gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kıvanç Tatlıtuğ'a Benzeyen Ünlüler!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kıvanç tatlıtuğ, benzeyen ünlüler, kıvançın ikizleri, kimler, resimleri, benzerlikleri, ile ilgili bilgiler burada melekler
    İnsanoğlu çift yaratılmıştır diye boşuna söylenmemiş melekler!

Kimbilir her birimizin benzerleri nerelerde yaşıyor :hıms:

Onu bulamayız ama ünlülerin benzerlerine rahatça ulaşabiliyoruz.

Mesela Kıvanç Tatlıtuğ!

Genç kızların gözbebeği yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'a ikizi kadar benzeyen ünlü Avustralyalı aktör Chris Hamsworth!
    Benzerlik inanılmaz melekler!

[​IMG][​IMG]

Bir diğer benzeri ise yeşil sahalardan genç bir futbolcu, Galatasaray PAF takımında top koşturan Anıl Dilaver!

Ben Anıl'ı o kadar benzetemedim,bir de siz bakın bakalım :tik:

[​IMG][​IMG]

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    kıvancı askıı memnunun ilk ve son bölümlerinde cok begeniyodum uzun sac hic yakısmıyor cünkü :D

Kıvanç Tatlıtuğ'a Benzeyen Ünlüler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yabancı ünlülere benzeyen ünlülerimiz

Yabancı ünlülere benzeyen ünlülerimiz

sanatcılara benzeyenler ünlülere benzeyenler tülin şahin kime benziyor meral kaplan kime benziyor tulin sahin ilk ünlümüz avustralyalı şarkıcı oyuncu holly valance ye benzeyen hepsi grubundan eren ben benzettim ama bilemiyorum tabi işte eren aşağıda gördüğünüzde holly ikinci ünlümüz ziynet sali ziynet sizce kime benziyor dersiniz tabiki jennifer lopeze hemde çok benziyor...
  2. Kıvanç Tatlıtuğ'a gay dergisi şoku!

Kıvanç Tatlıtuğ'a gay dergisi şoku!

kıvanç tatlıtuğ gay dergisi kıvanç tatlıtuğ gay dergisine verdiği pozlar dergi pozları kıvanç tatlıtuğ, dergi, kapak resmi, dergi resmi hakkında detaylı bilgi alalım. Kıvanç tatlıtuğ bir zamanlar Fransa'de modellik için verdiği pozlardan şimdilerde muzdarip. Nedeni ise çektirdiği fotoğrafların eşcinsel dergisinde yayınlanmasıymış melekler. Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un Fransız modellik...
  3. Tolga Karel'den Kıvanç Tatlıtuğ'a Cevap!

Tolga Karel'den Kıvanç Tatlıtuğ'a Cevap!

tolga karel, kıvanç tatlıtuğ, dizi gerginliği, cevap geldi, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Geçtiğimiz günlerde Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni rol alacağı projede kardeşi rolü içim Tolga Karel'i istemediği yönünde iddialar basında yer almıştı.Bu iddialar karşısında Tolga Karel suskunluğunu bozdu, sert bir dille cevap verdi; ''Son haftalarda farklı yayın organlarında...
  4. Kıvanç Tatlıtuğ'a Düet Teklifi !

Kıvanç Tatlıtuğ'a Düet Teklifi !

ferhat göçer kıvanç tatlıtuğ kıvanç tatlıtuğ haberleri kıvanç tatlıtuğ türkü kıvanç tatlıtuğ kuzey güney 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Kıvanç Tatlıtuğ 'un Kuzey Güney dizisi 11.bölümünde söylediği türkü hayranları tarafından çok beğenildi melekler :) Birkaç gündür Kadir İnanır Kıvanç Tatlıtuğ polemiğiyle gereksiz gündem yaratılmaya çalışılırken, Ferhat Göçer tarafından gelen düet...
  5. Kıvanç Tatlıtuğ'a Havyar Desteği

Kıvanç Tatlıtuğ'a Havyar Desteği

Garibanın biri klozeti el yüz yıkamak için sanmış. Duyduğuma göre bizim Kıvanç Tatlıtuğ da havyarı zeytin ezmesi sanmış :D:D Arkadaşar nedir bu Kıvanç Tatlıtuğ'a Havyar Desteği bu konuda merakımı gidecek bir arkadaşımız var ım:)

Sayfayı Paylaş