gebe
  1. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

Kıvanç İdil’e döndü

Konu, 'Magazin' kısmında *Gizemli Kıs* tarafından paylaşıldı.

Sanat camiası işte birgün biri birgün biri neyse hayırlı olsun bu son olsun :D :D

Kıvanç, İdil’e döndü

“Aşk-ı Memnu” dizisinin yakışıklı oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ ile İdil Fırat’ın ayrılıkları fazla uzun sürmedi. Evlenecekleri gözüyle bakılan ikili, geride bıraktığımız Eylül ayında yollarını ayırmıştı. Ancak Tatlıtuğ ani bir kararla yeniden eski aşkı İdil Fırat’a dönüş yaptı. İki sevgili, barışmalarını dün gece Ulus 29’da baş başa eğlenerek kutladılar. Mekandan el ele çıkan Kıvanç Tatlıtuğ ile İdil Fırat’ın mutlu hali gözlerden kaçmadı.

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    hadi bakalım inş bu defa olur ne diyeyim garip bu sanat camiası....

3. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Ne yaptıkları belli değil cnm ya 1 gün başkası 1 gün başkası

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aslında hiç yakışmıyorlar :D

Kıvanç İdil’e döndü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. döndüm lann

döndüm lann

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kıvanç Tatlıtuğ

Kıvanç Tatlıtuğ

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. sude döndü

sude döndü

meleklerimm canlarım benim :kiss: hepinizi çoooooook ama çok özledimm :deli: işler çok yoğun ama çok şükür çok iyiyim fırsat buldukça geliyorum mekana mekanıda sizleride çook ama çook seviyorum ben :utan: inşallah sizlerde iyisinizdir...
  4. Dönüm Nedir

Dönüm Nedir

dönüm nedir dönüm nedir, anlamı, dönüm noktası, hakkında bilgiler Eskiden beri Türkiyede kullanılan toprak yüzölçümü biriminin adı. Bir arazinin veya tarlanın yüzölçümünü adımlayarak ölçerlerdi ve eni ve boyu 40ar adım olan toprak parçasına bir dönüm, denirdi. Ancak adım boylarının farklı olması sebebiyle bir takım anlaşmazlıklara yol açtığından sonradan bu usül değiştirilerek 40 arşın...
  5. Kıvanç Tatlıtuğ İdil Fırat'a Geri mi Döndü?

Kıvanç Tatlıtuğ İdil Fırat'a Geri mi Döndü?

kıvanç tatlıtuğ kıvanç tatlıtuğ haberleri Sevgili melekler, bir dargın bir barışık süren ilişkilerine noktayı koyan Kıvanç Tatlıtuğ Azra Akınb ikilisi geçtiğimiz günlerde yollarını ayırdı. Azra Akın çoktan yeni bir aşka yelken açtı. Görünen o ki, Kıvanç Tatlıtuğ da teselliyi eski sevgilisi İdil Fırat da bulacak gibi. İşte detaylar... 2010 yazında ayrılan iki sevgili arasında yoğun bir...

Sayfayı Paylaş