gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kıvırcık Ali - Ah Gardaş

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ömrümüzü kör sevdaya harcadik Bu nasil aşk nasil sevda ah gardaş Canimizi dost yoluna adadik
    Bu nasil aşk nasil sevda ah gardaş

Halbuki biz hiç kimseye kiymadik
    Telef olduk ömrümüze doymadik
    Üstümüze yağan taşi saymadik
    Lan bu nasil dert nasil yara ah gardaş

Genç ozanlar güpe gündüz kül oldu
    Bir yel esti dumanlari savruldu
    Bizi en çok bizden olanlar vurdu
    Bu nasil aşk nasil sevda ah gardaş

Biz ölünce bize kiyanlar gelir
    Çürür bedenimiz çiyanlar gelir
    Puşt olup sözünden cayanlar gelir
    Lan bu nasil dert nasil yara ah gardaş

Kıvırcık Ali - Ah Gardaş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıvırcık Ali - Yemen

Kıvırcık Ali - Yemen

Yemen senin cölün kumdan Ne istedin yar yar yavrumdan Ne yolun ne iz bilirim Yemen yavrumu özledim [Nakarat] Oy yemen soyka yemen Bülbül ötmez yar yar gülün cemen Yigidim canin veriyor (Yigidim hasta yatiyor) Üc yetimle yar yar ben nedem Su yemende zalim pasa Kuzgun gibi yar yar döner basa Param yokki bedel verim Yemen yavrumu özledim [Nakarat]
  2. Kıvırcık Ali - Üçüncü Gurbet

Kıvırcık Ali - Üçüncü Gurbet

Eskisinden de beter oldu halımız Zehir oldu ekmeğimiz balımız Dilimize hasret kaldı dilimiz Üçüncü gurbette perişan olduk Çile çeken onca canlar nerede Kıymet bilen o insanlar nerede Ah gardaşım ah acı tatlı geçen o günler nerede Üçüncü gurbette perişan olduk Şu yaban ellerde malamat olduk Ayrıldık sıladan binbir hayalle Aktı göz yaşımız karıştı sele Büktü belimizi dert hicran çile Üçüncü...
  3. Kıvırcık Ali - Oy Gülüm

Kıvırcık Ali - Oy Gülüm

Yokluğunda konuşmadım Hiçbir gülü koklamadım > 2 Hasret vurdu taştım ama İnan sensiz ağlamadım gülüm >2 Yağmur yağdı ıslanmadım Kar döküldü uslanmadım >2 Hayalini yorgan yaptım İnan sensiz uyumadım >2 Oy gülüm gülüm gülüm Mor dağlarda ay sümbülüm >2 Bu yer gök seni arar Gel kalbimi aç gör gülüm >2 Senin sevdan ile yandım Beden yandı tuzla sardım >2 Acın bile bi...
  4. Kıvırcık Ali - Fatma Bacım

Kıvırcık Ali - Fatma Bacım

fatma bacım kıvırcık ali fatma bacı bacım türküsü özledim türküsü ŞİİR bu kara yazgıya kurban topraksız olmak yetim kalmak yetmazmiş gibi sensiz olmakta kara yazgıdır kurban bilisen kaç gece kaç gündüz adını sayıklamışam içimden atamamışam küçele bile yolunu gözlemişem ev etmişem mışlar etmişem sen gülüp geçmişsen kurban ne zaman büyümüşsen farketmemişem ne zaman ellerin büyümüş ne zaman...
  5. Kıvırcık Ali - Ağlar Oldum

Kıvırcık Ali - Ağlar Oldum

Birak beni beni bana oy Ne yaptigimi bileyim oy Biktim bu tatli canimdan oy Ağlamaktansa güleyim oy Ağlar oldum, güler oldum oy Dert deryasinda boğuldum oy Caresiz yollarda kaldim oy Bu halime ağlar oldum oy Ağlar oldum güler oldum oy Bir tele vurdum duruldum oy Erenler yoluna daldim oy Deryayi denizi buldum oy Gezer oldum yüzer oldum

Sayfayı Paylaş