gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kıvanç Tatlıtuğ da mı Tükendi?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kıvanç tatlıtuğ, kıvanç tatlıtuğ haberleri, kıvanç tatlıtuğ hakkında

Sevgili melekler, bir iddiaya göre ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ da tükendi. Yaptığı hiçbirşeyden keyif alamadığını söyleyen oyuncu psikolğun yolunu tuttu. Pek çoğumuzun Meryem Uzerli yakalanınca öğrendiği "tükenmişlik sendromu hastalığı", magazin dünyasında hızla yayılıyor. Önceki günlerde Mazhar Alanson'un da yakalandığı bu rahatsızlık; Kıvanç Tatlıtuğ 'u da vurdu. Takvim'in haberine göre; yakışıklı oyuncu, bir süre önce "Hiçbir şey ve hiçbir yer beni mutlu etmiyor" diyerek rahatsızlığını fark etti.

kıvanç-tatlıtuğ.jpg

Ancak Kıvanç Tatlıtuğ, ilk başlarda bunu önemsemedi. Ancak ünlü oyuncu, psikolojik sorunlarının daha da artmasıyla soluğu psikologda aldı. Tatlıtuğ'un, yoğun tempo yüzünden tükenmişlik sendromuna yakalandığı ortaya çıktı. Geçtiğimiz aylarda da çektiği uyku problemleri nedeniyle soluğu bir sağlık merkezinde alan Tatlıtuğ'a 'uyku apnesi' teşhisi konulmuştu. Uzmanlar da 'tükenmişlik sendromu' hastalığının belirtilerinden birinin de uyku sorunları olduğunu açıkladı. 18 kilo verdiği 'Kelebeğin Rüyası'ndaki rolünü bitirir bitirmez yeni dizisinin çekimlerine başlayan Tatlıtuğ'un psikolojisi, bu tempoyu kaldırmadı

2. berfu akyuz

berfu akyuz Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    aman tükensin sevmiyorum onu, bence abartılıyor, çok daha yakışıklılar var türkiye'de,

Kıvanç Tatlıtuğ da mı Tükendi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıvanç Tatlıtuğ

Kıvanç Tatlıtuğ

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. kıvanç tatlıtuğ kız kardeşleri

kıvanç tatlıtuğ kız kardeşleri

kavanç tatlıtuğun kız kardeşi yada kardeşleri varmış resimleri varmı acaba sizde bulamadım da ?
  3. kıvanç tatlıtuğ kız kardeşi kardeşleri var mı

kıvanç tatlıtuğ kız kardeşi kardeşleri var mı

kıvanç tatlıtuğun kız kardeşleri var mı kızlar, yada resimleri kimdir bunlar merak ediyorum acaba güzeller mmi :)
  4. Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir, Resimleri var mı bu sitede

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir, Resimleri var mı bu sitede

Selam arkadaşlar sizden Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir diye hayatıyla ilgili bilgi rica ediyor ve biyografisinden sonrada bana mümkünse Kıvanç Tatlıtuğ resimlerini paylaşmanızı istiyorum.
  5. Kıvanç Tatlıtuğ ile Azra Akın ayrıldılar mı ?

Kıvanç Tatlıtuğ ile Azra Akın ayrıldılar mı ?

Öyle bir haber okudum ama inşallah doğru değildir. Birbirlerine çok yakışıyorlar. Yoksa ayrıldılar mı gerçekten ? :(

Sayfayı Paylaş