gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kıvanç Tatlıtuğ recep ivedik taklidi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kuzey Güney dizisinde recep ivedik taklidi yaparken bi denk geldi kıvanç tatlıtuğ kızlar. Bununla ilgili bir video varmı çok hoşuma gitti yaa teşekürler bekliyorum bak küserim sonra

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
Kıvanç Tatlıtuğ recep ivedik taklidi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Recep İvedik Nickleri

Recep İvedik Nickleri

Gonuşma leyyyn bana bi coker versene. salihh abiii sen fakeboka üye misin? çimlere basma konan çimleri eziyorsun gompleksliyim , agresifiimmmm. benim böyle durduğuma bakmayın içime girdiğiniz zaman kedi gibi bir insanımdır pala remzi çok gonuşuyon suus leeeyn soruma cevap ver uleeeyn msnde çok gonuşma leyyyn
  2. Kıvanç Tatlıtuğ

Kıvanç Tatlıtuğ

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Recep İvedik işte

Recep İvedik işte

espritüel Şahan gökbakar'ın yakın çevresi ister istemez onun şakalarına komik yorumlarına maruz kalıyorlar.. 'YALIN'A FENA GEÇİRDİM' KANAL D'DE ÖMÜR GEDİK'İN SUNDUĞU 'CİNEMANİA' PROGRAMINA KONUK OLAN ŞAHAN GÖKBAKAR, BİR ÇOK ÜNLÜ GİBİ KENDİSİNİN DE PLAY STATİON HASTASI OLDUĞUNU SÖYLEDİ.... Genelde 5-6 kişilik bir arkadaş grubuyla oynadığını anlatan Gökbakar, bir ara Yalın'la da oynadığını...
  4. Recep İvedik ifadeleri

Recep İvedik ifadeleri

recep ivedik ifadeleri recep ivedik ifadeler smiley
  5. Kıvanç Tatlıtuğ'un Recep İvedik Taklidi Videosu

Kıvanç Tatlıtuğ'un Recep İvedik Taklidi Videosu

Kuzey Güney Disizi Kıvanç Tatlıtuğ Recep İvedik Taklidi Kızlar selam, Kıvanç Kardeşimiz bu Kuzey Güney dizisinde baya bi gençleşmiş ve Türkiye'deki sözüm ona gazetecilerin bağzıları, Kıvanç'ın karın kasını anlatan yarım sayfa yazı yazmışlar. Sanki başka işleri yokmuş gibi :D:D Her neyse şimdi sizlere Kuzey Güney Disizi Kıvanç Tatlıtuğ Recep İvedik Taklidi Videosunu ekleyelimde biraz gülün...

Sayfayı Paylaş