gebe
  1. tavsan-cık

tavsan-cık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

kıvırcık saçına düz saç şampuanı kullanan var mı?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında tavsan-cık tarafından paylaşıldı.

elidor şampuan kullananlar elidor düzleştirici şampuan benim saçım kıvırcık :training1: acaba elidorun düz saçlar için olan serisini kullansam saçlarm dalgalanır mı :pasi: yorumlarınızı bekliyorum.........

2. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    bilmem ki.. saclarnin düz olmasini istiyosan.. düzlesdirici kullan..??

3. minikkız

minikkız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bncede düzleştirici kullan benim saçlarım dalgaalı dümdüz olsun diye elidor kullandım hiç bi işe yaramadı

4. tavsan-cık

tavsan-cık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    düzleştirici çok vaktimi alıyo ve saçıma zarar veriyo.

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

vaLLa kardesim bnim sacLarımda cok daLgaLı bnde düz oLan sampuanı denedim hic bi ise yaramadı sansımıza küseLim.

6. elidorum

elidorum Forum Okuru

elidor kullanan varmıııııııııııı bende kullancam güzelmi arkadaşlar

karakuzu bunu beğendi.
  7. elidorum

elidorum Forum Okuru

emine
    kullanan varmı bende kullancam yaaaaa

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

9. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Elidor ise yaramamıstı bende. Saçlarım dalgalı

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

valla arkadaşım sizi bilmiyorum ama bm saçım aşırı derecede kıvırcıktı.hergün ağlııyodum.elidorun bu şampuanı çıktı.bulduğum ilk yerde aldım.kullandım saçlarımı söndürdü ve araları dümdüz oldu.yalan felanda sölemiyorum.iki gözüm öüme aksıni

kıvırcık saçına düz saç şampuanı kullanan var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hep düz veya kıvırcık saç için gen

Hep düz veya kıvırcık saç için gen

kıvırcık saç geni saç geni düzleştiren hap düzleştirici hap düz Artık bebeğiniz doğmadan bile onun saç tipine siz karar verip genleri ile oynatıp istediğinz saç ile doğmasını sağlıyorsunuz bu yöntemle ben kesinlikle tercih etmezdim tabi ama bilginiz olsun meleklerim buyrun. Avusturyalı bir grup bilim adamı saçın düz ya da kıvırcık olmasını belirleyen bir gen buldu. Trichohyalin diye...
  2. Kıvırcık saçlara bakım

Kıvırcık saçlara bakım

kıvırcık saçlar kıvırcık saça hangi renk gider Meleklerim kimilerin kabusu kimilerinde hayalidir kıvırcık saçlar ama kıvırcık saçın bakımı nasıl olur sağlığı nasıl olur bi fikrimiz yoktur.Ama artık var buyrun bakın nelermiş... Önce Saç Sağlığı! Saçlarınızın görünümünden önce sağlığına yönelik bakım yöntemleri uygulamalısınız. Kısa vadede hoş görünümler yakalamak yerine uzun vadede hem...
  3. IONA saç açıcı kullanan var mı =

IONA saç açıcı kullanan var mı =

Yahu kutuda aldım aslında ben palettenin açıcısını almaya gittim ama yok olunca bunu aldım. Iona saç açıcı yı kullanan var mıydı. Keşke almasamıydım ya 15 tl de para verdim. Kuaförüm bana orial dedi kullanan var mı ne yapayım kullanayım mı ?
  4. saç bakımı onarımı nasıl yapılır şampuan tavsiyeniz var mı ?

saç bakımı onarımı nasıl yapılır şampuan tavsiyeniz var mı ?

Saçlarım maşa düzleştirici gibi şekil vericiler nedeniyle epey yıprandı. Onarmak istiyorum. Önerebileceğiniz Krem,Şampuan v.b. var mı ?
  5. Sabun mu şampuan mı saça zarar verir?

Sabun mu şampuan mı saça zarar verir?

Bu konu; sabun mu şampuan mı saça zarar verir hakkında bilgi vermektedir. Evde yapabileceğiniz doğal bakımlarla saçlarımızı daha parlak ve daha güzel göstermeyi hangimiz istemeyiz ki? Ancak doğru bildiğimiz yanlışlar bazen isteklerimizden bizi çok uzaklara atmaya yeter de artar bile... Saçlarımızın daha temiz olacağı fikriyle sabunlara sarılmak mı yoksa şampuan kullanmak mı daha doğru bir...

Sayfayı Paylaş