gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kıvanç Tatlıtuğ ile Röportaj

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

kıvanç tatlıtuğ en sevdiği yazar kıvanç tatlıtuğ, kimdir, hayatı, resimleri, röportajı, haberleri hakkında detaylı bilgiler

Genç kızların sevgilisi yakışıklı manken, oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ hakkında bilinmeyenleri bu yazımızda bulabilirsiniz melekler

Yakışıklılığı ve yeteneğiyle son dönemin en çok beğenilen oyuncularından biri olan Kıvanç Tatlıtuğ Elle dergisine konuştu.

Son yılların en çok beğenilen oyuncularından birisi olan Kıvanç Tatlıtuğ, Mavi Jeans reklamında birlikte kamera karşısına geçtiği Brezilyalı model Guisela Rhein ile birlikte Elle dergisinin yeni sayısına konuştu. İşte anlattıkları...

Sizinle çalışmış veya tanışmış olan herkes, çok mütevazı olduğunuzu söylüyor... Sağ olsunlar. Teşekkür ediyorum.
    Bu herhalde insan olmakla, maddi şeylere önem verip vermemekle alakalı bir şey. Benim içim hayatımda öncelikleri olan şeyler var: İnsanları sevmek, hayatı sevmek, insanlara saygı duymak, anlamaya çalışmak, kimseyi kırmamaya özen göstermek...

Sizi mutlu etmek kolay mı, zor mu?
    Çok sevdiğim bir arkadaşımla konuştuğum zaman benden mutlusu yok... Şu anda da, içtiğim çayın tadını alabiliyorsam benden mutlusu yok.

ÇOK SIRADANIM
    Bunun farkında olmak, çok önemli... İnsanoğlu bir şeye sahip olur ama o ona asla yetmez. Paran yoktur mesela... Paraya sahip olursun, bu sefer daha fazlasını istersin, bir türlü yetinmezsin. İşte o zaman o insan, içindeki gerçek mutluluğu kaybetmeye mahkumdur. Çünkü yetinmeyi bilememek mutsuzluğu getirir. Elindekilerle mutlu olabilmek çok önemli.
    Galiba insanlar aradaki ekrana rağmen sizde bunları görüp o yüzden sizi çok seviyorlar... Bugüne kadar insanların karşısına hiç "İşte bu Kıvanç'tır!" diyebileceğim bir karakterle çıkmadım. Karşılarına kendi karakterimle çıksam, insanların ağzı bir karış açık kalır.

Neden?
    Çünkü dışarıdan görünenle, o insanın karakterini analiz etmen mümkün değil. Gerçek Kıvanç'ı yakın çevrem hariç kimse tanımıyor.

Peki, gerçek Kıvanç nasıl birisi?
    Size veya başkalarına göre büyük bir yıldız olan Kıvanç Tatlıtuğ, aslında anasının babasının çocuğu. Bununla beraber normal yaşantısında Kıvanç; giymiş olduğu o gömleği çıkarıp çalıştığı yerde bırakan, evinde Doberman cinsi köpeğiyle yaşayan, pijamalarını giyip televizyonun karşısına geçen, arşivdeki sinema filmlerini izleyen, mümkün olduğu kadar ailesiyle vakit geçiren, sevdiği arkadaşlarla buluşup sohbet etmeyi seven, normal bir saatte uyuyan birisi
    Bizim gibi bir insan... Hatta olağanüstü sıradan bir insan...

Karşınızdaki insanı kolay çözer misiniz? Öyle bir yeteneğiniz var mı?
    Hislerim kuvvetli. Karşımdaki insanı anlayabiliyorum. Galiba bunun yaşla da alakası yok. Bir insanın gözüne baktığım zaman, bana geçen elektriği çok iyi analiz edebiliyorum.
    Ben, benim içim ve kalbim nasılsa, karşıma çıkan insanların da öyle olması için dua ederek çıkıyorum evimden. Bugüne kadar da hep iyi niyetli, güzel duygular taşıyan insanlarla karşılaştım.

Kıvanç Tatlıtuğ ile Röportaj konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıvanç Tatlıtuğ ile Tatlı Sohbet bilinmeyenleri

Kıvanç Tatlıtuğ ile Tatlı Sohbet bilinmeyenleri

kıvanç tatlıtuğ hakkında bilinmeyenler kıvanç tatlıtuğ bilinmeyenleri bilinmeyenler tatlıtuğun bilinmeyenleri kivanc tatlitug Genç kızların yeni gözdeki kıvanç tatlıtuğ hakkında bilinmeyenler merak edilenler, yaşamı hayata dair samimi açıklamaları burada :D 'AŞK-I MEMNU'DA KENDİNİ GÖSTEREN KIVANÇ TATLITUĞ HAYATINA DAİR MERAK EDİLENLERİ CEVAPLADI. Son dönemin popüler isimlerinden Kıvanç...
  2. Kıvanç Tatlıtuğ röportajı

Kıvanç Tatlıtuğ röportajı

kıvanç tatlıtuğ röportaj kıvanç tatlıtuğ askerlik röportajları ailesi küçüklüğü gençkızların balkanların dünyanın bir ucundaki kızların sevgilisi sexi yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ röportajı burada......... 'ÜNLÜ OLACAĞIMI TAHMİN EDEMEZDİM!' KIVANÇ TATLITUĞ, KENDİSİ, AİLESİ, AŞK HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİ, YENİ SİNEMA PROJESİ VE HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLERİ ANLATTI... Genç kızların bir...
  3. Kıvanç Tatlıtuğ ile Azra Akın ayrıldılar mı ?

Kıvanç Tatlıtuğ ile Azra Akın ayrıldılar mı ?

Öyle bir haber okudum ama inşallah doğru değildir. Birbirlerine çok yakışıyorlar. Yoksa ayrıldılar mı gerçekten ? :(
  4. Kıvanç Tatlıtuğ Çocukluk Resimleri İle Karşınızda!

Kıvanç Tatlıtuğ Çocukluk Resimleri İle Karşınızda!

kıvanç tatlıtuğ çocukluğu, kıvanç tatlıtuğ resimleri, kıvanç tatlıtuğnun bebeklik resimleri Günümüzün sarışın okyanus gözlü manken ve son yılların gözde erkek dizi oyuncularından Kıvanç Tatlıtuğ nun bebeklik ve çocukluk resimlerini ele geçirdik:D:D Bebekliği de çok tatlı olan çocukluk dönemindede kızlar arasında popüler bir delikanlı Kıvanç Tatlıtuğ 'yu bakalım tanıyabilecekmisiniz?
  5. Kıvanç Tatlıtuğ Serenay Sarıkaya İle Birlikte mi?

Kıvanç Tatlıtuğ Serenay Sarıkaya İle Birlikte mi?

kıvanç tatlıtuğ haberleri, serenay sarıkaya haberleri, kıvanç tatlıtuğ serenay sarıkaya Sevgili melekler, alemin ağzı torba edğil büzesiniz, Kıvanç Tatlıtuğ'la ilgili yeni bir aşk iddiası ortaya atıldı. Ünlü oyuncunun kendisi gibi oyuncu olan Serenay Sarıkaya ile aşk yaşadığı iddai edildi. Tatlıtuğ 30.yaşını kutladığı Halas Yatı'nda dostlarına "Güzel gidiyordu, ama ayrıldık. Florence...

Sayfayı Paylaş