gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kıvanç Tatlıtuğ'un Elle Dergisi Röportajı

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kıvanç tatlıtuğ röportaj 2011 kıvanç tatlıtuğ, elle dergisi, röportajı, neler söyledi, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ rol aldığı dizilerle hem yurt içinde hem yurt dışında adından söz ettiriyor.Onu birazdan yakın tanımak için Elle dergisine verdiği röportajı sizlerle paylaşmak istiyoruz..

Sizi mutlu etmek kolay mı, zor mu?

Çok sevdiğim bir arkadaşımla konuştuğum zaman benden mutlusu yok... Şu anda da, içtiğim çayın tadını alabiliyorsam benden mutlusu yok.

ÇOK SIRADANIM

Bunun farkında olmak, çok önemli... İnsanoğlu bir şeye sahip olur ama o ona asla yetmez. Paran yoktur mesela... Paraya sahip olursun, bu sefer daha fazlasını istersin, bir türlü yetinmezsin. İşte o zaman o insan, içindeki gerçek mutluluğu kaybetmeye mahkumdur. Çünkü yetinmeyi bilememek mutsuzluğu getirir. Elindekilerle mutlu olabilmek çok önemli.

Galiba insanlar aradaki ekrana rağmen sizde bunları görüp o yüzden sizi çok seviyorlar... Bugüne kadar insanların karşısına hiç "İşte bu Kıvanç'tır!" diyebileceğim bir karakterle çıkmadım. Karşılarına kendi karakterimle çıksam, insanların ağzı bir karış açık kalır.

Neden? Çünkü dışarıdan görünenle, o insanın karakterini analiz etmen mümkün değil. Gerçek Kıvanç'ı yakın çevrem hariç kimse tanımıyor.

ANNEM VE BABAM EN YAKIN İKİ DOSTUM

Peki sizi tanımak, çözmek kolay mı? İnsan o kadar ilginç bir varlık ki bir başkasıyla bir ömür geçirsen bile, bazen 40- 50 yıl sonra hâlâ sana farklı gelen bir özelliğiyle karşılaşabiliyorsun. Tabii ki ben bunları 60 yaşındaki bir insanın tecrübesiyle anlatmıyorum. Annem ve babamda gözlemlediklerime dayanarak konuşuyorum. Onlar aşağı yukarı 40 senelik evliler ve bazen birbirleriyle yeni tanışmış gibi davranıyorlar.

YALNIZ TATİL OLMAZ

Anne ve babanız size nasihatler verir mi? Onlar benim için çok önemli, en yakın iki dostum.

Son zamanlarda başınıza gelen en güzel şey nedir?

Var ama söyleyemem.

Tek başınıza tatile çıkar mısınız? Veya çıksanız nereye gitmek istersiniz? Çok çıkarım. Yerini söylersem herhalde tek başıma tatil yapmam mümkün olmaz. Ancak şöyle söyleyeyim, ülkemi karış karış gezmeyi çok istiyorum. Türkiye'de gezilecek, görülecek o kadar çok yer var ki... Avrupa'dan önce ülkemi gezmek ve tanımak istiyorum.
    Böyle bir tatil, plansız programsız mı olmalı? Benim mesleğimde çok plan program yapamıyorsunuz. İki gün boş vaktim olsa, spontane bir tatile çıkarım.

Birlikte aynı projede rol aldığınız insanlarla elektriğinizin tutması işe olumlu yansıyor mu? Anlaşırsanız tabii ki daha iyi iş çıkar. Sohbet, diyalog işe olumlu yansır. Biz de zaten insanlara samimi bir iş sunmak istiyoruz. Ne kadar samimiysen, o kadar başarılısın. Buna tabii ki önem veriyoruz. Mavi reklamındaki Guisela da son derece samimi bir insandı. Onunla tanışmak keyifliydi.

Peki, gerçek Kıvanç nasıl birisi?

Size veya başkalarına göre büyük bir yıldız olan Kıvanç Tatlıtuğ, aslında anasının babasının çocuğu. Bununla beraber normal yaşantısında Kıvanç; giymiş olduğu o gömleği çıkarıp çalıştığı yerde bırakan, evinde Doberman cinsi köpeğiyle yaşayan, pijamalarını giyip televizyonun karşısına geçen, arşivdeki sinema filmlerini izleyen, mümkün olduğu kadar ailesiyle vakit geçiren, sevdiği arkadaşlarla buluşup sohbet etmeyi seven, normal bir saatte uyuyan birisi Bizim gibi bir insan... Hatta olağanüstü sıradan bir insan...

Karşınızdaki insanı kolay çözer misiniz? Öyle bir yeteneğiniz var mı?

Hislerim kuvvetli. Karşımdaki insanı anlayabiliyorum. Galiba bunun yaşla da alakası yok. Bir insanın gözüne baktığım zaman, bana geçen elektriği çok iyi analiz edebiliyorum. Ben, benim içim ve kalbim nasılsa, karşıma çıkan insanların da öyle olması için dua ederek çıkıyorum evimden. Bugüne kadar da hep iyi niyetli, güzel duygular taşıyan insanlarla karşılaştım.

Kıvanç Tatlıtuğ'un Elle Dergisi Röportajı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıvanç Tatlıtuğ'dan samimi sohbet

Kıvanç Tatlıtuğ'dan samimi sohbet

Kıvanç tatlıtuğ severleri buraya :) Şu anda ayağım yüzünden felaket durumdayım. İnanılmaz bir şanssızlık! Los Angeles’a çarşamba günü gidecektim, bu olay ise pazartesi günü yaşandı... Amatör ve profesyonel olarak toplamda 10 yıl basketbol oynadım. Çok istiyordum basketbolcu olmayı. Sakatlandığım için bıraktım. Artık sokak basketbolu oynuyorum. Haftanın belli günleri, arkadaşlarımla bir araya...
  2. Kıvanç Tatlıtuğ'un Havyar Polemiği !

Kıvanç Tatlıtuğ'un Havyar Polemiği !

kıvanç tatlıtuğ kıvanç tatlıtuğ haberleri havyar polemiği erkan özerman havyar krizi 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Son günlerde çıkan Havyar polemiği gittikçe büyüyor melekler :) Bilgisi olmayanlar için hatırlatalım, havyar polemiği son günlerde Kuzey Güney dizisiyle hayli gündemde olan Kıvanç Tatlıtuğ 'a ünlü organizatör Erkan Özerman tarafından edilen bir laf yüzünden çıktı....
  3. Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni İmajı !

Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni İmajı !

kıvanç tatlıtuğ haberleri kıvanç tatlıtuğ Kuzey Güney dizisi müthiş bir sezon finali ile tatile girdi melekler :) Özellikle Ali ölürken çalan şarkıyla kendinden geçen izleyici yeni sezonun gelişini sabırsızlıkla bekliyor. Dizinin bitmesiyle birlikte tatile giren oyuncular da son bölümü birlikte seyrettikten sonra tatillerine başladılar. O gece gözler Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni imajındaydı....
  4. Kıvanç Tatlıtuğ'un Yepyeni Dizisi

Kıvanç Tatlıtuğ'un Yepyeni Dizisi

Bu sayfa; Kıvanç Tatlıtuğ'un Yepyeni Dizisi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Kuzey Güney dizisiyle her hafta evlerimize konuk olan Kıvanç Tatlıtuğ, son günlerde Yılmaz Erdoğan'ın çektiği Kelebeğin Rüyası filminin başarısıyla gayet memnun çalışmalarına devam ediyor. Milliyet Tv'nin haberine göre Kuzey Güney'in final yapmasından sonra Tatlıtuğ bir süre yurt dışına çıkacak,...
  5. Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Sevgilisi!

Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Sevgilisi!

kıvanç tatlıtuğ haberleri kıvanç tatlıtuğ kıvanç tatlıtuğ yeni sevgilisi Sevgili melekler, uzun bir süredir bir dargın bir barışık devam eden Kıvanç Tatlıtuğ-Azra Akın birlikteliği bildiğiniz gibi sona erdi. Bunun üzerine de Herkes Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni sevgilisinin kim olacağı konusuna yoğunlaştı. İşte açıklıyoruz. Kıvanç Tatlıtuğ; kalbini bir Fransız güzeline kaptırdı! Azra Akın'dan...

Sayfayı Paylaş