gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Kıvanç Tatlıtuğ Nasıl Zayıfladı Kilo Verdi

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kıvanç Tatlıtuğ nasıl zayıfladı nasıl kilo verdi diyet listesi neler yedi merak ediyorsanız yazımızı takip edin meleklerim :D:D Kuzey Güney dizisi için bu adamı öyle bir eğitime almışlarki melekler aklınız durur. Toplamda kıvanç bu Kuzey rolü için 11 kilo vermiş durumda. Hatta sitemizde daha önceki konuda Kıvanç Tatlıtuğun Kaslı Resimlerine de yer vermiştik. Peki nasıl oldu bu kadar kiloyu bu kadar kısa sürede verdi. Yahu dikkat ediyor musunuz bilmiyorum ama adam gençleşmiş inanılır gibi değil dimi ama gençleşmiş. Hatta rolünde lise öğrencisini canlandırıyor. Düşünün nasıl böyle oluyor. Paranın gücümü ? Yedikleri mi ? Spor mu hangisi ? İşte cevapları şekerlerim :D:D

KIVANÇ TATLITUĞ SON HALİNİN RESİMLERİ

HABERTÜRK'ün yaptığı haberden alınmıştır.

ARA KARANFİL'DEN BOKS ÖĞRENDİ

Kıvanç Tatlıtuğ altı ay önce spor salonuna kaydolarak düzenli spora başladı. Hem dizideki boks sahneleri için, hem de çekimlerde koçluk yapması için adını daha önce Bülent İnal, Açelya Elmas gibi isimlerin hocası olarak duyuran eski Türkiye ve dünya boks şampiyonlarından Ara Karanfil’in kapısını çaldı. Ara Karanfil, kendisinin de rol aldığı diziye Kıvanç’ı gerçek bir boksör gibi hazırlamak için sıkı bir program uyguladı. Dört ay boyunca her gün en az iki saat boks eğitimi aldı.

BEYAZ ET VE KURUYEMİŞ YEDİ

Bu sırada sadece boks eğitiminin yeterli olmayacağını anlayan Tatlıtuğ, göbeğinden ve fazla kilolarından kurtulmak için beslenme ve yaşam koçuyla anlaştı. Önce Banu Kazanç’ın beslenme ve diyet danışmanlığı merkezinin yolunu tuttu. Amacı sadece zayıflamak değildi. Rolü için hem zayıf, hem kaslı ve güçlü olacaktı.

İşte buna ulaşmak amacıyla Banu Kazanç’ın verdiği beslenme ve yaşam reçetesini uygulamaya koydu. Günde üç öğün beyaz et ve protein ağırlıklı bir liste yaptı. Öğlen tavuk yediyse akşam ise levrek veya somon balığı yedi. Ara öğünlerde ise ceviz, incir gibi kuruyemişler ve haşlanmış sebzeyi eksik etmedi.

AĞIR BİR ASKERİ EĞİTİMDEN GEÇTİ

Bir taraftan her gün spor yapıyor, Ara Karanfil’le ağır bir boks eğitimi sürdürüyor bir yandan da diyetini aksatmıyordu. Beslenme programına başladıktan iki ay sonra 11 kilo verirken hiç kas kaybı yaşamamayı başardı. Verdiği 11 kilo vücudunun yağ stokundan gitti. Kıvanç Tatlıtuğ’u dizideki göz alıcı kaslı yapısına kavuşturan ise Türkiye’de çalışan Amerikalı Tonny-Karen Hill çifti oldu. Hill çifti Kıvanç için Military Boot Camp adlı bir spor eğitimi uyguladı.

Vücudun iç organları dahil tamamını çalıştıran, yüksek tempoda devam eden aletsiz bir spor türüyle Kıvanç ağır bir eğitim süreci geçirdi. Her gün iki saat süren, karın kaslarını ortaya çıkarmak için en az bir saat karın çalışması içeren bu eğitime de tıpkı bir asker gibi disiplinle uyan Kıvanç’ın beslenme ve yaşam düzenini ise Karen Hill sağladı.

2 AY MAKARNA EKMEK YEMEDİ

Bütünsel beslenme uzmanı Hill’in kuralları gereği Kıvanç her gün akşam 10 veya 11’de yattı, sabah 7’de kalkarak mineral ve vitaminlerini aldı. Zaten çok ağır geçen askeri spordan sonra başka bir şey yapacak hali kalmıyordu. Kıvanç’ın kas yapılandırma amaçlı beslenme programında ekmek, makarna, süt ve süt ürünleri asla yer almadı.

GECE HAYATINDAN TAMAMEN VAZGEÇTİ

Birçok oyuncunun yaşadığı düzensiz gece hayatından uzak durmayı başardı. Günde en az sekiz saat uyku kuralını başarıyla uyguladı, alkol ve sigarayla olan ilişkisini bitirdi. Mankenliğe başlamadan önce profesyonel basketbolcu olan Kıvanç Tatlıtuğ, zaten aşina olduğu sporcu yaşam disiplinine çabuk adapte oldu.

melike gunduzalp bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İyi zayıflamış, helal olsun mesleğindeki başarısı için elinden geleni yapmış:D Paylaşım için tşkler Sadmin.

melike gunduzalp ve SadmiN bunu beğendi.
Kıvanç Tatlıtuğ Nasıl Zayıfladı Kilo Verdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıvanç Tatlıtuğ

Kıvanç Tatlıtuğ

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. nasıl zayıfladım

nasıl zayıfladım

merhaba arkadaşlaar 80kilo bi bayandım herkes dalga geçerdi.gittiğim yerlerde arkadaşlarım önüme 2 tabak koyardı hep benimle dalga geçerlerdi. çok üzülürdüm ama nafile kilo veremezdim.ama böyle yapmaları çok iyi oldu.neden mi çünkü şuan 55kiloyum. 1sene içinde bu kiloya geldim.sizinle deneyimimi paylaşmak istedim. öncelikle iradeli olmalıyız.ve bir karar vermeliyiz. akşamları kendimize bir...
  3. Kıvanç Tatlıtuğ 10 Kilo Alacak

Kıvanç Tatlıtuğ 10 Kilo Alacak

kıvanç tatlıtuğ kıvanç tatlıtuğ haberleri kıvanç tatlıtuğ yeni dizi Sevgili melekler, önce Kuzey Güney dizisi için, daha sonra Kelebeğin Rüyası filmi için toplamda 18 kilo kaybeden oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, şimdi verdiği kiloları almaya çalışıyor. Hollywood'un, rol icabı hızlı kilo alıp vermesiyle ünlü oyuncusu Christian Bale'in izinden gidecek olan Tatlıtuğ, Bale'in yöntemiyle tam 10 kilo...
  4. Kıvanç Tatlıtuğ 10 Günde 10 Kilo Et Yiyor!

Kıvanç Tatlıtuğ 10 Günde 10 Kilo Et Yiyor!

kıvanç tatlıtuğ, kıvanç tatlıtuğ haberleri, kıvanç tatlıtuğ hakkında Sevgili melekler, ben okuyunca inanamadım doğrusu. Kıvanç Tatlıtuğ 10 günde tam 10 kilo et tüketmiş! Şurda kurban bayramı sebebiyle birkaç gün üstüste et tükettik, fenalık geldi sebze aradı gözüm. Üstelik eti de severim yani. Hergün 10 kilo et nasıl yenir? Ama yemiş işte Tatlıtuğ. Sanki panter mübarek :D:D Neyse habere...
  5. Kim Kardashian 27 Kiloyu Nasıl Verdi?

Kim Kardashian 27 Kiloyu Nasıl Verdi?

Geçtiğimiz aylar da ikinci bebeğini dünyaya getiren dünyaca ünlü güzel Kim Kardashian, kısa sürede tam tamına 27 kilo verdi. Magazin dünyasından Kim Kardashian ne kadar ünlü olursa olsun oda artık bir anne ve haliyle hamilelikte almış olduğu kilolar da bir hayli fazla... Birazdan sizlerle paylaşacağım Kim Kardashian'ın uygulamış olduğu diyet kendisine kısa sürede 27 kilo verdirmiş.. 87...

Sayfayı Paylaş