gebe
  1. verdia

verdia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kıvırcık saçlar için mükemmel bigudiler :D ÇOK UCUZ ÇOOK PRATİK!

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında verdia tarafından paylaşıldı.

Selam melekler :D saçlarım orta boyda ve dalgalı,ama ben hep bukle bukle veya kıvırcık olsun isterdim.Bu neden ile kendime bir sürü bigudi aldım şusuydu busuydu derken hiçbirinin yararını bulamadım.aksine bigudi sarınca saçlarım cici kızlardaki kızlardan birininki gibi bonus kafa oluyordu D: Geçen hafta eminönü Şarkhan'da 10 TL ye bigudi tarzı bişey aldım ve çok yararını gördüm. eğer isterseniz daha sonra bigudilerin resmini çekip koyabilirim :D Yalnız saçı uzun olan bayanların 2 paket alması daha uygun olur bence çünkü benim saçlarıma zor yetiyor :)

Kıvırcık saçlar için mükemmel bigudiler :D ÇOK UCUZ ÇOOK PRATİK! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçlarınız İçin Pratik Bilgiler

Saçlarınız İçin Pratik Bilgiler

saç koyulaştıran şampuan saç rengini koyulaştıran şampuan 5 dakikada yeni sistem yeni sistem Deniz ve güneşin etkisiyle saçlarınızın rengimi açıldı? Koyulaştırmak için, iki ölçek çayla bir ölçek soğan kabuğunu birlikte kaynatın, demli çay kıvamındaki bu suyla saçlarınızı durulayın. - Kaynattığınız maydonoz suyu ile saçlarınıza friksiyon yaparsanız pırıl pırıl ve yumuşacık olur. Yıkarken...
  2. Kıvırcık saçlar için mükemmel sırlar

Kıvırcık saçlar için mükemmel sırlar

kıvırcık saçlara modeller kıvırcık saça maşa nasıl yapılır maşa olmadan saç nasıl yapılır Saçı kıvırcık olanlar, hep bu durumdan dert yanar. Saçı düz olanlar ise tam tersine, kıvırcık saçlara sahip olmak ister. Aslında kıvırcık saçlara doğru yapılan işlemlerle, mükemmel havalı bir görünüme kavuşmayı da hesap etmeliyiz:) Bu yazımızda saçı kıvırcık olan Melek'lerimize ve kıvırcık saç isteyen...
  3. Kıvırcık Saçlı Meleklerimiz İçin Saç Maskeleri

Kıvırcık Saçlı Meleklerimiz İçin Saç Maskeleri

Bu konu; Kıvırcık Saçlı Meleklerimiz İçin Saç Maskeleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bu hep böyledir, kıvırcık saçlı olanlar düz saçlılara, düz saçlı olanlar da kıvırcık saçlı olanlara özenirler her zaman. Ancak en güzeli herhalde elindekiyle yetinmek ve ufak tefek bazı değişikliklerle hayatımıza renk katmaktır. İşte biz de saçları kıvırcık olan ve bakımı konusunda...
  4. Kıvırcık Saçların Çok Daha Güzel Görünmesi İçin...

Kıvırcık Saçların Çok Daha Güzel Görünmesi İçin...

kıvırcık saçlar için kıvırcık saçların güzel görünmesi için Sevgili melekler, saçları konusunda dert yanan gruplardan biri hiç şüphesiz kıvırcık saçları olanlar. Yıkaması, kurutması, şekillendirmesi hayli zor olan ve özel ilgi isteyen kıvırcık saçlarınızın daha iyi görünmesi için yapabilecekleriniz konusunda bilgiler veriyoruz sizlere... Saç bakım ürünlerini uyguladıktan sonra...
  5. Saç Bakımı ve Güzelliği İçin Çok Pratik Tüyolar!

Saç Bakımı ve Güzelliği İçin Çok Pratik Tüyolar!

saç bakımı, saç güzelliği, saç bakımı için püf noktaları Sevgili melekler, saç bakımı ve güzelliği için her kadının bilmesi gereken pratik bilgileri bu başlık altına topladık. Saçınıza nasıl bakım yapmalısınız, hangi hareketlerden kaçınmalısınız, saçlarınızı nasıl güzel şekle sokabilirsiniz, tüm bu soruların cevapları için hepinizi makalemize bekliyoruz... Tel tokaların daha sıkı...

Sayfayı Paylaş