gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Kıvanç Tatlutuğ'un Sırrı ne?

Konu, 'Magazin' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

kıvanç tatlıtuğ resimleri haberleri kıvanç tatlıtuğ resimleri burada kuzey güney dizisi haberleri özeti meleklermekani.com Kuzey Güney Dizisinde hırçın asi bir genci canlandıran yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ Sırrını açıkladı melekler :D:D [​IMG]

Tatlıtuğ’u “Kuzey-Güney” dizisindeki rolüne hazırlayan tiyatrocu İpek Bilgin “Kıvanç bu işe fiziğiyle başladı ama o kadar çok çalıştı ki şimdi oyunculuğunu konuşturuyor” dedi.
    ‘Kuzey Güney’ dizisinde alışılagelmişin dışında bir rolde oynayan Kıvanç Tatlıtuğ, daha ilk bölümde tüm dikkatleri üzerine topladı. Fiziğinden çok oyunculuğu konuşulan Tatlıtuğ’daki bu değişimin mimarının usta tiyatrocu İpek Bilgin olduğu ortaya çıktı. Ezel dizisinde Kenan İmirzalıoğlu’nun gözleri görmeyen annesi rolüyle izleyenleri büyüleyen İpek Bilgin, Tatlıtuğ’u oldukça yoğun bir çalışmanın ardından rolüne hazırladı. Bilgin, öğrencisinin performansını VATAN’a değerlendirdi:
    - Kıvanç’la günde 5-6 saat, kimi zaman da 10 saate yakın çalıştık. Daha önce çalıştırdığım çok insan oldu ama hepsi Kıvanç olamadı. Bir kere oyunculuğunda çok ciddi gelişimler oldu. “Kuzey Güney”de muhteşem. Gözünü alamıyorsun. Bu işe fiziğiyle başladı ama artık gerçek anlamda oyuncu. Her şeyden önce standartı çok yüksek. Hollywood’da bile oyunculuk yapsa yine başarılı olacağından eminim. Ekranda kendine iyi bir yer edindi. İleride de kendisiyle var olacak, geleceğin de Kıvanç’ı olacak.
    - Ben eğitim verirken insanları nasıl anlamamız gerektiğine bakarım. O da o insanı anlamaya çalışıyor. Nasıl hayatta mekanik olarak işlemiyorsak, oynarken de mekanik olarak işlemediğimiz zaman seyredilen tarafından iyi algılanıyoruz.
    - Oyunculuk bir insanın diğer insanı anlama biçimidir. Ben ona yol açmış oldum, o da bu yolda oyunculuğunu konuşturmuş oldu. Kıvanç’a çalışırken orada dişini sık, burada başını çevir tarz ifadeler de bulunmadım. Yapması gerekenleri tek tek söylersek oyuncu kuklaya döner. Sadece benim dediklerimi uygulamış olur.
    - (Kıvanç’ı tek kelimeyle nasıl tanımlarsınız sorusuna) Yaratık, o bir yaratık. Bu iş karakterle çok bağlantılıdır. Sanıldığı gibi karakterden bağımsız bir şey değildir. Kıvanç’ın karakteri bütün bunları taşımaya çok müsait. Kıvanç çok acayip, çok güçlü bir insan. İnsanlar onun bu kadar üzerine gelirken karakterini bozmayıp hala oyunculuk çalışıyor olması kolay bir şey değil. Kıvanç’la bu sene çalışırken onu aşkla seyrettim. İşine verdiği değer müthiş.

Kıvanç Tatlıtuğ Kaslı resimleri için TIKLAYINIZ

Kıvanç Tatlutuğ'un Sırrı ne? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Test:Cazibenizin Sırrı Ne?

Test:Cazibenizin Sırrı Ne?

ben güzelmiyim testi güzel miyim testi güzelmiyim ben güzel miyim çirkin Aşağıdaki sorularda; size en uygun olan şıkkı işaretleyin. Testin sonunda en çok işaretlediğiniz harfin karşılığı sizi seksi yapan özelliğinizi belirleyecek. 1. Sabahları aynada kendinize baktığınızda şunu düşünüyorsunuz... * Bir an önce yeni bir göz kremi almalıyım. (d) * Aynaya kendime neredeyse hiç bakmam! (b)...
  2. Huzurun sırrı neymiş okuyalım

Huzurun sırrı neymiş okuyalım

Huzurun sırrı: Sesini yükseltme! * Hiçbir zaman ikiniz de aynı anda sinirlenmeyin. * Ev yanmadıkça birbirinize bağırmayın. * Kılık kıyafet almakla ilgili kendiniz ve eşiniz arasında seçim yapmak zorunda kalırsanız, eşinizi tercih edin. * Tenkitlerinizi onu sevdiğinizi hissettirerek söyleyin. * Geçmişteki hatalarını gündeme getirmeyin. * Birbiriniz dışındaki hiçbirşeyi kafanıza takmayın....
  3. Zeynep beşerler'in sırrı ne?

Zeynep beşerler'in sırrı ne?

ZEYNEP BEŞERLER'İN SIRRI NE? OYUNCU ZEYNEP BEŞERLER, SİNAN ÇETİN'İN ÇEKTİĞİ 'KAĞIT' İSİMLİ FİLMİN DENEYSEL BİR ÇALIŞMA OLDUĞUNU SÖYLEDİ. BEŞERLER, 'ESAS OĞLAN'IN ADINI VERMEKTEN DE KAÇINDI. Zeynep Beşerler, bir süre önce çekimleri biten ilk sinema filmini anlatırken biraz zorlandı. Dizilerden sonra ilk kez bir sinema filminde başrol oynayan Zeynep Beşerler, Sinan Çetin'in yönettiği ve...
  4. Einstein'ın Dehasının Sırrı Nedir?

Einstein'ın Dehasının Sırrı Nedir?

Einstein'ın çok üst bir zekâya sahip olmasının 2 sebebi olduğu belirtiyor: Einstein'in beyninin alt parietal bölgesi normal bir beyinden %l 5 oranında daha geniş ve Parietal bölgedeki Sylvian çatlağı denilen yarığın daha az olması. Bu sayede beyin hücreleri ve nöronlar birbirleriyle daha iyi bağlantı kurabiliyor ve daha kolay beraber çalışabiliyor. Einstein'ın beyninde parietal bölgedeki...
  5. padişah gömleklerinin sırrı nedir

padişah gömleklerinin sırrı nedir

Bir yerde okumuştum paişah gömlekleri dualı oluyormuş.Hatta Topkapı Sarayında gördüğüm gömleklerin üzerlerinde arapça yazılar vardı.Acaba padişah gömleklerinin başka sırları var mı ?

Sayfayı Paylaş