gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Kıvanç'a teklifler geliyor

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ popülerliğini siüdürüyor herkse onun peşinde şimdi ise yurt dışına açılması isteniyor ama o bunun için neler söyledi.......... HOLLYWOOD, KIVANÇ'LA İLGİLENİYOR!
    KIVANÇ TATLITUĞ, HOLLYWOOD YAPIMCILARININ KENDİSİ İLE İLGİLENDİĞİNİ, AYRICA ARAPLARDAN ÇEŞİTLİ TEKLİFLER ALDIĞINI BELİRTTİ...

Gümüş dizisi ile Arap ülkelerinde bir hayli popüler olan Tatlıtuğ, şu anda bu teklifleri değerlendiremediğini belirterek, şunları söyledi:

'Benim burada hali hazırda süren bir projem var ve uzun soluklu bir proje bu. Kontratlarım devam ediyor. Bu yüzden ülkemin dışına çok uzun süreli çıkmam söz konusu değil.'

İstanbul Kültür Üniversitesi'nde okuduğunu belirten Kıvanç Tatlıtuğ, okul ve dizi çekimlerinden zaman bulmakta sıkıntı çektiğini ve uzun süre ülke dışında bulunmasının şu anda pek mümkün olmadığını anlattı.

Tatlıtuğ, Arap yapımcılardan kendisine bazı dizi ve film teklifleri geldiğini doğruladı.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    gümüşle gercekten baya bir tanındı simdi askı memnuda bitti
    bence birz rahatlamıstır ya yeni bi film diizzi bekliyoruz

Kıvanç'a teklifler geliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlenme teklifleri... :)

Evlenme teklifleri... :)

evlenme teklifleri sözleri evlenme teklifleri Yerinde kölen, yerinde efendin olmak istiyorum Hem efendim hem kölem olur musun? Kızdığımda kaplan, kızdığında süt dökmüş kedin olmak istiyorum Hem kedim hem kaplanım olur musun? Hüzünlüyken müşfik baban, heyecanlıyken ateşli aşığın olmak istiyorum Hem aşığım hem anam olur musun? Küçücük oğlun, gencecik kardeşin olmak istiyorum Hem...
  2. Teklif

Teklif

Rüyada bir iş teklifini kabul etmek, rüya sahibinin uzun süredir gerçekleştirmeyi planladığı bir işi gerçekleştireceği anlamına gelir
  3. Geliyorum

Geliyorum

Geliyorum geliyorum hicret ettim geliyorum Geliyorum geliyorum tövbe ettim geliyorum. Yüzümü döndüm Beytullah'a secde ettim geliyorum Yüzümü döndüm o dergaha secde ettim geliyorum......
  4. Reklam İçin Kıvanç'a Rhein Eşlik Ediyor!

Reklam İçin Kıvanç'a Rhein Eşlik Ediyor!

Bir reklam kampanyasında Kıvanç Tatlıtuğ'a, güzelliği ile göz dolduran Brezilyalı Guisela Rhein eşlik ediyor. Bir reklam kampanyasında Kıvanç Tatlıtuğ'a, güzelliği ile göz dolduran Brezilyalı Guisela Rhein eşlik ediyor. Vallahi meleklerim kadındaki güzelliğe bakın. Harika biri reklamda olsa Kıvanç'a yakışacak bir partner.. Vogue, Elle, Marie Claire, Bazaar gibi seçkin moda...
  5. Kelebeğin Rüyası Filmi Çekimlerinde Kıvanç'a Büyük İlgi.....

Kelebeğin Rüyası Filmi Çekimlerinde Kıvanç'a Büyük İlgi.....

Kelebeğin Rüyası Filmi Çekimleri Kelebeğin Rüyası Filmi Kıvanç Tatlıtuğ Belçim Bilgin Erdoğan'ın rollerini paylaştıkları Kelebeğin Rüyası adlı filmin çekimleri zonguldakta yapılıyormuş...İşte Kıvanç Tatlıtuğa olan büyük ilgi....Haberin detayları.. 'Kelebeğin Rüyası' Setine Büyük İlgi Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Mert Fırat ve Belçim Bilgin Erdoğan'ın paylaştığı 'Kelebeğin Rüyası'...

Sayfayı Paylaş