gebe
  1. res

res Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kıyafet yapmak istiyoruuuzzzzzzzzzzzz yardım edin!

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında res tarafından paylaşıldı.

kıyafet yapmak kıyafet yapma eski kıyafetlerden yeni tasarımlar eski kıyafetleri değerlendirme arkadaşla ardık taradık sizin dertlerinize de daldık... aradığımızıda bir türlü bulamadık... siteye girmekteki amacımız nasıl kıyafet tasarlayacağımızı öğrenmekti. çok zor durumdayız. bulamadığımız için okula da geç kaldık yardım edin.:a026:

2. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    vallahi cnm dertler bitmez herkesina yri bi derdi var kiyafet konusuna gelince cnm yardimci olamicam biraz daha arayin :D elbet bulursunuz

3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    biz hazır giyimciyiz sana kolay gelsin

4. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Melişler noldu size yaa aaaa...birde dövseydiniz kızı hiç yakıştıamadım :abo:ne kıyafetiymişki bu onuda anlamadımya neyse

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    sanırım tasarım üzerine birşeyler düşünüyorsunuz öncelikle hangi kesime ve ne gibi modeller düşünüyorsunuz genç,spor yada abiye modellerden istediğiniz şekilde belirtirseniz sanırım daha yardımcı olacaktır arkadaşlarım

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Tasarım derken neyi kastediyorsunuz canım baştanbaşa yeni bir model oluşturmayı mı yoksa kıyafetleri birbiriyle kombine etmeyi mi ona göre yardım edelim :)

7. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ask olsun leyal neden dövelim sadece bi bilgimiz yok demek istedik :D biraz sert olmussa ve kirdiysak özürdileriz el öpmekle agiz kirlenmez derler cnm :)

8. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ask olsun leyal neden dövelim sadece bi bilgimiz yok demek istedik :D biraz sert olmussa ve kirdiysak özürdileriz el öpmekle agiz kirlenmez derler cnm :)
    Canım sadece fazla sert çıktınız gibime geldi şaka yollu takılim dedim.Sen alındın sanırım ben özür dilerim:ar4fd::kedi::ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd:

Son düzenleme: 26 Nisan 2010
  9. res

res Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biz okuldan geldik... baktık gördük kiiii.. millet birbirine girmiş bizi unutmuş. hazırı herkes giyer:).. amaç elindekini değerlendirmek.yok mu bi bileniniz?.

10. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Canım sen ne dediğini anlıyo musun ben senin dediklerini anlamıyorum da yani af buyur :D

Neyse umarım bi yardım edebilen.ANLAYABİLEN,çıkar.

11. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm keske kendini daha iyi anlata bilsende yardim edebilsek ben 3yil terzilik yaptim biraz bilgim var ama ne demek istedigi anliyamiyorum bende mi sorun var acaba?

12. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yok tatalim kirilmadim sana neden kirilayim saka amacli dedigini anlamistim sen SIKMA canini öptüm

13. res

res Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anlamıyosan hiç bulaşma

14. res

res Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben gayet iyi anlatıyorum. siz niye anlamıyorsunuz onu anlamıyorum. hiç mi görmediniz hiç mi izlemediniz derya baykalı

15. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    E o zaman Derya Baykalı izle canım.Biz senin elinde ne var ne yok nerden bilip de neye göre neyi yap diycez.:)

Neyse sana başarılar.

kıyafet yapmak istiyoruuuzzzzzzzzzzzz yardım edin! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardım edin .....

yardım edin .....

bişey soracağım sizlere ama lütfen bri yardım etsin profilden resim koyamıyorum :(
  2. yardım edin!

yardım edin!

düzenli adet görmeme rağmen geçen ay adetim 5 gün geçti.umut yerini hüzün aldı.02-06 -2011 adet olmam gerekiyordu.ve gece 11 de pembemsi bir kanama oldu az az geldi.gece boyunca daha önce yaşadığım adet sancısı yoktu.yerleşme kanaması diye ve biraz üzgünlükle bekledim.ama gelmedi.sabah kalktığımda iç çamaşırımda kan yerine siyah leke vardı.bu günse kahverengi lekelenme devam ediyor.geçen ayki...
  3. Yardım edin !!!!

Yardım edin !!!!

merhaba ben birini seviyorum ama onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum . nisan ayının 25 inde çıktım 26 sında ayrıldı nedenide 5. sınıfta beni sevdiğini solediğinde ( tabi küçüktüm şimdi sekize geçtim ) öğretmene şikayet etmekmiş . geçen günde facebook ta konuşurken bana göz kırpma ve öpücük işaretlerini gönderdi . çok kafam karışık . bana yardım edin . ona nasıl davranmalıyım . nasıl...
  4. yardım edin

yardım edin

erkek arkadaşımla küçük çaplı kaçamak yapıyoruz ama ben nasıl davranacağımı bilmiyorum yardım eder misiniz
  5. yardım edin

yardım edin

adetim 1 hafta geçti kan testim 0,100 çıktı hamilemiyim

Sayfayı Paylaş