gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kıvanç Kasabalı Merhamet Dizisinde!

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kıvanç kasabalı, merhamet dizisi oyuncuları, merhamet oyuncu kadrosu
    Sevgili melekler, başarılı oyuncu Kıvanç Kasabalı yeni sezonda Merhamet dizisinde rol alacak. Yeni sezona sürprizlerle başlayacak olan dizi yine Kanal D ekranlarında olacak. Kıvanç Kasabalı dizinin yeni sezonunda, Irmak’ın (Yasemin Allen) karanlık işleri için kullandığı, bir güvenlik şirketinin sahibi olan Sinan karakterini canlandıracak. Kasabalı, yeni rolü için heyecanlı: “Bir süredir ara verdiğim oyunculuğa ‘Merhamet’ dizisiyle dönüyorum. Beni çok heyecanlandıran bu projeyi geçen yıl severek izliyordum. Kadroya dahil olmamı teklif ettiklerinde memnuniyetle kabul ettim. İlk set günümde de sıcak bir ortamla karşılaştım. Zaten dizinin yönetmeni Çağatay Tosun’la daha önceden tanışıyordum. Bu beni daha da rahatlattı.”

kivanc-kasabali.jpg

Kıvanç Kasabalı Merhamet Dizisinde! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaprak Dökümünün Cem'i Kıvanç Kasabalı Resimleri

Yaprak Dökümünün Cem'i Kıvanç Kasabalı Resimleri

yaprak dökümünün cemi kıvanç kasabalı resimleri yaprak dökümündeki cem in gerçek adı dökümündeki cemin gerçek adı dökümü cem neden ayrıldı
  2. Kıvanç Tatlıtuğ Ezel dizisine katıldı!

Kıvanç Tatlıtuğ Ezel dizisine katıldı!

ezel 2 Ezel dizisi yeni sezona bomba gibi bir giriş yaptı.Diziye çok güçlü iki karakter daha katıldı.Bunlardan biri Haluk Bilginer diğeri ise sıkı durun kızlarr:D Kıvanç Tatlıtuğ evet yanlış duymadınız Kıvanç Ezel dizisine katılan bir diğer oyuncu olarak dizinin yeni sezon ilk bölümünde dizi sonunda çok kısa bir an görünmesine karşın reytingler tavan yapmış:D Yalnız bizim Kıvanç namı diğer...
  3. Merhamet dizisinin konusu nasıl olacak?

Merhamet dizisinin konusu nasıl olacak?

Yeni dizi merhameti çok merak ediyorum.Acaba konusu nasıl olacakmı? Diğer diziler gibi heyecanlı mı ? :D
  4. Sedef Avcı-Kıvanç Kasabalı Çiftinin Oğulları Olacak!

Sedef Avcı-Kıvanç Kasabalı Çiftinin Oğulları Olacak!

sedef avcı haberleri kıvanç kasabalı haberleri Sevgili melekler, magazin dünyasının ünlü çiftlerinden Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı Çiftinin oğulları olacak. Yaklaşık üç aylık hamile olan güzel oyuncu Sedef Avcı ile eşi Kıvanç Kasabalı'nın bebeklerinin cinsiyeti belli oldu. Çiftin, erkek bebeği olacak. Sorunsuz bir hamilelik geçiren Sedef Avcı ile eşinin, oğulları için isim arayışına...
  5. Show Tv Ağlatan Dans Dizisi Kıvanç Kasabalı Kimdir?

Show Tv Ağlatan Dans Dizisi Kıvanç Kasabalı Kimdir?

show tv ağlatan dans dizisi oyunculaır, kıvanç kasabalı hakkında, ağlatan dans kıvanç kasabalı Sevgili melekler, Show Tv'nin bu ay başlayacak olan yeni dizisi Ağlatan Dans'ta sevilen oyuncu Kıvanç Kasabalı da rol alacak. Bilmeyenler ve unutanlar için işte Kıvanç Kasabalı hayatı hakkında kısaca bilgiler.... Kıvanç Kasabalı, 1975 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Kanal D’de yayınlanan...

Sayfayı Paylaş