gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    968
    Ödül Puanları:
    113

Kıvanç Tatlıtuğ'un Recep İvedik Taklidi Videosu

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kuzey Güney Disizi Kıvanç Tatlıtuğ Recep İvedik Taklidi Kızlar selam, Kıvanç Kardeşimiz bu Kuzey Güney dizisinde baya bi gençleşmiş ve Türkiye'deki sözüm ona gazetecilerin bağzıları, Kıvanç'ın karın kasını anlatan yarım sayfa yazı yazmışlar. Sanki başka işleri yokmuş gibi :D:D
    Her neyse şimdi sizlere Kuzey Güney Disizi Kıvanç Tatlıtuğ Recep İvedik Taklidi Videosunu ekleyelimde biraz gülün isterseniz :D:D

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Evet ya gerçekten bencede çok komik olmuş. Okadar değilsede biraz komik olmuş. Ama tüm Türkiye'nin bundan bahsetmesini ve bu haberi her sitede görmenin derin üzüntüsü içindeyim. Gazeteciler bile dediğiniz üzere köşelerinde buna yarım sayfa ayırmışlar. Ne Kıvançmışsın beeee :D:D Hadi biz kızız arıyoz size noluyo :D

3. Kıvanç Tatlıtuğ, burada ne kadar genç görünüyor be, adam resmen 18'lik olmuş :D:D Bu arada Recep İvedik taklidini ben hariç herkes başarıyla yapabiliyor kıskandımmm yahuu :D:D

Güzel oldu bu video, her nek adar Kıvanç Tatlıtuğun kçizmiş olduğu imaja ters düşsede, hahohahoo diye gülmek yakıyor beee :D:D Saolasınız meleklermekani.com sitesi çalışanları:D

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Vallah onu beşi bilmem ama bu heralde şimdi mankenden sanatçı sinemacı olmaz diyenlere bir cevap olmuştur zannediyorsam dimi melekler :D:D

Kıvanç Tatlıtuğ'un Recep İvedik Taklidi Videosu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. recep ivedikle sohbet

recep ivedikle sohbet

recep ivedikle konuşma oyunu recep ivedikle sohbet et sohbet oyunu konuşma et :dp47: Ailenizden biraz bahsedebilir misiniz? - Anamı babamı bırak da bana neden böle garip sorular soruyon onu bana bi anlat bakalım. Nedir senin derdin arkadaşım? Kafan mı iyi anlamadım ki! Bu soru hoşunuza gitmedi, peki nereli olduğunuzu öğrensek? Allah Allaaaah! Sana ne arkadaşım! Bela mısın anlamadım ki!...
  2. Recep İvedik Nickleri

Recep İvedik Nickleri

Gonuşma leyyyn bana bi coker versene. salihh abiii sen fakeboka üye misin? çimlere basma konan çimleri eziyorsun gompleksliyim , agresifiimmmm. benim böyle durduğuma bakmayın içime girdiğiniz zaman kedi gibi bir insanımdır pala remzi çok gonuşuyon suus leeeyn soruma cevap ver uleeeyn msnde çok gonuşma leyyyn
  3. Recep İvedik işte

Recep İvedik işte

espritüel Şahan gökbakar'ın yakın çevresi ister istemez onun şakalarına komik yorumlarına maruz kalıyorlar.. 'YALIN'A FENA GEÇİRDİM' KANAL D'DE ÖMÜR GEDİK'İN SUNDUĞU 'CİNEMANİA' PROGRAMINA KONUK OLAN ŞAHAN GÖKBAKAR, BİR ÇOK ÜNLÜ GİBİ KENDİSİNİN DE PLAY STATİON HASTASI OLDUĞUNU SÖYLEDİ.... Genelde 5-6 kişilik bir arkadaş grubuyla oynadığını anlatan Gökbakar, bir ara Yalın'la da oynadığını...
  4. Recep İvedik ifadeleri

Recep İvedik ifadeleri

recep ivedik ifadeleri recep ivedik ifadeler smiley
  5. Kıvanç Tatlıtuğ recep ivedik taklidi

Kıvanç Tatlıtuğ recep ivedik taklidi

Kuzey Güney dizisinde recep ivedik taklidi yaparken bi denk geldi kıvanç tatlıtuğ kızlar. Bununla ilgili bir video varmı çok hoşuma gitti yaa teşekürler bekliyorum bak küserim sonra

Sayfayı Paylaş