gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kıvanç Tatlıtuğ'un Yanındaki Sarışın Kim?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Kıvanç Tatlıtuğ'un Yanındaki Sarışın Kim haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, sosyal medyada Kıvanç Tatlıtuğ'un paylaştığı bir resim günün konusu haline geldi. Resimde gayet samimi bir şekilde Kıvanç'la poz vermiş bir sarışın güzel vardı. Acaba bu sarışın kimdi?..

Kıvanç Tatlıtuğ ile kardeşi Melisa’nın verdiği bu poz, sosyal medyanın en çok paylaşılan karelerinden oldu.

Abileri Cem Tatlıtuğ’un düğününde çekilen fotoğraf, yakışıklı oyuncunun hayranlarından büyük ilgi gördü.

Kıvanç Tatlıtuğ'un Yanındaki Sarışın Kim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıvanç Tatlıtuğ'dan samimi sohbet

Kıvanç Tatlıtuğ'dan samimi sohbet

Kıvanç tatlıtuğ severleri buraya :) Şu anda ayağım yüzünden felaket durumdayım. İnanılmaz bir şanssızlık! Los Angeles’a çarşamba günü gidecektim, bu olay ise pazartesi günü yaşandı... Amatör ve profesyonel olarak toplamda 10 yıl basketbol oynadım. Çok istiyordum basketbolcu olmayı. Sakatlandığım için bıraktım. Artık sokak basketbolu oynuyorum. Haftanın belli günleri, arkadaşlarımla bir araya...
  2. Kıvanç Tatlıtuğ'un Havyar Polemiği !

Kıvanç Tatlıtuğ'un Havyar Polemiği !

kıvanç tatlıtuğ kıvanç tatlıtuğ haberleri havyar polemiği erkan özerman havyar krizi 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Son günlerde çıkan Havyar polemiği gittikçe büyüyor melekler :) Bilgisi olmayanlar için hatırlatalım, havyar polemiği son günlerde Kuzey Güney dizisiyle hayli gündemde olan Kıvanç Tatlıtuğ 'a ünlü organizatör Erkan Özerman tarafından edilen bir laf yüzünden çıktı....
  3. Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni İmajı !

Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni İmajı !

kıvanç tatlıtuğ haberleri kıvanç tatlıtuğ Kuzey Güney dizisi müthiş bir sezon finali ile tatile girdi melekler :) Özellikle Ali ölürken çalan şarkıyla kendinden geçen izleyici yeni sezonun gelişini sabırsızlıkla bekliyor. Dizinin bitmesiyle birlikte tatile giren oyuncular da son bölümü birlikte seyrettikten sonra tatillerine başladılar. O gece gözler Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni imajındaydı....
  4. Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Sevgilisi!

Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Sevgilisi!

kıvanç tatlıtuğ haberleri kıvanç tatlıtuğ kıvanç tatlıtuğ yeni sevgilisi Sevgili melekler, uzun bir süredir bir dargın bir barışık devam eden Kıvanç Tatlıtuğ-Azra Akın birlikteliği bildiğiniz gibi sona erdi. Bunun üzerine de Herkes Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni sevgilisinin kim olacağı konusuna yoğunlaştı. İşte açıklıyoruz. Kıvanç Tatlıtuğ; kalbini bir Fransız güzeline kaptırdı! Azra Akın'dan...
  5. Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Aşkı Kim?

Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Aşkı Kim?

kıvanç tatlıtuğ, kıvanç tatlıtuğ haberleri, kıvanç tatlıtuğ sevgilisi Sevgili melekler, ismi pek çok kişiyle anılan ancak bir türlü belgelenmeyen Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni aşkının stil danışmanı olduğu iddia edildi. Posta gazetesinin verdiği habere göre Kartepe'de çekimleri süren Kurt Seyt&Shura dizisinin başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ'un ünlü modacı Başak Dizer Fransez ile aşk yaşamaya...

Sayfayı Paylaş