gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kıvanç Tatlıtuğ'un Havyar Polemiği !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kıvanç tatlıtuğ kıvanç tatlıtuğ haberleri havyar polemiği erkan özerman havyar krizi 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Son günlerde çıkan Havyar polemiği gittikçe büyüyor melekler :) Bilgisi olmayanlar için hatırlatalım, havyar polemiği son günlerde Kuzey Güney dizisiyle hayli gündemde olan Kıvanç Tatlıtuğ 'a ünlü organizatör Erkan Özerman tarafından edilen bir laf yüzünden çıktı. Doğrusu bize öyle geldi ki sanki Erkan Özerman birileri gibi reklam peşinde, Kıvanç Tatlıtuğ havyar haberine siz ne diyeceksiniz bakalım :D:D

Organizatör Erkan Özerman 'ın Kıvanç Tatlıtuğ hakkında “Kıvanç havyarı zeytin ezmesi sanıyordu.Kültür okuldan alınır, görgü evden... Anne ve babası Kıvanç verdiğim değeri vermedi" şeklindeki sözleri olay yarattı.

Erkan Özerman, Kıvanç Tatlıtuğ 'un mankenliğe başladığı ilk yıllarda Paris'te bir restoranda havyarı bozuk zeytin ezmesi sandığını anlatarak Tatlıtuğ 'a cahil demişti.

Kıvanç Tatlıtuğ, Özerman 'a dava açarken, ünlü isimler de "havyar" konusunda Tatlıtuğ 'a destek oldu.

İşte ünlülerin Twitter 'dan Erkan Özarman'ın havyar eleştirisi hakkında yazdıkları;

Metin Uca: Ben 18 yaşımda bırak Paris'i havyar bile görmemiştim o yüzden zeytin ezmesiyle hiç karıştırmadım ) ayrıntı icin Özerman'a bakınız. HAVYAR bulamasa da her canlı bir gün HAYDARİ'yi tadacaktir. Erkan Ozarman bile.

Gani Müjde: Ben 18 yaşımda sadece Aksaray'ı biliyordum.Bir gün her canlı havyarı tadacaktır.

Cem Davran: Mahallede oynarken karnım acıkırdı, annem ekmek arası havyar verirdi. Yanında da gazoz. Çok güzel günlerdi...Çocukluğumuzun vazgeçilmez gıdası HAVYAR'ın tekrar gündeme gelmesinden KIVANÇ duydum.

Yunus Günce: Ben de küçükken zeytin ezmesini havyar sanıyordum, benziyo çünkü. Havyar yemeden de yaşayıp gidiyorum işte Özerman.Naapalım,idare et!

Berna Laçin: Havyardan da nefret ederim!Zorla mı!Yalnız ben yeni yetişirken,ailem de,bir arkadaşımın dayısı da böyle acayip şeylerin zorla tadına baktırır sonra da "bilmek lâzım"derdi. Şimdi anladım! Haklılarmış be yav! Suçlanıverirsin böyle Allah muhafaza! Bir havyar bile yemedin mi diyorlar sonra adama baksana.
    cumcuma

Kıvanç Tatlıtuğ'un Havyar Polemiği ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıvanç Tatlıtuğ'dan samimi sohbet

Kıvanç Tatlıtuğ'dan samimi sohbet

Kıvanç tatlıtuğ severleri buraya :) Şu anda ayağım yüzünden felaket durumdayım. İnanılmaz bir şanssızlık! Los Angeles’a çarşamba günü gidecektim, bu olay ise pazartesi günü yaşandı... Amatör ve profesyonel olarak toplamda 10 yıl basketbol oynadım. Çok istiyordum basketbolcu olmayı. Sakatlandığım için bıraktım. Artık sokak basketbolu oynuyorum. Haftanın belli günleri, arkadaşlarımla bir araya...
  2. Kıvanç Tatlıtuğ'a Havyar Desteği

Kıvanç Tatlıtuğ'a Havyar Desteği

Garibanın biri klozeti el yüz yıkamak için sanmış. Duyduğuma göre bizim Kıvanç Tatlıtuğ da havyarı zeytin ezmesi sanmış :D:D Arkadaşar nedir bu Kıvanç Tatlıtuğ'a Havyar Desteği bu konuda merakımı gidecek bir arkadaşımız var ım:)
  3. Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni İmajı !

Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni İmajı !

kıvanç tatlıtuğ haberleri kıvanç tatlıtuğ Kuzey Güney dizisi müthiş bir sezon finali ile tatile girdi melekler :) Özellikle Ali ölürken çalan şarkıyla kendinden geçen izleyici yeni sezonun gelişini sabırsızlıkla bekliyor. Dizinin bitmesiyle birlikte tatile giren oyuncular da son bölümü birlikte seyrettikten sonra tatillerine başladılar. O gece gözler Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni imajındaydı....
  4. Kıvanç Tatlıtuğ'un Yepyeni Dizisi

Kıvanç Tatlıtuğ'un Yepyeni Dizisi

Bu sayfa; Kıvanç Tatlıtuğ'un Yepyeni Dizisi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Kuzey Güney dizisiyle her hafta evlerimize konuk olan Kıvanç Tatlıtuğ, son günlerde Yılmaz Erdoğan'ın çektiği Kelebeğin Rüyası filminin başarısıyla gayet memnun çalışmalarına devam ediyor. Milliyet Tv'nin haberine göre Kuzey Güney'in final yapmasından sonra Tatlıtuğ bir süre yurt dışına çıkacak,...
  5. Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Sevgilisi!

Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Sevgilisi!

kıvanç tatlıtuğ haberleri kıvanç tatlıtuğ kıvanç tatlıtuğ yeni sevgilisi Sevgili melekler, uzun bir süredir bir dargın bir barışık devam eden Kıvanç Tatlıtuğ-Azra Akın birlikteliği bildiğiniz gibi sona erdi. Bunun üzerine de Herkes Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni sevgilisinin kim olacağı konusuna yoğunlaştı. İşte açıklıyoruz. Kıvanç Tatlıtuğ; kalbini bir Fransız güzeline kaptırdı! Azra Akın'dan...

Sayfayı Paylaş