gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kıvanç Tatlıtuğ 10 Günde 10 Kilo Et Yiyor!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kıvanç tatlıtuğ, kıvanç tatlıtuğ haberleri, kıvanç tatlıtuğ hakkında
    Sevgili melekler, ben okuyunca inanamadım doğrusu. Kıvanç Tatlıtuğ 10 günde tam 10 kilo et tüketmiş! Şurda kurban bayramı sebebiyle birkaç gün üstüste et tükettik, fenalık geldi sebze aradı gözüm. Üstelik eti de severim yani. Hergün 10 kilo et nasıl yenir? Ama yemiş işte Tatlıtuğ. Sanki panter mübarek :D:D Neyse habere geçeyim ben...

kıvanç-tatlıtuğ.jpg

2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    kas yapmak için yiyodur benim eşidem yumrta et yerdi ığğğ sürekli kas yapmak için :)

Kıvanç Tatlıtuğ 10 Günde 10 Kilo Et Yiyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 10 GÜNDE 5 KİLO zayıflamak isteyenlere

10 GÜNDE 5 KİLO zayıflamak isteyenlere

zayıfladım forum kahve ile zayıfladım Meleklerim biliyorum artık bıktınız her yeni bir güne yeni bir diyetle uyanmaya:DAma ne yaparsanız yapın bu diyetlerin sonu gelmeyecek.Siz de üzülmeyin eminim size uyan ve sizi istediğiniz kiloya getirecek diyeti bulacaksınızdır. İşte sizlere yeni bir diyet daha.Birde bunu deneyin denemeseniz bile bir göz atın kafanıza yatarsa uygulayın derim:)Hadi kolay...
  2. 10 günde 5 kilo zayıflamak için

10 günde 5 kilo zayıflamak için

12 günde 5 kilo 6 öğünle zayıflama 10 günde zayıflama 10 5 kilo 15 meleklerim 10 günde 5 kilo vermek istiyorsanız bu diyeti uyguluyoruz ve 5 kg fazlanız yok oluveriyor :) 10 günde 5 kilo verdiren diyet için notlar : 10 Günde 5 kilo verebilmek için çay, kahve ve şekersiz süt tüketilmelidir. 10 günde 5 kilo verdiren diyet bir yıl içerisinde en fazla 2 kez uygulanabilir. Diyeti 3 kez...
  3. 10 günde 5 kilo nasıl verilir?

10 günde 5 kilo nasıl verilir?

10 kilo nasıl verilir 6 kilo nasıl verilir 20 günde 10 5 5 verebilirim 10 günde 5 kilo vermeniz için işte uzmanların size önerileri bakın bu kadar kısa zamanda 5 kilo nasıl veriliyormuş hep birlikte öğrenelim=) Dünyaca ünlü sağlık dergisi Men’s Health tarafından yayınlanan bir yazıda 10 gün içinde 5 kilo vermek için yapılması gereken 6 şey listeleniyor. İşte 10 günde 5 kilo vermek için 6...
  4. Kıvanç Tatlıtuğ (Behlül ) Hakkında Bilmediğiniz 10 Şey

Kıvanç Tatlıtuğ (Behlül ) Hakkında Bilmediğiniz 10 Şey

behlülün dövmesinde ne yazıyor Eski Behlül'ümüz rahmetli Sekiz'imiz ve ebedi Kıvaç'ımız hakkında bilmediğiniz neler var neler meleklerim :DBakın da öğrenin :D (Çok da lazım ) 1- 1983 Adana doğumlu, akrep burcu. Beş kardeşin en küçüğü. Babasının kalp ameliyatı geçirmesinin ardından 1997'de İstanbul'a taşınmışlar ve Kalamış Lisesi'nden mezun olmuş. HAYALİ NBA'E GİTMEKTİ 2- Adana'dayken...
  5. Kıvanç Tatlıtuğ 10 Kilo Alacak

Kıvanç Tatlıtuğ 10 Kilo Alacak

kıvanç tatlıtuğ kıvanç tatlıtuğ haberleri kıvanç tatlıtuğ yeni dizi Sevgili melekler, önce Kuzey Güney dizisi için, daha sonra Kelebeğin Rüyası filmi için toplamda 18 kilo kaybeden oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, şimdi verdiği kiloları almaya çalışıyor. Hollywood'un, rol icabı hızlı kilo alıp vermesiyle ünlü oyuncusu Christian Bale'in izinden gidecek olan Tatlıtuğ, Bale'in yöntemiyle tam 10 kilo...

Sayfayı Paylaş