gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Kıvanç Tatlıtuğ Başak Dizer'le Evlendi mi ?

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

1434954490641.jpg
    Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Başak Dizer ile evlendiği haberi sosyal medyayı karıştırdı.

Dün gece Kıvanç Tatlıtuğ'un sevgilisi Başak Dizer'in Twitter hesabından "Kıvanç Tatlıtuğ ile evlendik" mesajı yayınlandı.

Başak Dizer iki hafta önce Instagram'dan Twitter hesabının çalındığı duyurmuştu.

İş için Güney Afrika'da olan Başak Dizer ise konuyla ilgili şunu söyledi: "Ben de şok oldum... Maalesef hesabımı geri alamadım. Bilgileri değiştirmişler. Hesabımı geri almayı bekliyorum"

GENÇ KIZLAR YASTA

Bu tweet'in gerçek olduğunu düşünen Kıvanç Tatlıtuğ hayranı genç kızlar, sosyal medyada üzüntü dolu mesajlar yayınladı.

İşte Bazak Dizer'in paylaşımının altına gelen bazı yorumlar...
    AKSEL

Kızlar geçmiş olsun yine bize kaldınız

KORHAN
    Allah senden razı olsun, önümdeki son engel de kalktı, şimdi onlar düşünsün.

GÖKÇE
    Bu günlerde elbet geçecek metanetli ol

KUTİK
    Çeyrek çok pahalıydı alamadık; ev görmeye gelince borcam alırız inşallah.

MELİSA
    Cenazemiz var... Başımız sağ olsun

ABDULLAH
    Kıvanç'ın bundan haberi var mı tatlım

KEDİ SEVERİM
    Abla sen bunu buradan bu kadar rahat nasıl söyleyebiliyorsun, ya ben olsam alnıma dövme yaptırırım

Kaynak: Hürriyet

Kıvanç Tatlıtuğ Başak Dizer'le Evlendi mi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıvanç Tatlıtuğ

Kıvanç Tatlıtuğ

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kıvanç Tatlıtuğ Azra Akın yeniden mi?

Kıvanç Tatlıtuğ Azra Akın yeniden mi?

kıvanç tatlıtuğ azra akın kıvanç tatlıtuğ, azra akın, best model, sedef adası ilgili bilgiler burada. Kıvanç Tatlutuğ ve Azra Akın yeniden beraber olabilirler mi acaba melekler.Öylese ben pek sevinmem şahsen:D:D 2002 Dünya Güzeli Azra Akın lie 2002 Best Model of The World birincisi Kıvanç Tatlıtuğ, 3.5 yıl birlikte olduktan sonra 2008'de yollarını ayırmıştı.. Ayrılığın ardından Kıvanç...
  3. Kıvanç Tatlıtuğ Askerden mi Kaçıyor ?

Kıvanç Tatlıtuğ Askerden mi Kaçıyor ?

kıvanç tatlıtuğ haberleri kıvanç tatlıtuğ Sevgili melekler, kış sezonu dizilerinin birer ikişer tatile girmesiyle birlikte boş kalan oyuncular ya tatile gidiyorlar ya da yoğun tempo sırasında vakit ayıramadıkları işlerini halletmeye çalışıyorlar. Kıvanç Tatlıtuğ da bunlardan biri. Dizi çekimlei sebebiyle dondurduğuı okuluna geri dönen Tatlıtuğ ,''Acaba askerden mi kaçıyor? '' sorularını...
  4. Kıvanç Tatlıtuğ İdil Fırat'a Geri mi Döndü?

Kıvanç Tatlıtuğ İdil Fırat'a Geri mi Döndü?

kıvanç tatlıtuğ kıvanç tatlıtuğ haberleri Sevgili melekler, bir dargın bir barışık süren ilişkilerine noktayı koyan Kıvanç Tatlıtuğ Azra Akınb ikilisi geçtiğimiz günlerde yollarını ayırdı. Azra Akın çoktan yeni bir aşka yelken açtı. Görünen o ki, Kıvanç Tatlıtuğ da teselliyi eski sevgilisi İdil Fırat da bulacak gibi. İşte detaylar... 2010 yazında ayrılan iki sevgili arasında yoğun bir...
  5. Kıvanç Tatlıtuğ Serenay Sarıkaya İle Birlikte mi?

Kıvanç Tatlıtuğ Serenay Sarıkaya İle Birlikte mi?

kıvanç tatlıtuğ haberleri, serenay sarıkaya haberleri, kıvanç tatlıtuğ serenay sarıkaya Sevgili melekler, alemin ağzı torba edğil büzesiniz, Kıvanç Tatlıtuğ'la ilgili yeni bir aşk iddiası ortaya atıldı. Ünlü oyuncunun kendisi gibi oyuncu olan Serenay Sarıkaya ile aşk yaşadığı iddai edildi. Tatlıtuğ 30.yaşını kutladığı Halas Yatı'nda dostlarına "Güzel gidiyordu, ama ayrıldık. Florence...

Sayfayı Paylaş