gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kıvırcık Ali - Gülüm

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yokluğunda konuşmadim Hiçbir gülü koklamadim Hasret vurdu taşti amma
    inan sensiz ağlamadim gülüm

Yagmur yağdi islanmadim
    Kar dokuldu uslanmadim
    Hayalini yorgan yaptim
    inan sensiz uyumadim gülüm

Oy gülüm gülüm
    Mor dağlarda ay sumbülüm
    Bu yer bu gök seni anar
    Gel kalbimi aç gör gülüm

Senin sevdan ile yandim
    Beden yandi tuzla sardim
    Acin bile bir bambaşka
    Gül yüzüne türkü yazdim gülüm

Gecelere gün bağladim
    Uykulara can doğradim
    Bil ki gözlerimi bile
    Sensiz üst üste yummadim gülüm

Oy gülüm gülüm
    Mor dağlarda ay sumbülüm
    Bu yer bu gök seni anar
    Gel kalbimi aç gör gülüm

Kıvırcık Ali - Gülüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıvırcık Ali - Üçüncü Gurbet

Kıvırcık Ali - Üçüncü Gurbet

Eskisinden de beter oldu halımız Zehir oldu ekmeğimiz balımız Dilimize hasret kaldı dilimiz Üçüncü gurbette perişan olduk Çile çeken onca canlar nerede Kıymet bilen o insanlar nerede Ah gardaşım ah acı tatlı geçen o günler nerede Üçüncü gurbette perişan olduk Şu yaban ellerde malamat olduk Ayrıldık sıladan binbir hayalle Aktı göz yaşımız karıştı sele Büktü belimizi dert hicran çile Üçüncü...
  2. Kıvırcık Ali - Isırgan Otu

Kıvırcık Ali - Isırgan Otu

Yaylalara veda ettik veda dağlara Yatağı yorganı alıp düştük yollara Külü çemeni değiştik kör betonlara Köyü düşündükçe anam içim yanıyor Yanıyor da güzel anam yürek kanıyor 2x Burda dost bildiğin anam ısırgan otu Elini tuttun mu bil ki elin yanıyor Şeref ekmek bulamazken şerefsiz bulur Götürdükçe ciger aney içim yanıyor Yanıyor da güzel anam yürek kanıyor 2x Hasan dayımınan damda harman...
  3. Kıvırcık Ali - Ah Gardaş

Kıvırcık Ali - Ah Gardaş

Ömrümüzü kör sevdaya harcadik Bu nasil aşk nasil sevda ah gardaş Canimizi dost yoluna adadik Bu nasil aşk nasil sevda ah gardaş Halbuki biz hiç kimseye kiymadik Telef olduk ömrümüze doymadik Üstümüze yağan taşi saymadik Lan bu nasil dert nasil yara ah gardaş Genç ozanlar güpe gündüz kül oldu Bir yel esti dumanlari savruldu Bizi en çok bizden olanlar vurdu Bu nasil aşk nasil sevda ah gardaş...
  4. Kıvırcık Ali - Ağlar Oldum

Kıvırcık Ali - Ağlar Oldum

Birak beni beni bana oy Ne yaptigimi bileyim oy Biktim bu tatli canimdan oy Ağlamaktansa güleyim oy Ağlar oldum, güler oldum oy Dert deryasinda boğuldum oy Caresiz yollarda kaldim oy Bu halime ağlar oldum oy Ağlar oldum güler oldum oy Bir tele vurdum duruldum oy Erenler yoluna daldim oy Deryayi denizi buldum oy Gezer oldum yüzer oldum
  5. Kıvırcık Ali Trafik Kurbanı

Kıvırcık Ali Trafik Kurbanı

kıvırcık alinin arabasının markası Kıvırcık Ali trafik kurbanı Türk Halk müziğinin sevilen isimlerinden Kıvırcık Ali sabaha karşı geçirdiği trafik kazası sonrası yaşamını yitirdi.. Kıvırcık Ali olarak bilinen Türk halk müziği sanatçısı Ali Özütemiz, Çatalca'da geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti. Kazanın sabah saat 05.30 sıralarında meydana geldiği öğrenildi....

Sayfayı Paylaş