gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kıvanç Tatlıtuğ Ezel dizisine katıldı!

Konu, 'Biten Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ezel 2 Ezel dizisi yeni sezona bomba gibi bir giriş yaptı.Diziye çok güçlü iki karakter daha katıldı.Bunlardan biri Haluk Bilginer diğeri ise sıkı durun kızlarr:D Kıvanç Tatlıtuğ evet yanlış duymadınız Kıvanç Ezel dizisine katılan bir diğer oyuncu olarak dizinin yeni sezon ilk bölümünde dizi sonunda çok kısa bir an görünmesine karşın reytingler tavan yapmış:D
    Yalnız bizim Kıvanç namı diğer Behlül sanırım Bihter'in ölümünden sonra kendini bayağı salıvermiş bırakmış:D
    Oldukça perişan görünen Behlülümüz bakalım Ezel dizisinde nasıl bir karakter çizecek bizlere ve izleyiciye Behlül imajını unutturabilecekmi?
    Benim bir diğer merak ettiğim bir nokta da dizinin başrol oluncusu Kenan İmirzalıoğlu biliyorsunuz.Bu kadar güçlü bir karakter yakışıklı oyuncu Kenan'ın yanında Kıvanç acaba diziye fazlamı gelir diye düşünüyorum.Valla onu bunu bilmem ama Ezel gerçekten çok güzel bir kurgu,konusu oyuncuları ve kalitesiyle milyonlarca insanı ekran başına bağlıyor.
    bakılm dizisinin önümüzdeki günlerinde neler olacak heyecanla bekliyoruz.Başarılı olan dizi,yeni oyuncuların katılmasıyla çok daha güçlü bir kadroya sahip oldu.Dizinin önümüzdeki günlerde ki bölümlerini ben şahsen çok merak ediyor ve sabırsızlıkla bekliyorum=)

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Kıvanç Kenanın eline su bile dökemez ıyyyykkk

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    behlül nerde sekiz nerde pof :D

4. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    wayyyyyyyyyyy bayılıodum ezeele ama iki adamda çok iyi yeni gelenler bomba gibi başlıyor sezona
    ama adamımı tek geçerim ben kerpetene hastayım off offf :D:D

5. yalnızkalp

yalnızkalp Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kıvanç gerçekten çok yakışıklı.Allah sahibine bağışlasın.Ama mafia dizilerinden nefret ediyorum.

6. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Dizi mi ıııııııııııııığğğğğğğğğğğğğğ ...

7. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Hoş gelmiş sefa getirmiş :) Ama sanırım şuan Kıvanç konuk oyuncu olarak dizide ve 4 bölümden sonra dizideki 8 lakaplı oynadığı karakter hakkın rahmetine kavuşacakmış ne derece doğru bilemem magazincilerin yalancısıyım :D))

Son düzenleme: 20 Eylül 2010
Kıvanç Tatlıtuğ Ezel dizisine katıldı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşkı-memnu dizisinin Behlül'ü Kıvanç Tatlıtuğ resimleri

aşkı-memnu dizisinin Behlül'ü Kıvanç Tatlıtuğ resimleri

behlülün resimleri kıvanç tatlıtuğ resimleri aşkı memnu behlulun kıvanç tatlıtuğ resmi web sitesi aşkı memnu fotoları yakışıklılığıyla genç kızların hayalini süsleyen tvde hit alan aşk-ı memnu dizisinin esas adamı Kıvanç Tatlıtuğun en beyenilen resimleri ve imzaları:):)
  2. Aşkı memnu dizisinin yakışıklı oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ namı diğer Behlül

Aşkı memnu dizisinin yakışıklı oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ namı diğer Behlül

aşkı memnu sanatçıları aski memnu sanatcilari aski sanatcilar Birçok bayan sarışın erkekleri itici bulduğunu hoşlanmadığını söyler ama Kıvançın o kadar çok hayran kitlesi var ki ve gün geçtikçe bu hayran kitlesi çok daha fazla büyümekte.. Deniz gibi masmavi gözlere sahip olan sarışın yakışıklı sanatçı Kıvanç Tatlıtuğ şimdi tüm hayranları için birbirinden güzel pozlarıyla sizlerle Gerçi...
  3. Kıvanç Tatlıtuğ Ezel Resimleri

Kıvanç Tatlıtuğ Ezel Resimleri

ezel resimleri kıvanç tatlıtuğ ezel resimleri kıvanç tatlıtuğ kivanc tatlitug Milyonlarca insanı ekran başına bağlayan Ezel dizisine yeni sezon ilk bölümünde bomba gibi giriş yapan Kıvanç tatlıtuğ herkesi diziye katılmasıyla şoke etti diyebilirim.Ramiz dayının torunu rolünde bölüm sonunda esrarengiz bir biçimde ortaya çıkan Kıvanç dedesiyle aynı adı taşıyor dizide..Fakat lakabı sekiz olan...
  4. Kıvanç Tatlıtuğ ve Mehmet Günsur aynı dizide

Kıvanç Tatlıtuğ ve Mehmet Günsur aynı dizide

mehmet günsür kıvanç tatlıtuğ mehmet günsür kıvanç tatlıtuğ dizi aynı dizide Kıvanç Tatlıtuğ, Mehmet Günsur, dizileri, resimleri, aynı dizide, oynayacak, hakkında detaylı bilgiler Genç kızların sevgilisi iki yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve Mehmet Günsur aynı dizide oynayacakmış...Bayanların ekran başına kilitleneceği kesin...Şimdi geçiyorum haberin detaylarına Kıvanç Tatlıtuğ ve...
  5. Kıvanç Tatlıtuğ ve Tolga Karel Aynı Dizide!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tolga Karel Aynı Dizide!

kıvanç tatlıtuğ tolga karel kıvanç tatlıtuğ, tolga karel, yeni sezonda, aynı dizideler, yeni proje, 2011, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Yeni sezonda yayınlanacak bir dizide Kıvanç Tatlıtuğ ve Tolga Karel birlikte rol alacaklar. Yayınlanacak dizide iki kardeşi canlandıracak olan yıldızlardan Tatlıtuğ iyi kardeşi,Karel kötü kardeşi canlandıracak.Dizinin...

Sayfayı Paylaş