karşı yoğun bir şekilde nemlendirici bakım ürünleri ve maskeler kullanılmalı Nem kaybından dolayı ölen hücreler sonucu oluşan çizgi ve kırışıklarla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız cildinizi mutlaka nemlendirin Havaların cildinizi yıpratmasını istemiyorsanız günlük bakımınıza biraz...
  5. aziz valentin günü nedir

aziz valentin günü nedir

Selam melekler, ben birşey sormak istiyorum sizlere. Aziz Valentin günü ne demek?

Sayfayı Paylaş